Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. metal

    metal Járnitanuló

    Eggyáltalán nem irigykedek senkire ez a 3-ik karakterem 31 lf4 est hagytam ott, azonkivul volt egy 2500 oras, évek óta játszok.
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Pedig csak ezt lehetett kiolvasni a soraidból. "Azok a botosok, nekik mindenük megvan, nekem meg semmim sincs..." Azért utáltad, mert előnye volt?

    Szerintem ő inkább azért utálja, mert csaló:
    Kettő van most egyszerre, az utolsó fapapi miatt kezdtem. De azon kívül az első kettő a hülyeségem miatt veszett el, a harmadik is, de az másféle hülyeség miatt.

    Hát igen, jó őket lövöldözni. :D:D Bár az én szervereimen nincs olyan sok. Vannak páran, de nem sokan. Meg egy idő után már harcolni is szeretnék, mert sajnos valamiért ezek nem lőnek vissza (sajnálják az álcájukat? :oops:)

    :D
     
  3. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Megint a Kis szeró átka!
    Nálunk előbb meg kell harcolni érte, hogy lelőhesd a gépeket, az, csak a desszert!:D
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hát igen. De mégsem. :D Két szerón játszom, eu2-t nem nevezném kicsinek. Mégis kb. ugyanannyi a csaló, mint skandin. És skandin még több is a pushingoló... :)
     
  5. oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo

    oO▒▒▒☼FIΓ∑fζy☼▒▒▒Oo Utánpótlás-írogató

    Nekem ebböl az jön le hogy te is Segédprogramot használsz ha már ennyire véded a botosokat,
    már meg se haragudj de ha 1 karakteren lehet 10 hajód minek 5 karakter????? Nekem ez már csak azért is gyanus mert sok hirdetést lehet találni oldalakon eladó karakterekröl különféle hirdetős oldalakrol.
     
    Utoljára szerkesztett: 31.5.15
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nekem meg ebből az jön le, hogy 2 szót olvasol csak el a hszekből. 2 karakterem van. Az egyik, amit kicsit régebben kezdtem, a fő, amivel skandin tolom. A másik, amit 1 évvel később kezdtem, eu2-es, barátok miatt, és a skandináv szerver kihaltsága miatt kezdtem el.

    Az első karimat 2011 őszén vesztettem el, nagyon kicsi voltam még, és sokkal naivabb. A másodikat ugyanebből a hibából 2012 telén. A harmadikat már bottal kezdtem el, ki is tették 2013 nyarán. Otthagytam, elég volt a botból. 2013 karácsonyán kezdtem skandit, visszatértem oda. Aztán idén januárban eu2-t, mert skandin nem tudtam kire vadászni, és hihetetlen pocsék arányban kaptam az lf-4-eket. És fapapi hívott.

    Nem védem őket. Annyit írtam, hogy a botolás és a játéktudás nem sokban függ össze, meg azt, hogy átérzem, miért kezdett botolni. De mint írtam, 12 évesen nem nagyon tudtam még, mihez nyúljak itt.

    De ezt már többször leírtam itt, a legtöbben tudják is. Sőt, egy külön bemutatkozós topicban ott van még most is.
     
  7. Eziztos

    Eziztos Junior szaki

    Valaki esetleg nem tudja hogy ez a 388% uridium bónusz mikorra várható?:D:)
     
  8. Én is várom már :)
    Szerk.: Most MHH van :C
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Eddig havi 1x, az első mhh-ból lett ez. Szóval jövő hét.
     
  10. Lehet úgy lesz első hét 388% os következő honapban már a 2 hétben lesz utána hónapban 3 hét stb. mert írták bármikor előfordulhat tehát fix időpontja nem lehet (sajnos)
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nincs fix időpontja az mhh-nak se, mégis tudod, mikor lesz. Dettó ez is.
     
  12. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Most nem azért, de:
    Március 29.-én volt 388% Helix!
    Majd 5 héttel később:
    Március 3.-án 390%-os Hélix volt, (Áprilisban nem is volt)
    ha ez így folytatódik karácsonyra elérjük a 400%-ot!!
    Reméljük.:D

    Számításaim szerint jövő héten várható 392%-os Helix heck
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Na itt a vég.. ismét. 7 új drónforma, amik kiütik a mostaniakat.

    Ring (F-3D-RG)
    180% Shield increase and -50% laser damage.

    Old description had the shield value at 150%.

    [​IMG]

    Drill (F-3D-DR)
    50% laser damage increase and -50% shield strength and shield spread.

    I assume -50% shield spread means that half the damage being done to you will go directly to your HP. However this is completely useless if the person using this formation is using low shields.

    With this formation the maximum damage in a goliath will be just under 124,000 on x4 damage and 187,000 on RSB. If the player were to use a diminisher then their x4 damage would be 185,000 on x4 and 273,000 on RSB. This is the formation I had the most concern over.

    [​IMG]

    Veteran ( F-3D-VT)
    +50% Honor and -20% Laser, Shield, Hp.

    [​IMG]

    Dome (F-3D-DM)
    100% Shield absorption as well as 10% Shield increase. -25% ship speed.


    So this one is just an improved crab, whilst you go 5% slower than you will if using crab you gain a 10% shield booster. I don't know how moth would react with this formation since it does state that it will cause your ship to have 100% Shield absorption.

    [​IMG]

    Wheel (F-3D-WL)
    10% increase in ship speed and a -15% decrease in laser damage.


    [​IMG]

    Wavy (F-3D-WV)
    "Those drones know how to move"

    This formation had no proper description, will of course post it if one does turn up.

    [​IMG]

    X (F-3D-X)
    100% increase in rocket damage (standard and rocket launcher rockets included) and -30% HP.


    [​IMG]
     
    Moldvix és Siemon187 kedveli ezt.
  14. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul



    Nemsemmi!
     
  15. Nah ez aztan megint szep lesz.... Miert kell mindig felboritani ilyen drasztikus meretekben a jatek menetet :oops:
     
  16. Hát ez gyönyörű. Különösen a Drill és a Wheel.
     
  17. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Nem értem mi bajotok van ezekkel?
    + 10 % speed a Pusatnak
    + 50 % Honor a kapunyereményekhez
    +180 % Shield a dobozolóknak
    +100 % Rokets DMG a citadelleknek
    + 50 % Laser DMG a vadászoknak


    Most komolyan gyerekek, ha ezeknek sem tudtok örülni, akkor inkább menjetek sakkozni!!!

    Keep going BP!
     
  18. Igaz csak megint jönni fognak hogy:
    Háát a kicsiik még hátrányosabb helyzetben lesznek!!!!
    A végén azért nem raknak be semmit mert a "kicsik" nem tudnak fejlődni xd
     
  19. GOLDEN_SUN-A

    GOLDEN_SUN-A Járnitanuló

    ez király.változatos hajókat lehet majd így csinálni.változatosabb lesz így a játék:)
     
  20. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Ez kizárt dolog szerintem!
    Mivel a BP is a bankolósokból él nem a "kicsikből"