Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Siemon, S0lé volt :D

    Grat aki kapott jutalmat :)
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  2. Nem tudtam csak a neten találtam :D
     
  3. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    akinek van kronosa hagya meg! csak jo tanács
    kiiktatam ma az utolso npcs küldit és kaptam 1 ujat
    3 centurit low kapuba
    25 Battleryt
    1 evil you
    ez a küldi
    akit érdekel ezt kapunk belöle
    10000 becs
    1 havoc
    50000 uri
    10,5 milla tp
    1 milla kredo
    1 ujratöltés booster
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.15
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    [​IMG]
     
  5. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Sokszor feltett kérdés.
    Én 33 kappát vittem ki és 3 Hercit hoztam ki belőle. De az sehogy sem fér össze hogy klán társ 18 kapuból hozta ki a 10 db-ot.
    Szerencse? Ekkora szórással? Ne vicceljetek már....
     
  6. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Na, végre nem tünedeznek el a bónuszdobozok. Ennek örülök. :)
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az egy dolog, de sokkal kevesebbet adnak. Legalábbis mióta nem tűnnek el, feleannyit (vagy annyit se) tudok kiszedni belőlük. :mad:
     
  8. Valakinek van vallami infoja az ancient masterrol, bekerul az uzletbe s mikorra varhato ?o_O
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Be fog kerülni, valószínűleg a következő (TA seasons) event előtt. A többit az eventleírásnál megtalálod
    Nekem 27/5, ami szintén elég rossz. Bár annyira nem, mint a tied... :oops:o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 30.5.15
  10. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Pfújj gyerekek ma nagyon kinyílt a bicska a zsebemben!

    Felvettem Darts-ot akivel már összefutottam a játékba és láttam milyen jól harcol!
    Erre mit látok, hogy a gépje megy körbe a szemétnek, rögtön elgurult a gyógyszerem.
    Erre mikor méltóztatott beülni a robotpilóta helyére még neki állt feljebb amikor számon kértem rajta a dolgot!
    íme:
    [​IMG]

    Kérdem én: Léteznek még becsületes pilóták vagy velünk ki fognak halni?
     
  11. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Nekem a 2 tiszta hajómat bannolták ki az elmult 2 hónap alatt.... És azóta se vetemedtem rá semmire, mert az nem játék, nekem ha "más hajójával" játszol ,mert lényegében az már nem ő hajoja, ha nem ő húzta fel....
    És megnyugtatlak, hogy én se szívlelem az ilyeneket :mad:
     
  12. Szep fogas :cool:
     
  13. "Kár hogy nehezen értik meg az emberek" Érdekes bevallja botol meg minden de úgy érzi jól cselekedik... Ez olyan hogy ellopsz 1000 ft-ot a bankból csak azért mert kell kenyérre
     
    Moldvix és Siemon187 kedveli ezt.
  14. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Jah mint egy "megélhetési bűnöző"!
    Még nekem legyen lelkifurkám, mert Ő neki csalni kell mi?
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Szerintem se jó hasonlat. De szerintem a jó harcos ténye, és hogy miként szerzi meg az urit, kb annyira függ össze, mint hogy valaki miből keres pénzt és milyen férj/feleség.

    Na eu2-n kimerültem a vadászós küldikből, kellett pár új. Kappa hercut meg lf-4-et nem ad, hát kihasználtam a multiboostert.

    [​IMG]

    Szóval már csak 30 aeg, 1279 goli, 505 venga meg 2 leo kell.
     
  16. -¤Matrix¤-

    -¤Matrix¤- Aktív író

    Jó nehéz lehet így jó harcosnak lenni... :) Mikor belép van rsb,emp,dupla stb. más meg keményen megdolgozik érte,szép mondhatom.Aki ilyen dolgokra vetemedik ki kell zárni,játsszon tisztán aki játszik,akinek meg nincs ideje az foglalkozzon mással.
     
  17. metal

    metal Járnitanuló

    Na igen, rengeteg az olyan játékos aki segédprogramhoz folyamodik, van mindene, más hónapokat éveket játszik semmije sincs. Mindig is utáltam aki csalt, mert mindenféle elönye volt a tisztességes játékosokkal szemben. Dobozoltam folyton régen dobozdupla nélkül olyan játékosok között akik gépnél sem voltak:D, ha semmire de a türelmet ennek a játéknak köszönhetem:rolleyes:. Napi 5.000 uridiumot szedtem, mert az ugyesek szedtek el elöllem (nem is játszodtak kézzel:D).
     
  18. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    hát ezaz hogy ki kellene zárni.na de miért nem zárják ki???ez itt a kérdés.eu2 nagyon sok hasoló van.van hogy egész klán tolja,nevet nem is irók.
     
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Na ettől a fejemet fogtam. o_O
    _________________
    Azzal egyetértek, hogy alapból nincs hozzá kitartás. De Dartsot is megértem, 5 karit kezdtem el, ebből 3-at teljesen nulláról. És igen, a 3.-nál nekem sem volt már hozzá türelmem (1,5 hónapra rá ki is dobták, azóta se bánom). Akkor jöttem rá, milyen jó is, mennyire megéri dobozolni, és azóta azt csinálom.

    metal, képzeld el, hogy ilyen módon, ahogy leírtad, felhúzol 3-4 karit, és kezdenéd az 5.-et. Lenne kitartásod??
    :rolleyes:
    _________________
    Először is. Ez az egész írás úgy hangzik mintha csak irigykednél, hogy jajj de jó neki mindene megvan. A nagy bannhullámig tényleg előnye volt a botosoknak. Ezután már kézzel sokkal gyorsabban lehet(ett) fejlődni. Gondold el, mennyivel többet szedsz, ha nem csak a pet szedi. A mostaniaknak messze nincs akkora előnyük.

    Másodszor. Az, hogy milyen gyorsan fejlődsz, nem azon múlik (a bannhullám óta), hogy botolsz-e, hanem azon, hogy stratégiailag hogy fejlődsz és mennyit játszol. Ismerek olyat, aki kézzel 4 hónap alatt egy full közeli hajót rakott össze. Tisztán, mert volt ideje és kitartása.


    Ráadásul a mostani, MR-es botosokat nagyon egyszerűen ki lehetne dobni, hát ki a fene tud ezredmásodpercre ugyanakkor, ráadásul pixelre ugyanoda kattintani?


    Pont leírtam. :D :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  20. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Keveset szed a pet az igaz, de napi 24-ben biztos nem rossz!
    Minek 5 kari? Nekem1 is bőven elég!
    Én részemről imádom a Botokat.......szétlőni!
    Napi sok százat lecsípek pvp-n!

    Ha lehetne lőszertámogatást igényelni a "GÉP" írtóknak, biztos pályáznék pár milla x4-re és rsb-re, de beérném én x3-al is, csak utaljátok!!:D
     
    Utoljára szerkesztett: 31.5.15