Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. 擊擊擊擊擊擊

    擊擊擊擊擊擊 Járnitanuló

    Nem azzal van a gond, hogy nem úgy sül el az ügy ahogy várjuk, hanem azzal, ha a magyar supportot megkeresem akkor visszaírják, hogy nem tudnak segíteni és leírják, hogy többet nem válaszolnak + bannolnak a fórumról.Utána ha ugyanazt a problémát NEM tökéletes angol tudással leírom az angoloknak akkor segítenek.
    Ha még emlékszel az utsó ügyre mikor nem kaptam meg egy event kitüntetést az event küldetések teljesítése után, azt írta a magyar support, hogy csináljam meg még egyszer azokat a napi küldiket amiket csak egyszer az adott napon lehetett.Írtam nekik, hogy ez sajnos lehetetlen, de ha adnak rá lehetőséget én akár ezt is megteszem.Erre már csak azt válaszolták, hogy nem tudnak segíteni.Utána írtam 3 különböző ország supportjának.Pár órán belül mind a 3 azt írta, hogy továbbították a problémát a programozók felé, mert még ilyennel nem találkoztak és megköszönték a részletes leírást és a kép bizonyítékot.KB. 2 hét után jóvá lett írva a kitüntetésem.Sajnos ez nem egyedüli eset volt mikor csak az anyanyelvemen írt levelet nem értették meg....Mert csak erre tudok gondolni, hogy nem értik amit irok, mert más választ szoktam kapni mint amiről írok.
    Gondolom most megint kileszek dobva, mert a véleménynyilvánítás tilos.De azért remélem pár percet rászántok, hogy átgondoljátok, hogy miért is van ennyi elégedetlen magyar játékos és ha értünk vagytok remélem a jövőben el fogjátok tudni érni, hogy változzon a véleményünk!Bannolni lehet, de ez nem old meg semmit.Ez a rendszer előbb-utóbb mindenhol megbukik....
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.15
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Te még létezel? :D

    Valaki meg tudja mondani, hol tudom megtalálni a játékban az swf fájlokat a hajókról, petről pl.?
    Vagy hogy miként lehet ezeket berakni chrome-ban a dizi helyére (kliens)?

    Meg ördögi módon (miután eladtam 37 lcb-t) kijött egy naggyon szép kerek szám a lézerre...
    [​IMG]
     
  3. DaemonHU

    DaemonHU Utánpótlás-írogató

    Van élet a DO után, nyugodj meg. ;) Amúgy ha jól emlékszem csereros tudja hogy lehet megcsinálni amit írtál, kérdezd meg őt.
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Tudom, hogy van. :D Igen, emlékszem a képeire, ezért kérdeztem itt, hátha látja, vagy valaki más is tudja. Bár most úgy áll, okapival összehozom. :cool:
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Csereros kérdezte tőlem és szerintem az után nem igen fog a a do kódjában turkálni, mivel a DO forráskódjából kiszedni bármit is jogilag tilos és büntetést vonhat maga után. Így nem ajánlom számodra TG. Sajna vagy nem, az angol fórum nem hatáskörünk, így Okapi az ottani Teamre van bízva. (S ezt az új Managerünktől tudom, ha kételkednél vagy megint túl szigorúnak találnád ezt).
     
  6. ENNYI_VOLT!!!

    ENNYI_VOLT!!! Fórum-zöldfülű

    Teljesen igazad van!
     
  7. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Egy éve (közel) nem is játszok. Max belépek 3-4 hónaponként 1-2 5 percre. Ja meg,igen. Azóta nem is csinálom,de nem is fogom. Megérettem,így nem is csinálom. Nos,ennyit szerettem volna,nem rontom tovább a levegőt,téma lezárva részemről... Köszönöm.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Értem, köszi a figyelmeztetést, tudtam róla. Igen, okapi elmondta, meg azt is, hogy van hozzáférése és engedélye is, amennyiben nem adja ki a kódokat. Ugyanis ezt a jogosultságot a renderes topicra és a DO revealed topicra kapta. Ezért hitelesek az infói onnan. Szóval nem turkálok, meg azt se tudom, hol. :D
    Ahha. Éééértem. :)

    Azért ez érdekes. Elvileg még el is rejtett egy utalást a kövi dizis update-re (ugyanis lesz), aki megtalálja, írja már le... :)
     
  9. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    elég érdekes.nem vált konfit,és ugy kezdi x4el a lövést hogy 32k utána hirtelen 240k
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem, a 32k a 24 után jön, és az a hst rakcsi. Előtte egy 69k-t lőtt x4-el. :p Te nagyon szeretsz csalózni, ez a sokadik hozzászólás a héten tőled ami ilyen jellegű... :confused::D
     
  11. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    a héten nem is irtam olyat.legyél olyan szives,másold már be azt az irást amit a héten irtam és lecsaloztam valakit.annyit irtam hogy érdekes,csalozás nem volt sehol
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Érdekes, hogy mindig a rossz dolgokat emeled ki így, és érdekes, hogy mindig képtelenség jön utána, ami szorosan UTAL vagy a játékosra, vagy a játék minőségére.

    Még egy ovis is fel tudja fogni < nem írtam olyat, hogy "buta" az illető, csak UTALtam rá. < de ez egy példa volt, ne vedd magadra.

    ________________
    Még egy kis infó: a Pusat dizi egy török event során kerül be a játékba (csak török szerverekre), március 27-30 között. Aki kíváncsi, holnaptól már láthat pontos, és hivatalos információkat.

    Mióta új vezetőség van, a DO nagyon sokat kommunikál a játékosokkal. Igen, így van. De nem mindenkivel, csak a 7 kiemelt szerveréivel. Ezek a török szerverek.

