Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. _KłŁŁER_

    _KłŁŁER_ Fórum-zöldfülű

    Te is egy érdekes alak vagy... Szóval ami történt az már nem is számít?És ennyivel le is tudod? Mikor ennek híre ment már jöttél is hozzám sírni.. Most meg ez.. Jah meg ha szorul a hurok akkor már "Nem is érdekel".. ÁLLÍTÓLAG 20 éves vagy de úgy viselkedsz, mint a 12 éves húgom :) "A nagy privát szerver főadmin" ;)
     
  2. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Nyugi már emberek :-D Azért ne mennyetek majd át személyeskedésbe, mert ez már a felé halad :-(
     
  3. levke55

    levke55 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,Az lenne kérdésem h kb mennyi urit lehet össze szedni a 2 hónapos dobozduplával ,ha napi 3 órát dobozolok?:)
     
  4. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Ha van rá képesség kiosztva(kapzsi pilóta 2-őt érdemes) +PETprotokollok és PVP-n szeded akkor igazán megéri!
    1-ik klántársunk 17.-hét alatt, cirka 50.000 GG-t (spaceballokkal) és 6.Milla Urit szedett fel, napi 4 órákkal!!
    A lőszerekről és a többi tárgyról nembeszélve...[​IMG]
    Mivel elég sűrűn vannak már event dobozok , könnyen beleszalad az ember egy eventbe, ha 2 hónapra vesz duplázót!
     
    Utoljára szerkesztett: 1.7.15
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Mint Pixi is írta, a személyeskedést nem kéne, mert ezért nem csak fórum tiltást lehet kapni.
     
  6. levke55

    levke55 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm hátKapzsi pilótát nem tudom kirakni még és a petem be sincsenek csak 2es berendezések,ìgy szerinted mennyi jönne össze ? Grat a klán társadnak elég sok urit szedett össze,felét ide adhatná nekem :D
     
  7. Valakinek van valami infója hogy nagyábból mikorra várható az annyit emlegetett event ? :rolleyes:
     
  8. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Morpheus egy kérdésem lenne, hogy ezt elírtad vagy ha nem, akkor mi az a GPU? o_O
    • 5. Zárj be minden háttérben futó és szükségtelen alkalmazást, főleg a GPU-t használókat.
     
  9. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Hali, te az a durma77 vagy? :)
    bsgo-ban?Mert ha igen akkor egy klánba vagyok/voltunk(már nem tudom, mivel nem bsgo-zok) az Outsidersbe :).
     
  10. durma77

    durma77 Utánpótlás-írogató

    A GPU a videókártyát fedi emlékeim szerint.

    Háát nem sok más ember használja ezt a nevet :D
     
    -Vadász- és Pixie-DO-HU1 kedveli ezt.
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nem írtam el :) A feladatkezelőben tudod bezárni a háttérben futó alkalmazásokat, amelyet foglalják a ramot, stb. :)

    https://hu.wikipedia.org/wiki/Graphics_processing_unit
     
    Pixie-DO-HU1 kedveli ezt.
  12. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Oké, nem tudtam, hogy mi az a GPU, bocsánat :-D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  13. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Csak nem voltam benne biztos :).
    De akkor jó, mondd meg a neved do-ba és akkor tolhatjuk mint régen :D.
     
  14. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Mit lehet tudni az új drón formációkról?(mit adnak? mi az áruk?) mikor kerülnek be ? :) Hogy lehet teszt szerverre bejutni? mert én már kerestem de nem láttam sehol? a szerverek közt? (írták hogy épp nyitva van de nem találtam meg...)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.7.15
  15. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Már volt erre teszt, 1 vagy 2 napja, ha jól emlékszem akkor 150k uri a legtöbb és van 1 kredites a hullám(nem ad semmit). Fórumon szerintem biztos le vannak írva mit tudnak nézd meg.
    De lehet változnak az árak. Főleg mivel 150k-ért lehetne +180%PAJZSOD!!,+20% SEBZÉSED!! és mehetsz 5%-kal gyorsabban az már egy kicsit(nagyon) durva lenne...
    És fórumokat nézd gyakran, ha be akarsz kerülni tesztre, és igen szerverek között találod meg, ha nyitva van.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hát ettol fogtam a fejem. A pontos statok a tesztszerón bent voltak (amit azért nem láthattál, mert csak aznap pár órát volt nyitva, és korlátozott számú játékos lehet rajta egyszerre). Ha ott nem láttad, megkérdezhetsz másokat, akik voltak, felmehetsz angol fórumra, ahol a megfelelö topikban le van írva. Találd fel magad... :p
     
  17. kusimitama

    kusimitama Haladó

    De ez a legegyszerűbb megoldás és a legkényelmesebbis ezt be kell látnod neked is :D
     
  18. DaemonHU

    DaemonHU Utánpótlás-írogató

    Nem, nem az. Harmad annyi írásból mindenre választ kaptál volna azonnal. Tudod google a barátod. Senki nem jegyzi meg fejből az összeset, utána meg ne mi nézzünk már helyetted. Amúgy nekünk tudod mi a legegyszerűbb és legkényelmesebb? Továbbgörgetni az ilyen kérdéseken.
     
  19. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    hehe, most megkapta :D :D :D
     
    DaemonHU kedveli ezt.
  20. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Enyém is törölve lett, én se írtam semmi sértőt pedig...
     
    DaemonHU kedveli ezt.