Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jajj szegény, hogy sajnálom. :(

    Ami késik, nem múlik. Igen, persze, de ezt elvből hülyeségnek tartom, ugyanis nem élünk örökké, így az idő, amit elhúz az adott dolog, már semmi nem adja vissza. (nem konkrétan erre az esetre gondoltam, ez egy játék, nem lógok ezen egész nap)

    Direkt új hozzászólás, teljesen más téma, önálló értékkel!
    A demaner event időpontjai ki lettek hirdetve: április 17-től 24-ig. Azaz már holnapután kezdődik. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.4.15
  2. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Mint írtam, ami késik nem múlik ;)

    Ám a dupla hsz nem csak attól lesz dupla, hogy ugyanarról szól TG. :)
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Így tökéletes. Te is tudod, ha megszerkesztem, új infóval, senki sem nézi meg, nincs értesítés, ráadásul új név sem áll ott az utolsó hozzászólásnál. :oops:

    Remélem nem adtam túl nagy feladatot a szerkesztéssel, köszi, hogy összeraktad. :rolleyes: Így a figyelem felkeltve, és mégis egyben van. :cool:
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  4. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Most már csak az a kérdés, hogy ujbol csak annak számolja be kuldetésbe demanert aki elsonek lotte meg, vagy ezt már megváltoztatták...? o_O Továbbá lesznek ismét uj napos event kuldetések is kituntetésekell, vagy ezen a demaner event alatt csak majd a félbemaradt "Buffalo Bill" kuletést lehet befejezni..? ...errol lehetne elozetesenn valamit tudni.. :rolleyes:
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Mindenki megkapja újra, és természetesen be lehet fejezni az eddigit is.
     
    [EventHorizon] és Nitronyussz kedveli ezt.
  6. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ha napi 9 órán keresztül van esély Demanert lőni, akkor 20 percenként számolva 27 demaner várható naponta, az 5 demaneres küldetést durván 5 fő tudja naponta befejezni, ha ő a legerősebb a környéken levők közül, elejétől a végéig lövi, és nem lövik ki közben?
    Mindez 9 napon keresztül, maradék demanerrel is számolva, mit ad a jóisten, 48 embert jelent, tehát egyetlen 50 fős klánnak (az egész szerverről) meglehet a próba. Matematikailag. De javítsatok ki nyugodtan, ha tévedek.
     
  7. [!]•βλĐ•Ģ†ЯŁ•

    [!]•βλĐ•Ģ†ЯŁ• Fórum-zöldfülű

    lojjetek csopiban :)
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha csopiban van ez az emberke, akkor az egész csoportnak jóváírja, ha ők is lövik folyamatosan.
     
    [EventHorizon] kedveli ezt.
  9. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Köszönöm, megpróbálkozom vele.. bár ez a folyamatos lövés szerintem elég sűrűn fog akadályba ütközni...

    Update: Ahogy megjelentem ellenmegbízós elkezdett lőni, majd a saját megbízósok le is lőttek, játékélménynek nem egy átütő élmény. Majdnem két másodpercig tudtam folyamatosan lőni a demanert.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.4.15
  10. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    18.04.2015 - 14:46[​IMG]Megsemmisítettél egy DemaNeR Freighter űrlényt. de a küldibe oda persze nem számolja.
     
    VINCENTLORD kedveli ezt.
  11. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó


    nem lopkodni kéne :) spearbe
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  12. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    neked meg nem kéne olyanhoz hozzá hozzáfűzni semmit, amihez semmi közöd, hogy én mit és hogyan csinálok, 1 kérdést tettem fel arra keresem a választ.
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Először kell meglőni, és folyamatosan végig kell lőni. Általában lelövik az elsőt, vagy legalább megpróbálják, szóval spearrel elég nehéz dolgod lesz. ;)
     
  14. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Amúgy én még 1 darab ládát sem vettem a Demanerböl tudod, először legyél tisztába a dolgokkal utána irkálj össze vissza te kis..............
     
  15. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    okoska, az úgy elég érdekes, hogy 14:16kor írod ki a HSz-t az infóval, de 30 perccel később lövöd le a demanert amit nem számolt a küldibe... :DD
    Gondolom nem szerkesztettél semmit
     
  16. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    14,46 jobban olvasd el
     
  17. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    jól olvastam el :D

    14:16kor írtad meg a HSz-t.
    Az infóban pedig az áll, hogy 14:46
     
  18. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    akkor a hsz órája nem jó
     
  19. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Lol... :
    [​IMG]

    Szabofilip: Te hol látsz,14:16-ot?
     
  20. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Skacok, ajánlom a profil beállításoknál az időzóna pontos beállítását, mivel nálatok nem igazán jó, persze, ha Magyarországról játszotok:
    [​IMG]
    A Demaner küldetésnél az a lényeg, hogy a legelejétől kezdve neked kell elsőnek lőnöd. Ha csapatban vagy, akkor annyival több az esélyem, hogy valamelyikőtöké lesz igazából a Demaner és akkor mindenki a csoportban megkapja, ha végig lőtte.

    Továbbá, nekem nehogy fórumon is egymásnak essetek, mert fórumról több időre tudtok repülni alapból, mint chaten.