Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Ezt a térkép végéről kijelölős dolgot felejtsétek mér el "Mónikák"!!

    Attól, hogy neked kicsi másé lehet nagy!:D:D:D
     
  2. DE volt olyan 2009-2010 ben, regen volt es soka lesz.... talan 2030ban majd megint lesz ha adddig nem viszik csodbe a valalkozast. De ezt a 3D-s dolgot birom. Ha jo helyen reklamoznak, hatha tobb jatekost tudnak csalogatni, mert azert sokat szamit az esztetika eloszor az foglya meg az embereket. Ha laikus ember elot jatszom mindig kerdi hogy ""az mi? az mi?"" Mert nem lassa benne az urhajot, igy lehet javulnak a hajok kinezetei is, gondolok itt aegre, citara, pusatra.... az utobi 3d-ben egesz jol mutat ahogy elnezem:).

    A kijelolosok meg hagyam de ami 5-3-on megy:(. Jo hogy en szedem a palat mint a suket Kezzel, mas meg, meg sem szeretkezi a rendszert, aztan attol felek hogy ez majd oda fog vezetni, hogy akik tisztesegesen jatszanak nemi kep bele lesznek kenyszeritve hogy tartsak a lepest, aztan meg majd kezdodik elorol, hogy egy palara 10-en repulnek ra meg egy dobozra....:oops:
     
  3. Promerium eladva. (3240)+ 3,402,000 k. ez 10x megtörtént :D Éljen az uridium
     
  4. Újjab értelmes beszélgetés...A gyerek kb. 1 hónapja kezdett el szekálni hogy egy névlopó csira vagyok most ez sült ki belőle ahogy megtalált 3x erősebb álcából ugor ki UCB +RSB hellstrom meg a hajója képességével lőtt le neki áll feljebb és azt akarja változtassak nevet...


    mazsi95 suttogja:a qa amyádat
    mazsi95 suttogja:B+
    mazsi95 felhasználónak suttogod:mit jelent a qa? vagy annyira elzárkózott vagy a társaságtól hogy saját nyelvet találtál ki?
    mazsi95 suttogja:csak nézz anyádraaa
    mazsi95 felhasználónak suttogod:miért nézzek rá? naponta többször is látom
    mazsi95 suttogja:Jó okés tényleg retek vagy
    mazsi95 felhasználónak suttogod:ez nem a farmerama,mondjuk aki azzal játszik ennyi idős korában attól mást nem várhatok
    mazsi95 suttogja:mi az a farmerama? :O
    mazsi95 felhasználónak suttogod:egyébként én nem ugatnék a helyedben mert a saját megbízódbelit lövöd le holott 3x erősebb vagy álcából uborsz ki UCB +RSB hellstrom meg a hajód képességével
    mazsi95 felhasználónak suttogod:tudod te azt jól
    mazsi95 suttogja:nincs is rsb-m
    mazsi95 felhasználónak suttogod:és akárhogy erőlködsz engem nem veszel rá a névváltásra mert már 1000 napja ez a nevem
    mazsi95 felhasználónak suttogod:nincs? akkor félre néztem biztos piros x1 el lőttél
    mazsi95 suttogja:lehet :)
    mazsi95 felhasználónak suttogod:vagy te vagy színtévesztő és rosszul láttad mit használtál
    mazsi95 suttogja:kisgyerek az a piros amit láttálé az rakéta pozició..vagy nem is tudod mi az?
    mazsi95 felhasználónak suttogod:és szerintem az utóbbi lesz
    mazsi95 felhasználónak suttogod:ne nézz ilyen butuskának nem a rakétádról beszélek hanem a lőszerről ne tereld el a figyelmem :)
    mazsi95 suttogja:bazszus te most meleg vagy vagy csak kicsi?
    mazsi95 felhasználónak suttogod:és ez hogy jön ide?
    mazsi95 suttogja:jajj butuskának nézel? nem rémlik kis ***
    mazsi95 felhasználónak suttogod:hát inkább nem mondom el minek nézlek :)
    mazsi95 felhasználónak suttogod:na szevasz több időt nem pazarlok rád
    mazsi95 suttogja:de azért fuss ha meglátsz
    mazsi95 felhasználónak suttogod:hova fussak előled?
    mazsi95 suttogja:igazad van nem lesz időd :D
    mazsi95 felhasználónak suttogod:nem lesz mert elszaladsz előlem az tény
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    De jól lecsaptad az első pár próbálkozásánál, jót röhögtem. :D:D:D

    Csak egy apró kérdés. A csávó azzal vág fel, hogy már 3 éve játszik. De te régebb óta, nem? :D Amúgy hu1 színvonal. :D
     
  6. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Na az ilyenek miatt felesleges néha (sokszor),a chat-et használni.
    Gondolom régi motoros,a "rakéta pozicióból"itélve,a rakéta precízió leírása is gondot jelent.
    Az ilyenek és a "hejes szók" megjelenésekor azonnal chat kikapcs,mert az kegyetlen ahogyan karatéznak rosszabbnál rosszabb helyesírással,és még kioktatják egymást szintén bődületes hibákkal leírva.
     
  7. Az szerintem meg sincs 3 éve mert akkor nem is láttam még...Azért játszok régebb óta de még mondja változtassak meg ilyenek :D
    Hát igen de sajnos a klán chatet,csoport chatet meg ilyeneket nézni kell,ha éppen valaki szidja apám és úgy látja nem is törődöm vele holott nincs bekapcsolva a chat küldi a wart vagy lő le a lonról egyből:D
     
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

  9. Akkor most ne csopizz mert a végén véletlen belövik a csopitársak aztán...:D
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nem megyek arra a térképre, alsón lövöldözök 4/5 leot szintén 84 milláért xD
     
  11. Eziztos

    Eziztos Junior szaki

    Teszt szerver kinyitása mikorra várható?:):D
     
  12. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Szerintem ha meglesznek az új drónformák
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hamarosan, szerintem még júniusban jön a következő nagy event, ami alatt szerintem be fogják rakni a 3D módot és a drónformákat (az összes új drónforma neve F-3D-XX). De előbb az utóbbi kettőt le fogják tesztelni.

    Szóval a következő 2-3 hétben. :) (szerintem)
     
    Mislix és Eziztos kedveli ezt.
  14. 310 millió kreditnél tartok minjdárt aegisem lesz :D
     
  15. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Hajrá. Nekem is annyi kreditem van, csak meg van toldva még egy nullával. :)
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Morphi, megint sóműsor készülődik...
    [​IMG]
     
    Pixie-DO-HU1 kedveli ezt.
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ebből már egyet "kilőttem" pár napra.
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ma 600 gg (vegyesen nyomkodva, de leginkább 1-esével, azonnal benyomva a multit) 100/120-ról 109/120-ra növelte a kappa kapum részeinek számát. Köszönöm.

    Akkor legközelebb 8000 gg fog kelleni a kapu kirakásához?!
     
  19. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Mennyi?? 8000GG?? :OO
     
  20. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Épp most rakom a Kappát, köszi a biztatást! :D
     
    tg90000_2 kedveli ezt.