Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Kérdés: Miért kezdődik a játékban az atomlagg 18:00 után? Megint meghaltam Gammában és időre kellett volna csnálom az 50%-s Becsület gyorsító miatt... Oda a belefeketett x4, mert nem tudtam időben befejezni :mad:
     
  2. [•¬Rαxøя™⌐•]

    [•¬Rαxøя™⌐•] Járnitanuló

  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

  4. [•¬Rαxøя™⌐•]

    [•¬Rαxøя™⌐•] Járnitanuló

    nem alsón voltam és valamiért mindig belebotlottam valami flaxos góliba vagy nemtom xD még 50%-os tp boosterem is volt szóval nagyon szerencsés napom volt :D meg általában egyedül voltam :D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  5. Nyugtassatok meg hogy az aknák csak egy hiba következtében láthatatlanok.... és nekem eltünt a háttér 1-8 ról :(
     
  6. Saxo

    Saxo Törekvő

    Vannak még gyermekbetegségek, ezeket hamarosan csokorban leadom a fejlesztők felé.
    Örülnék ha a megfelelő topicban mindenki leírná a tapasztalt hibákat, ezzel is meggyorsítva a folyamatot.

    Köszönöm,

    Saxo
     
  7. GOLDEN_SUN-A

    GOLDEN_SUN-A Járnitanuló

    arról lehet tudni hogy az új drónformáciok meddig lesznek kaphatóak?
     
  8. Saxo

    Saxo Törekvő

    Elvileg folyamatos, bár még nem végleges az infó :)
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nitronyussz kedveli ezt.
  10. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Hehe,tudtam, hogy a +20%sebzés kell mjd neked :D.

    ui:Most nézem a 3D-t, majd írok, még nem próbáltam ki, de az első amit megnézek azok a kiumok meg a drónok lesznek :D.
     
  11. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Mi ez a vastaglövés? -.- Viszont a rakétamester effektje nagyon szép. :)
    Más: Ezzel a fúró formációval a denevér elvesztette az értelmét szerintem.
    Megint más.. :D: a lézerek tök jól meg vannak csinálva a hajókon, visszahozta a régi kliens hajóinak feelingjét. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.15
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    TG, Iceman, a tieteket továbbítottam. :)

    Ah, nagyon jó -.- Minek kérik a drón formációkat, ha amúgy sem azt írják jóvá :D sry
     
    Utoljára szerkesztett: 3.7.15
  13. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Mindig próbálom a jót nézni a 3D-ben, de akkor eszembe jut megint az a hülye kium :D
     
  14. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Nem hiszem,hogy értelmét veszti,hizsen a denevér ad 8% TP-vel ad többet és 8%-kal többet sebez az NPC-re,bár csökken a sebesség én kapuban szoktam használni
     
  15. durma77

    durma77 Utánpótlás-írogató

    Hogy a pokolba szedtél össze 116 óra alatt 6 képességpontot? o_O

    Amúgy vadász bejelölhetnél :D

    Szerk.: 7 képességpontot
     
  16. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Hali Durma,én is outsiders-es vagyok.____haver98 néven,hátha rémlik még:D
    Az a 7 képpont meg nemsok,nekem 600 órával van 18,és még ezis kevés:cool:
     
  17. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Hali, én is az vagyok :D.
    Na már gyűlűnk,gyűlűnk :D
     
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Bocsi, a héten telóról vagyok, és sajna nem támogatja a flasht, letölteni nagyobb dolgot meg nem fogok. Szóval: melyik drónformát kaptuk meg?

    A boltot látom azért, elég változatos (1-2 kivétellel kuka). 2 kredites? Zsííír... 150k uri? Na kell gyorsan 315k uri. :D
     
  19. Én a kereket kaptam.
     
  20. durma77

    durma77 Utánpótlás-írogató

    De hogyan???? Nekem egy is alig jött össze...