    Gondolom tudjátok, a legnagyobb játékosszámú nemzetség itt a török. Ezzel nincs is így semmi gond, de:
    A darkorbit csak ezekre a szerverekre koncentrál.

    Csak pár dolog:
    1. Saját twitch csatornájuk van (http://www.twitch.tv/bigpointtr/profile/past_broadcasts), előre információkat kapnak, illetve "helyzetjelentéseket.

    2. Olyan community team-ük van, ami rendszeresen rendez nyereményjátékokat LF-4 és sok más játékbeli cucc nyereménnyel. (CT = mod csapat!)

    3. Sok speciális dolgot kapnak, például a török dizi, ami 5% sebzést és 10% becsületet ad. Most pedig megkapják a Pusat-ot, ami csak az ő szervereiken lesz elérhető, gyorsabb, mint a spearhead, és nagyobbat üt mint egy goli.

    4. Volt egy fejlesztő - játékos találkozó tavaly, amiről csak a törököket informálták. Itt történt az is, hogy a törökök saját, független community team-et alakíthattak (azaz szinte semmiben nem függnek a "fentiektől", mintha külön szabályokkal játszanának).

    5. A kedvezményeket, akciókat hamarabb és többször megkapják. A herculeses uridium ajánlatot 4x kapták már meg, a megosztó boostereset (párszáz forintért ugye) 5x. Az utóbbi 6 hónapban 13 eventet kaptak, ami sokkal több, mint az összes többi szerveré/nemzeté.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.15
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Új fejlemény, új hozzászólás.

    Az előző hsz-emben leírtakkal új topic nyílt még tegnap angol fórumon. Akik olvasták elég negatív válaszokat adtak, és kitették több más nyelvű fórumra is. Német fórumon 2x szó nélkül törölve lett a topic. Finn fórumon 3x, és kibannolták aki indította (ezúton köszönöm, hogy itt bent maradt a hozzászólás).

    Szóval - angol fórumon gyorsan, sokat reagáltak és fejezték ki ellenérzésüket a dologgal kapcsolatban, elegen ahhoz, hogy eljusson ca fejlesztőkig (1 nap alatt!), és válaszoljanak is egy nyilvános közlemény formájában.

    A hivatalos közlemény eredeti változata ITT olvasható.

    Lényeg, hogy kicsit visszakoznak, próbálják a javukra fordítani, és az egyetlen lehetséges út felé kimászni. Azaz: a törökökön teszteltek/tesztelnek, külön isztanbuli székhellyel, utána behozzák az összes szerverre az adott újítást. Nem szeretnék, hogy unfair legyen a játék stb stb.
     
  14. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    [​IMG]
    Nagy meglepetés az utolso eventkuldetés egyik jutalma, :cool: csak azt a 5 Demaner Freigther-t számolja majd becsuletesen kuldetésbe.:)
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Igen, jól ad, de már csak ma lehet megcsinálni, és ha megint csak az elsőnek számolja, elég nehéz lesz. De 15 perc és megtudom, hogy számolja :)
     
    [EventHorizon] kedveli ezt.
  16. -=Nazgul=-[HUN]

    -=Nazgul=-[HUN] Járnitanuló

    megint nem adja meg a demanert a kuldihez
    29.03.2015 - 11:12[​IMG]Megsemmisítettél egy DemaNeR Freighter űrlényt.
    Hat ezert kar volt az osszes pvp terkepen vegigkergetozni a fel szerverrel ha a demanereket megint nem szamolja be a kuldibe :(
     
  17. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Elsőnek kell meglőni. :( Csinálj egy 8 fős csopit és mindannyian próbáljátok meg elkapni, vkinek csak sikerül!
     
  18. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Sziasztok.

    Hát srácok a mai event küldi 1 kicsit gyomorforgató finoman szólva, a kitalálója nem volt teljesen a helyzet magaslatán mert szerintem 1 (kicsit nagyon ) félre gondolta a küldetés véghezvitelét és ezáltal nagyon sok játékost kizárt akaratán kívül belőle. Ez szerintem DISZKRININÁCIÓ, a nagyok fejlődjenek még gyorsabban a kicsik meg maradjanak kicsik töltelék mellékszereplőként.
    A kisebb hajókkal rendelkezők akiknek még nincs meg mindenük (lf3,bo2,meghajtó + valami jó klán ) azok ő szerinte hogyan tudnak bóját foglalni és 5 ellenséget lelőni + a demanert leszedni ? Ha el is vállalja a küldetést mikor csinálja meg ? Soha! Ha csak nem jönnek öngyilkos hajók a keze alá és a demaner véletlenül előtte lesz öngyilkos.
    Néha el kéne 1 kicsit gondolkodni mielőtt kiötlenek valami új event küldit.
    Szerintem a mai küldit jóvá lehetne írni mindenkinek hogy az esélyegyenlőség ne sérüljön.
     
    Moldvix és MadKason kedveli ezt.
  19. .poszeidon.

    .poszeidon. Járnitanuló

    Vagy még fejlődni kell és utána elvállalni az ilyen küldetéseket. Mindenki volt kicsi, csak valaki túllépet rajta. Nem 1 hónap alatt lesz valakinek komoly hajója. Ha szorgalmasan játszol és fejlődsz, előbb utóbb te is le tudod majd lőni a bóját és hozzá a hajókat.
     
  20. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    [​IMG]
    Helyzetjelentés eu4! fps 3-8 koztt mozog ha felbukkan Demaner és mindenki megindul kovetni, kijelolni rogton szinte lehetetlen! :(