Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. CM_Salvador

    CM_Salvador Guest

    Szia! Ebben az esetben fordulj a supporthoz.
    http://darkorbit.hu/index.es?action=support
     
  2. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Valami nagy ötlet forog a fejemben, nem tudom közzétegyem-e. :)
     
    Nitronyussz és Smith-Program kedveli ezt.
  3. -¤Matrix¤-

    -¤Matrix¤- Aktív író

    Bocsi,de ez nem a facebook,írd vagy ne írd döntsd el. ui:nem bunkóságból írtam
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Tedd, eddig sem voltak rosszak az ötleteid.
    (ui: csak ne olyan stílusban, nyelvhelyességgel, mint Eragon barátunk :D )

    Ja, és igaza van az előttem írónak:
    Bár ez pont nem olyan helyzet szerintem, hogy támadáspontként szolgáljon. :)
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  5. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Hajrá Filip ! A bátor tettek tudják csak jobbá tenni a világot !
    Tehát hajrá, kiváncsian várjuk !
    Egy -igen- szavazat részemről is !
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Pár kép.

    Kinek van meg ez a cím?
    [​IMG]

    Illetve a többihez (új cím) mit kell csinálni? :p

    Másik, hogy több, mint 1700 drónpontot adó npc-vel lett 6-os az irisem.
    [​IMG]
    (1600 pont kell, hogy 5-ről 6 legyen, szóval ez az egy npc átlépteti)
    2 npc jöhet szóba, nem tudom melyik csinálta. Az egyik a CF, a másik a boss kucu :D
     
  7. Ezekken a cimeken en is gondolkozttam, abszolut nem ertem hogy hogy lehetett ezeket megszerezni vagy lehet(bar sejtesem van). Legalabb forumon kaphatunk volna rola vallami ertesitest, halvany celzast hogy mit kell tenni ertuk. Lehet hogy az en fogyatekossagom hogy nem talaltam semmit a forumban roluk, ez esetben elnezest es nagyon hallas lenek erte ha valaki be linkelne nekem. Amennyibben peddig valoban nem kaptunk a cimek megszerzesenek modjarol ertesitest, akkor ismet gratulalok DO:oops:. Jo ideig azt sem tudtam hogy vannak ezek a cimek, veletlenul talaltam rajuk o_O
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Apropó... TG és King, töröltem hsz-eiteket a klánnal kapcsolatos ötletes topikba, remélem tudjátok miért. :)

    Még valami. Felmerült a kérdés a JP-s fizetési mód a központban is, de elvetették, mivel akkor alapjaiban kéne megváltoztatni a játékot és ráadásul mindent mérlegelni kéne, hogy mit mennyiért is kellene adni, hogy mindenkinek jó legyen. Így ezt biztosan nem fogják megvalósítani.
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Mi is akkor kaptunk róla infot, amikor berakták, utólag. Azért van az, hogy aki keres talál, mivel a tojásokat is keresni kell, mint a címekhez vezető utat. :)
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ha-ha. :D De legalább izgi. Sajna eddig csak 1 van meg. Bár nem tudom miért adott 1 órája minden npc karácsonyi dobozt... :D

    Billy, a címeket direkt így csinálták, és örülök is neki. :D
     
  11. Aam, megvilagosodtam, ez tenyleg jo igy:D..... egy nekem is meg van, meddig lehet am oket megszerezni, azt azert jo lenne tudni :S
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jó hát... azért lenne egy kérdésem Morphi-hoz.

    Láttam rajtad a szivárványvadászt. Csak ráraktad az admin hajóra, vagy tudod is, hogy kell megszerezni? És ha tudod, segítesz (nem elmondva, max egy kis infót róla) ? :oops::oops:
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szerintem direkt van így megcsinálva, hogy az event után is elérhető.
    Mutatok pár képet nektek és abból lehet következtetni 1-2 dologra. :)

    Ez azért bonyolult, mivel szavakat kell vetni hozzá, jó ha tudsz angolul és szeretnél egy szivárványt.
    [​IMG]
    [​IMG]
    ------------
    [​IMG]
    ----------
    [​IMG]
    ----------
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.15
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jajj, asszem ez nem az:
    12.04.2015 - 13:25 [​IMG] Kitüntetés megszerezve: Lézer show :D:D Valahogy nem akarnak összejönni :D
     
  15. nekem sem XD, peddig meg kulonleges loszerekkel is probaltam...szerintem olyan loszert kene szerezni valahonan :-/.... meg mindig csak egynel tartok :oops:
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Hát az nem :) hasonló a trükk, mint a likelordnál, csak a kliensben kell csinálni :)
     
  17. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Köszi :D megoldottad a butaságom (egy részét!) :D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  18. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Szép napot mindenkinek!
    Nocsak,újdonságok? Ezek a húsvéti kitüntetések? o_O
     
  19. Hasonlo szepet, igen az lenne az de nehezen haladunk veluk :confused:
     
  20. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Jól látom,hogy ki kel találni,hogy kel megszerezni? Az úgy jó :eek: