Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Hoztam nektek 1 kicsit irónikus stroy-t:
    Már egy jó ideje járunk PVP-kre gyalulni, a "robotpilóták" akik csak körbe körbe járnak a térképen és petjükkel szedetik a dobozt egyik kedvenc eleségünk. Nem lőnek vissza, x-3al is könnyedén le lehet csípni őket és folyton vissza javítanak és jönnek repetázni.
    Egy Bulgár banda megelégelte, hogy a gépjeik nem szednek szinte semmit miattunk és már-már úgy tűnt felveszik a kesztyűt.
    Jöttek is szép számmal és hullottak, mint a legyek. Heteken át minden nap annyiszor rotyogtak, hogy rendszerint azért kellett térképet váltanunk, mert már nem kaptunk értük semmit. Erre egyszer csak fel eszi a fene a vezérüket TS-re. :eek:o_O:rolleyes:
    Nah, gondoltuk becsicskultak és jönnek diplóért könyörögni, mint ahogy azt előtte sok más klán is tette.
    Hát nem! Azzal nyitott a kis csaj (aki a hangja alapján még csak most pejhedzik) hogy:
    " Ők felvették videóra és elküldték a német supportra ahogy az egyik tagunk merk*vát használ, ezért bannolva leszünk"......Hát mondanom sem kell hangos hahotázás és némi noob-olás, sztupidbiccsezés után megkapta bannját, amiért úgy megküzdött! Azóta nekünk nem jelent gondot, ha már nem kapunk értük pontot. :D:cool::p
    Mostanában esténként hazai 2-esükön mennek a gépeik álcában....míg rájuk nem lelünk....:D

    Szóval ilyen amikor a csaló, csalózik!:D

    -hogy legyen neve is gyereknek: [•BG•] • BULGARIA •
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Visszajavítanak folyamatosan? :D Drónozzátok le őket... :cool:
     
  3. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Megtörtént! :D
    Jött pár full piros, full kék, flaxis, apisos, zeusos ;)
    Viszont csak a butáké pukkan, akik nem figyelnek oda!
    Nagyon sokszor kéne lelőni, hogy kifogyjon a fullos drónjavító....., "de megesik, hogy a csiga elesik":D:rolleyes:
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  4. Francoas

    Francoas Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Azért elég gusztustalan dolognak tartom azt, hogy a párom hajóját kibannolják bot használat miatt úgy hogy több mint 2 hónapja be sem volt lépve. Hozzá teszem 6 képpontos kis hajó 2011es regisztrációval heti 1-2 óra játékidővel!! Gondolkoztam hogy honnan rakják ki azt a sok hajót.. Hát mostmár értem... Csodálkozik a bp hogy nincs már játékos? Akinek van egy kis esze itt is hagyja...Nem a kis hajót kéne kirakni aki csak néha játszik, hanem a sok távollátó anyuci kedvencét akik miatt nem tudnak többet..
     
  5. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Sziasztok. Én is pontosan így jártam: A kb 1 éve inaktív karimat zárta ki a rendszer robotfelhasználót érzékelve. Ez a kari a Skandinávia szerveren van, amit annak idején csak azért csináltam, hogy megnézhessem, hogy milyen szerver, játszani nem játszottam rajta sokat. 1-2 küldetést csinálhattam meg, aztán ott is hagytam a szervert. Csütörtökön kíváncsiságból fel akartam nézni a Skandinávia szerverre és lám, kizárt a rendszer. Mostanra sikerült megoldanom, hogy be tudok lépni a HU1-es fiókomba. Hát érdekes... Úgyhogy gyerekek: Aki jót akar NE legyen inaktív!
     
  6. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Úgy gondolom, ezzel a supporthoz kellene fordulni, mivel ők tudják megnézni, hogy mi is a tiltás oka.

    Sok esetben, sok játékos jön a fórumra, hogy jogtalan a ban, pedig vaj van a füle mögött. Játékosként ha olyan büntetést kapnék, ami jogtalan,akkor nem a hangom hallatnám,hanem kivizsgáltatnám a büntetésem jogosságát.
     
    -¤Matrix¤- és Nitronyussz kedveli ezt.
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hát igen, egy segítőkész supportcsapat esetén.
    De, tudjátok, fórumon foglalkoztok is vele, normálisan, ahogy igazából nem is elvárt. (+ élmény)
    Viszont a support meg a teljes ellentét (látszat vagy valóság, mindegy, a játékos döntését egyformán befolyásolja). (- élmény)
     
  8. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Azért ez is két oldalú dolog :) A fórumot egészében látod, a supportot maximum pár játékostól hallod vissza, nem látod, hogy az adott játékos valójában mit ír. A supportról hallod a fórumot látod.....a kettő nem ugyanaz.
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A supportot nem látjuk teljes egészében, csak tapasztalatunk van róla. És - mivel tiltja a szabályzat a levél nyilvánosságra hozatalát - azt ír amit akar. És a chatbannokkal kapcsolatban. admin (határesetben) kinek ad igazat, a játékosnak vagy a társának? - természetesen a játékosnak...

