Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Igen, de azt kidobják. Kivéve azt, ami random irányítja a hajód és a pet szed egyedül. Ilyennel tolja nálunk nagyon sok hajó 4-1 4-2-es térképen.. a vicc csak az benne, hogy a régi botoknál sokkal egyszerűbb lelőni. Tegnap volt pár hajó, amiért már nem kaptam tp-t meg becset... :D

    És emellett is visszahozza az árát. Régóta dobozolok, és amikor 5 gg-s dobozt, vagy 450+ uris dobozt veszek fel, eléggé jó érzés. :D
     
  2. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Lehet olyanból lőttem este párat PVP-n :D Az egyik állt mint a cölöp, a másik meg azt se tudta hogy kell rsb-vel lőni, de azért megpróbált behúzni a klánbázis alá (ez utóbbi gondolom ember volt, a bot nem ennyire béna) :D
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    :D:D:D:D:D

    A cölöp is petel, de ez a bot a cölöpnek kattintgat a minitérképén, így nem jelentkezik ki, mozog, petnek új dobozok jelennek meg amit szedhet. Egyébként agyaggalamb. :cool:
     
  4. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Amikor legutóbb aktív voltam, akkor még csak olyan botok voltak, amik dobozról dobozra mentek, oszt tsókolom. (vahy ugyanez csak palával) De az agyaggalamb titulus azoknál is megvolt
     
  5. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    (négy szó négy szó)
     
  6. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Ez még retardáltabb, mint a PET. nem kell vele foglalkozni. (Bár én is beszóltam neki :D)
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az még keringett, de ez.. megy, megáll. Aztán megint egy irányba megy. Csak úgy kínálja magát, hogy jelöljem ki. :D Meg se próbál ugrani, mint a régiek, csak megy... :D
     
  8. NoMore

    NoMore Utánpótlás-írogató

    En is valamifele csodabogar vagyok :D
    Ma Zeusz nap volt es Apis reszt kaptam -.- Az apis mindjart kesz van,de a zeusz sehogy se all :(
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Apis részt ugyanúgy ad, Zeus részt meg nagyon gyengén, de "van esély rá", hogy kapj. Ne hidd, hogy olyan könnyen összeszeded, mint az Apist.
     
  10. NoMore

    NoMore Utánpótlás-írogató

    Mar feladtam vele XD megyek dobozolni mint Siemon :D
     
  11. ¤maistro¤

    ¤maistro¤ Járnitanuló

    és pont egy ijen napon,
    na ne

    am

    ugy kedvelek titeket ,cs igy jötta "cset" , de nektekis boldogat(!!!) meg tg-nek is(!)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.12.14
  12. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Ez a srác csak részegen találja meg a fórumot?
     
    pavip kedveli ezt.
  13. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Ma duplán lesz meteor?:eek:o_O
    [​IMG]
    Minden mapon 2 ice :D
     
  14. ¤maistro¤

    ¤maistro¤ Járnitanuló

    megcsinálta a hasadást kreites lézerrel
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Válaszom:
    szerkeszve: józanodj ki!

    Hehe nem lenne rossz :D

    Legújabb tagunk: CM_Haurus
    Jéé egy új cm fórumon.. csókolom! :D

    Megérkezett a hmm.. skandira. Egy szlovák játékos lett bannolva a játékból véglegesen, mert csúnyát súgott egy magyarra. Az illető a 4-2-n keringők csoportjába tartozott, de jó harcos volt, és inkább jó ellenfélként, mint halálos ellenségként tekintett rá aki ellene volt.

    Csak szeretném írni, hogy skandin mindig voltak és lesznek is ellentétek, de nem halálosak. Itt a játékosok ellenfelekként, és nem ellenségként tekintenek egymásra - a magyarokat kivéve. Nem kell ide külső segítség, köszönjük!

    Magyar szerver már ki lett írtva, skandin nem kérünk belőle!


    És üzenném a régieknek, (pl spaceprince), aki kérdezte, mi megy hu1-en. Nos, ez.

    (aláírás: semmi szabályba ütközőt nem írtam, amiért a hsz törölhető lenne!)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.12.14
    NémethLászló és Siemon187 kedveli ezt.
  16. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    HÁHÁHH!
    Besírtam ezen a csávón... xD:D
     
  17. -=Nazgul=-[HUN]

    -=Nazgul=-[HUN] Járnitanuló

    Na vegre nyitottam egy lf 4 est lf4 napon :D

    Zöld kalózzsákmány begyűjtve.
    Kaptál -1.500 uridiumot.
    Kaptál egy LF-4 típusú lézert.
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

  19. Ti is kaptok ilyen jó dolgokat hogy a kapcsolat alaphelyzetbe állt meg időtúllépés miatt megszakadt meg ez:
    [​IMG]
    Nem , nem nállam van a hiba mert várok fél órát ,nem csinálok semmit és megjavul.
     
  20. pavip

    pavip Törzsjátékos

    1. Nem piszkáltam csak mondtam, hogy vehette volna a fáradtságot.
    2. Azon voltam kiakadva, hogy még direkt a szemembe is tolja a lustaságát, hogy Ő ugyan nem erőlteti meg magát az olvasással... Nagyjából én így vettem le a hozzászólása végét: "Lusta vagyok 1200 hozzászólást átnézni, inkább ti írjátok már meg nekem a választ, ja és lehet hogy nem is kellett volna témát nyitni. Hoppá."
    3. "És még valami, valószínűleg azért nem nézek végig 1200 hozzászólást mert van jobb dolgom is mint egész nap a szememet mereszteni egy képernyőre!" Hát nem tudom hogy vagy vele, de akinek már megvan a full lf3 meg drón az nem 5 percet tolta a játékot. Akkor gondolom elkezdte nézegetni a fórumot, vagy legalább rájött volna arra, hogy van LOW kapu és hogy ez EGY PVP JÁTÉK. Komolyan mondom, ezt a hajómat én is nem rég kezdtem amikor már egyből 6-os szintről indultunk. De érdekes módon én nem sírok fórumon, hogy miért nincs egy saját palamezőm, mert túl kevés a pala meg állandóan lelőnek. Nem írok olyan ötletet amit tudom hogy a legnagyobb hülyeség. Mert én vagyok olyan értelmi szinten hogy ezeket felfogom.....