Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Emberek konkrétan 5. zéta és eddig mindegyikből havoc :))) jeee remélem herculessel is ez lesz :D amugy még mindig nem tudni mikor van ez a gigamega happy hour?
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Máker vagy. :D De kicsit letöröm a jó kedved, a kappa nagy általánosságban fordítva adja a jutalmakat a zetához képest. Úgyhogy készülj fel. :D

    Most már (2 hét után) tisztult a kép, valószínűleg havonta 1x lesz az mhh idejében.
     
  3. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Eddig ez a BEST idén...

    A legjobb vidi amit idén láttam, mind tartalmilag és a szerkesztését tekintve!
    JPA WINNER!!
     
  4. metal

    metal Járnitanuló

    Szép :D
     
    • · Belépés: Azok a játékosok, akik átmenetileg vagy tartozás miatt fel lettek függesztve, a felfüggesztés megszűntetése illetve a tartozás kifizetése után ismét be tudnak lépni.
    Ezt nem igazan ertem, mar mint a tartozas miatti fel fuggesztest o_O... hogyan lehet tartozni es kinek-mivel :eek:
     
  5. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Vannak páran akik felvettek 1 kisebb hitelt és most mínuszban van az uridiumjuk pár millával, de le lehet dolgozni, pikk-pakk.:D
    -Volt 1 paysafe bug és akik kihasználták azok jogosulatlanul jutottak sok urihoz, amit el is költöttek, de később visszavonták tőlük és kitiltották őket 1 hónapra. Így mikor a jól megérdemelt bünti lejárt, ott figyelt a pl.: -4.867.598 Uri :cool:
    A Szívem szakad meg.:rolleyes:
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Tartozás az pénzbeli. Pl. átutalásnál, ahol később vonódik le az összeg, mint ahogy az átutalást kezdeményezte a játékos. A kérés beér a BP-hez, automatikusan jóváíródik a rendelés, de a pénz még sehol és már elköltésre sem került, mivel nem minden utalási összeget zárol a számla, hanem rajta hagyja a számlát, amelyet el lehet költeni. Így csomag van, de ár nincs.

    Ha nem érkezik be egy időintervallumban, akkor zárolásra kerül minden, míg ki nem egyenlíti a user a tartozás összegét.

    A psc bug kihasználásáért kapott zárolások meg néhány esetben végleges, néhányban nem. Ez a kihasználás mértékétől függ.

    AÜSZ:

    7.2 Késedelem

    Késedelem esetén a Bigpoint jogában áll, hogy 3%-os kamatot számoljon fel a Luxemburgban használatos legális alapkamatláb felett. A Bigpoint késedelem esetén továbbá jogosult arra, hogy leállítsa szolgáltatásait, illetve azonnali hatállyal zárolja a Felhasználó felhasználói fiókjait. A zárolás idejére nem merülnek fel szolgáltatási díjak az esetleg már megkötött előfizetésekre. A Bigpoint jogában áll azonban, hogy kezelési díjat számoljon fel a zárolásért, a zárolásról szóló értesítésért, valamint a zárolás feloldásáért, illetve egy új felhasználói fiók létrehozásáért teljes összegű fizetés esetén. A kezelési díj összege a Bigpoint játékportálon található, az adott játék, illetve szolgáltatás oldalán. A Felhasználónak minden esetben jogában áll bebizonyítani, hogy nem keletkezett kár, illetve hogy lényegesen kisebb kár keletkezett.
    7.3 Visszaterhelés, törlési díj

    Amennyiben a Felhasználó hibájából vagy a Felhasználó felelősségébe tartozó hiányzó számlafedezet miatt sztornózott tranzakciók és ezáltal törlési díjak keletkeznek a Bigpoint számára, a Felhasználó viseli az általa okozott költségeket.
    A Bigpoint jogában áll, hogy ezeket a költségeket az eredeti díjjal együtt a Felhasználótól követelje. Ha sztornózási költségek merülnek fel, a Bigpoint minden egyes sztornózott tranzakcióért kezelési díjat számol fel 9,60 euró összegben, amely már tartalmazza a keletkezett sztornózási költséget is. A Felhasználónak minden esetben jogában áll bebizonyítani, hogy nem keletkezett kár, illetve hogy lényegesen kisebb kár keletkezett.
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Azt hiszem szabira megyek. :D
     
  8. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Hogy érted, Morphi? Nem leszel itt hosszú ideig? Vagy csak rövid időre húzódsz vissza?
     
  9. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ha valaki nekem öt évvel ezelőtt azt mondja, hogy egy böngészőben futó játéknak kétmagos CPU kell, a földön fetrengve, nyerítő röhögéssel adtam volna hangot ezzel kapcsolatos véleményemnek.
    Ellenben mióta a Darkorbittal játszom, ebben semmi hihetetlen nincs, sőt még kevés is...
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Áh, ezt ironikusan akartam írni. Ha vki ír a supportra, akkor miért nem lehet annak normális hangvitele... S ez meg költői kérdés volt. :D
     
  11. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    lett állítva a PET kamikazén ?
    nem robbannak a protik nem menekülnek a linek
    nem tetszik a dolog
     
  12. Venom

    Venom Fórum-zöldfülű

    Helló!
    Másnál is előfordul hogy a petpuk nem öli meg a sibelonitot mikor elróbantom a petet?
     
  13. oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo

    oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo Utánpótlás-írogató

    Szivem szerint nem állnék neki vitatkozni csak sőt nem is teszem, szimplán csak annyi hozná fűzni valóm van ehhez a minimális maximális rendszerkövetelményhez hogy kamu, mivel nekem "picit" nagyobb technikám van és hála istennek(és a DO-nak) bizony elég sok eventnél diafilm vetitést nézek (pl Demaner 7-2 fps és még sorolhatnám).
     
  14. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Nem vagyok járatos a DO grafikai motorjának működésében, de láthatóan az egész 2D alapú, a mai videokártyák ellenben leginkább 3D gyorsításra vannak kihegyezve. Bár a Flash playerben van valami kezdetleges 3D gyorsítás nevű funkció, ennek hasznosságáról nem vagyok teljesen meggyőződve. A 2D grafika sebességét nagymértékben befolyásolja a CPU, és a videokártya meghajtó szoftvere is, amit nem árt frissíteni néha. Sőt ugyanazzal a videokártyával más és más teszteredményeket kaphat az ember Linux/Windows és még a különböző Windows verziók között is.
    Nem állítom, hogy láttam volna olyan gépet, amit ne fogna meg a Crazy cubi vagy a Demaner, de az egyidejűleg képernyőn levő mozgó objektumok számát tekintve, ami véges, biztosan lennie kell megfelelő konfigurációnak. :)
     
  15. oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo

    oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo Utánpótlás-írogató

    Reagálnék erre a dologra ha nem lennék igy szét csúszva de majd holnap le irom ez ügyben a véleményem.
     
  16. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Mi történt a petrobbantóval?
    Vagy a mobok életét növelték meg?
    Nagyon bosszantó ez a hiba!
     
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Rajta vannak már a központban.
     
  18. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Tessék? Na ezt nem értem
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Adok egy szótárat hozzám :p

    Hiba lesz és már dolgoznak rajta.