Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [​IMG] Szerintem az ikon mindent elárul. ;)
     
    szabofilip kedveli ezt.
  2. -¤Matrix¤-

    -¤Matrix¤- Aktív író

    Ezektől már csak a fordítás jobb, "valamelyiktek"....az szeretik a tik a meggyet :D
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Azt hiszem ezeket továbbíttattam az illetékes csapat felé. Nem csak, hogy becsület bugot követtek el, amelyet a jövőhéten szankcionálnak majd központilag (amellyel igen egyszerű elérni ezt a rangot), de még pushingoltak is. :)
     
  4. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

    (A becsület a fő) ilyen küldim speciel nekem nincs de jó összes aki kihasználja és aki még követi ezeket az nagyon ki cseszet saját magával...nem értem minek kell bugokat és csalni jackpot sincs már emiat.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Én csak azon vagyok meglepődve, hogy a tesztszerver:
    • Teszteljük a piros/kék ládákat... na én kb 10-et tudtam összesen felszedni 40 perc alatt, ennyi játékos mellett.
    • Teszteljük az új gyorsgombsort - tetszik, jó.
    • Bent van az UBA expo: csak épp a játékbeli elemek nincsenek bent hozzá
    • Bent van a két új hajó, csak épp nem lehet őket megszerezni sehogy
    • És már most bent van a magyar aug 20 event, pedig nem is magyar szerver, nem játszom magyar szerveren, és majdnem 1 egész hetünk van még addig.
    Az 5-ből 1-re egy jóóóó nagy karót szokás adni.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  6. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Ez mi akar lenni?? :)))
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az új yamato-defcom csomag ikonja. És igen, gyanítom, hogy ez a vásárlós megoldás lesz. Bár remélem majd uriért vagy kreditért (utóbbit kétlem) meg lehet venni.
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    99% a vásárlás. :)
    Ez csak azoknak elérhető, akik minuszosak. :)

    A jó hír, h a kihasználókat megbüntették már. A rangsor remélhetőleg holnapra már realizálódni fog. Jövő héten meg a folyt köv.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én élveztem a dobozolást, igaz meg kellett küzdeni érte. Sajnos nem sok volt rá így az idő, főleg, hogy nem minden térképen találtam kék-piros dobozt.
    De ahogy emlékezetből összeszámolom:
    • 3 db hajó
    • 6 LF4
    • 4 XL álca
    • 1 Hercules dróntípus
    • kb 16 LF3.
    • ésatöbbi... :)
    Nekem tetszett ez a gyűjtögetős teszt
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nemár... Nem akarják véletlenül kivenni az összes kredites tárgyat és visszahozni uridiumos vagy vásárlósként? Meg csak pénzért megvenni egy olyan hajót, ami jóval gyengébb a goli/aeg/venga típusúaknál?
     
  11. A becsületbugosok hátsóján való lábelhelyezést üdvözlöm , de a szűrővel kb csak tésztát lehet szűrni .
     
  12. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

    Két új űrhajó vagy nem új de újításokkal belül :

    Yamato 15. kiadás
    8 lézerhely, 1 rakétavetőhely, 12 generátorhely, 2 hely extráknak; 1000 egységnyi raktér
    ÉP: 160.000
    Sebesség: 260
    Hajóképesség: utazási mód. Utazás: 450 Psec sebesség 5 mp-ig, újratöltés: 45 mp


    Defcom V1.5
    12 lézerhely, 1 rakétavetőhely, 8 generátorhely, 2 hely extráknak; 800 egységnyi raktér
    ÉP: 150.000
    Sebesség: 340
    Hajóképesség: tökéletes lopakodás. Időtartam: 20 mp, újratöltés: 240 mp
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    bent vannak? Én nem látom...

    Meg egy apró érdekesség... hol a hiba? :p
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. GOLDEN_SUN-A

    GOLDEN_SUN-A Járnitanuló

    a yamamoto kinézete tetszik a legjobban.kell.az hogy még fejlesztve lett csak a hab a tortán.de a defcom sem lesz rossz.szorakozásból szoktam kredítes hajóval játszani.sajnáltam mikor kivették a yamamotot.
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ezzel annyi a baj, hogy kredites szinte biztos nem lesz. :(
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Jó a háttérkép összhangja a minimapéval. :D Főleg színben. :D
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  17. GOLDEN_SUN-A

    GOLDEN_SUN-A Járnitanuló

    nekem meg ér némi aprópézt:)azért ezekért hajókért nem kérhetnek sokat mert kevés a harci értékük.ha meg elsőre sokat kérnek értük majd kivárom még leakciózzák :D
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Tessék, ha már ennyire tetszik:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. ★Σp£Я•FΔğyΙ★

    ★Σp£Я•FΔğyΙ★ Utánpótlás-írogató

    Ezeket hogy hozod össze? :D
     
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Utólag nem tudom. Az ugrás cpukkal van valami. És kapuugrás után nem azonnal, csak egy idő elteltével áll át. Először behozza a jót, majd átvált.