Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    nálam ezt írja ki: [​IMG]
     
  2. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hmm... Fura,mert a többi BP-s fórumon (lásd: 3 játék), magától átállította a megfelelőre...

    lel
     
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Senki nem mondta, hogy könnyű lesz, főleg, hogy dróndesign is van a jutalmak között.
    Emellett nekem sem sikerült még lelőnöm egyszer sem...
    Nos, ennek oka, hogy neves orosz barátaink kitalálták, hogy idegen mappon ahogy lövöd használni kell az PET önmegsemmisítőt és mellé aknázni kell. Így elpukkansz mielőtt lelőnéd.

    De ezért nem adom fel...

    U.i.: Még így is sokan kijátsszák a próbát! Egymást engedik lelőni a PvP térképen, vagy egy kishajót regisztrálnak és azt lövik le mindhárom térképen. Persze mikor megkergettem őket, nem tetszett nekik. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.4.15
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Milyen nyelvű helyesírás javító? Angol?

    De válaszoltam, légyszi válaszolj te is, mit jelentenek a fent leírt szavak? (ha már nem húzza alá...)
    (Ötletelős topicból áthozva)

    Ja, és játszom eu2-n én is, EIC-es vagyok, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Dobozduplázóval jobban adja a gg-t a doboz, mint a palla adná. Ráadásul ha szeretnék egy jót vadászni, tömve vannak ellennel a térképek.

    Pont ezért kezdtem új hajót ott is skandi mellett, mert skandin alig van ellenség (még úgy is, hogy háborúban állunk a komplett szerverrel)

    __________________
    Demaneres próba: botosokból simán össze lehet lőni. Meg lopkodni a killeket. EU2-n ma reggel 25 perc volt összesen a 15 ellen egy másodikhangáros (full lf-3, cpu hiányos, felszereléshiányos) spearheaddel.
    A nehézséget majd a demaner jelenti, a sok okos citadellel.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.4.15
  5. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Csereros én reggel jöttem rá, hogy nem közép EU-i időn volt az időzónám. :D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  6. -=Nazgul=-[HUN]

    -=Nazgul=-[HUN] Járnitanuló

    Legyel okosabb vallalj el citas kuldit, keresned sem kell oket es direkt kijeloltetik magukat XDD
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  7. Sziasz tok!
    Fel jövök forum ra és azt at látom mán csak hogy egyre tőben hogy euró 2 szerverról hogy nem tudom lehet el olvasni amir irni akarnak.
    Szerintem is nagyon jó öt let hogy korlátoznák hogy akik vannak a palán azok nem lőhetnek a speceball a labdát hogy nem kapnának belőle ha csak nem vannak spaceball térkép en és ki lehessen érdemes legyen ki menni a mapra mert az egész csak az mmo soké. És én se nem tudok übere menni mert le lő a bázis.
    Vegyük mán elő aszt a nyelv tan könyv et+

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Idézet a te olvasatod szerint:
    Csak feleség gondoltam amelyik meg bízó nicsak a a pala például az mmo soké az év ők ne löhesék a spaceball c mert mi úgy vesszük ki hogy az mmo q meg bizojuk akarnak mindent uralni és egyre tőben mennek oda át mert ot paláért meg hasonló dolgokért nem ébred hogy be fizessenek doboz duplára remélem hogy értitek hogy mire akarok gondolni mert sokan inkább nem látják mán értelmét így a játéknak és ez igazságtalan sajnos mi fizetünk és ök aratják le bábelt.
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Jaj már TG. Amit leműveltetek az ötletelős topikban... Fogtam a fejem. Kérlek, azért már ne ilyen durván ess neki valakinek, ha nyelvtanből nem "5-ös". Lehet neki diszgráfiája is, stb. Kritizálhatod, de ne ennyire.
     
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szerintem is! Ennek a fórumnak a "gyöngyszeme" ez a fajta hozzászólás! :)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Bocsánat ért esedez em de a a fórum szabájzat ban is levan irva:
    (még direkt ki is raktátok első postnak, igaz nem szabály, de kérés) :
    De oké, leszállok a témáról.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Valószínű, hogy számára érthető. Esszé írásból én se voltam jó anno, ha nem volt olyan hangulatom. :)
     
  13. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Zéta galaktikus átjáró befejezve.
    Megkaptad a(z) HAVOC dróntípust.
    Kaptál 25000 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 50 logfile-t.
    Kaptál 25 zöld zsákmánykulcsot.
    Kaptál 6.600.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 200000 becsületpontot.
    Kaptál 35.000 uridiumot.

    Első zétám, hát azt hittem hogy hú de nehéz lesz de szerintem könnyebb volt mint az alfa :D
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Azért azt ne mondd, hogy eynni re nem tutál irni! :p Nem úgy tűnik. :D

    Képzelem, ahogy fél év múlva jössz vissza, hogy az 50. zetámat viszem, és még mindig nem adta ki az utolsó havocot. :D De ezt a hsz-edet mindig tartsd fejben, jól ad a zeta havoc nélkül is, és nem is nehéz. ;)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  15. Regen meg a szebb vilag korszakabban:rolleyes: irta fooldalon hogy, hanyan vannak regisztralva es hany online jatekos van, hianyolom ezt nagyon. Nem tudjatok meg lehet- e tekinteni ezt a szamomra bizalmasnak tunno informaciot valahol a fooldal utvesztojeben o_O
     
  16. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Mislix, teljesen igazad van :D
    Zodiac grat! :)

    Terrorking, az nekem is hiányzik... tízezrek voltak fent...
    Mellesleg biztos a szégyen miatt vették ki, vagy nem tudom.
     
  17. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul


    Végremááááá
    Új event, új npc, új dizi, új lőszer, új küldik ,több mint 3 héten át........
    YUPPPIIII
     
  18. En is hasonlora gondoltam, nem akarjak elvenni a kedvunket biztos... tegnap is kellet volna 4-2-on 5 hajo, de alig jarkaltak emberek ma let kesz csak. Jo lenne lattni hanyan vannak fent ugy atlagban:D.

    Coool:cool:, van info az uj designrol, npckrol ? :rolleyes:
     
    *[HALÁLOSZTÓ]* kedveli ezt.
  19. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Köszi :)
     
  20. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Véégre már időpont is van, alig várom, és lehetőleg addigra full Havoccal! :)