    Na mindegy, ez lerágott csont, felesleges ezzel foglalkozni.


    Úgy véletlenül megakadtam valakin a cseten (kb. 11:30, szerver: eu2):

    [​IMG]

    mmmmm...
     
  10. wacuum

    wacuum Fórum-zöldfülű

    Szia,pontosan igy jartam en is,hogy oldottad meg hogy betudj lepni a HU1 es fiokodba?
     
  11. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Szia. A szerencsés véletlennek köszönhettem, bár szerintem a support is megoldotta volna. Az a lényeg, hogy most kezdődött el ez a Domination event és kaptam hírlevelet a DarkOrbittól: Ebben a hírlevélben van egy "beléptető gomb", amire ha rákattolsz, akkor belép azonnal a fiókodba és jóváírja a hírlevélben felsorolt jutalmakat. Ennek a gombnak(asszem "Join Battle") köszönhetően a rendszer már nem a skandináviás szeróra akart belépni, hanem egyből a HU1-re. Hát így oldottam meg. A support csak később tudott reagálni, azt a választ kaptam, hogy sikerült belépniük az accountomba és most már jó lesz. Tehát bizonyára ők is tudtak volna segíteni, ha nem előzöm meg őket. :D
    Arra még figyeltem, hogy miután sikerült belépnem, átléptem egy másik szerverre(EU1) és utána vissza HU1-re, hogy a rendszer biztosan megjegyezze, hogy én legközelebb a HU1-re szeretnék belépni. Remélem segítettem.
     
  12. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    kivizsgáltatás.ezen jot röhögtem.ha ugyanabba a témába vagy dologrol 2x irok a suppnak,3ik üzibe jön hogy lezárták a dolgot,és ezek után nem válaszolnak rá többet.Azt meg még leirom,a supp 99% aztg irja hogby ök semmit se tehetnek,ez van,törödjünk bele.Gondolom neked az a kivizsgálás :)
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Attól függ mit írsz, mivel kapcsolatban és hogyan.

    Vannak olyan dolgok, amiből csak a pillanatnyi állást lehet csak látni, de van amit pont vissza lehet nézni.

    Ha jól írod le a problémát és nem a mi képzelőerőnkre kell hagyatkozni, hogy mit is akartál írni, akkor igen is utána van járva és, ha olyan akkor megpróbálunk segíteni.

    Csak azért mert rossz tapasztalatod van, nem biztos, hogy úgy is van ahogy azt akkor te elgondoltad.
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Kicsit sokaknak van rossz tapasztalatuk. Ha nem így lenne, nem ilyen közvélemény lenne a supportról.
     
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Minden olyan embernek lehet rossz a tapasztalata, akinek nem úgy sült el az ügye, mint ő azt várta. Ezért kicsit relatív az, hogy kinek miért van ilyen élménye.

    Sajnos sok embert ismerek és sokszor van, hogy a fagyi visszanyal és ez miatt szidják a supportot.
     
  16. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    A német, vagy az angol support sokkal segítőkészebb és emberségesebb!
    Számtalan ügyről tudok ahol a hun sup elállt a segítségtől, de a Német érdekes módon tudott segíteni.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  17. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Itt a válasz:
    Valóban igaz, amit írtál (Morphi), de ez messze nem az összes eset. És attól, hogy nem úgy sül el, ahogy a játékos várja, még lehet igaza.

    És itt az eredeti kérdés ott volt, hogy miért fórumra írnak a játékosok a support helyett. És itt teljesen lényegtelen, hogy a supportnak jogos vagy nem a rossz híre. Lényeg, hogy van neki. Ellenben a fórummal.

    Újdonságok:
    -Hitac sorsolás, jutalomosztás holnap.
    -Sok új küldetéssel, új lőszerrel, aknával, npc-vel, cpukkal jön nemsokára egy teljesen új event, az Űrpestis.
    [/QUOTE]
    -És egy új venga dizi! A neve Pusat (a törökök dolgozták ki). Több generátor és lézer fér majd bele, de lehet kevesebb élettel vagy pajzzsal.
    Az idézetekben pontos képek, angol leírások vannak!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.15
  18. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Wow!

    Na végre hosszú idő után egy kis vérfrissítés a játéknak! :D
    Szerintem már több éve, hogy nem került be ennyi új dolog.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  19. ENNYI_VOLT!!!

    ENNYI_VOLT!!! Fórum-zöldfülű

    Morphi telleg nem akarlak megserteni,de az en problemamat az angol support oldotta meg.3 levelet kaptam toluk,az automatikust,egyet amiben leirjak hogy megoldottak a problemam,es egyet hogy forduljak hozzajuk a jovoben is.
     
  20. DaemonHU

    DaemonHU Utánpótlás-írogató

    Vegához képest elég csúnya dizi lett....
     
    tg90000_2 kedveli ezt.