Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. 123abc

    123abc Fórum-zöldfülű

    ok. majd meglátjuk.Én kétlem, hogy ilyen könnyen osztanák a 200k urit.A chatről meg nem értem miért dobálkózol.Szerintem minden játékos kíváncsi volt mit ad az új kapu... nem alfa jutalmat másoltam 200adszor.
    Nade most megyek mert hajnalban meló. jó éjt emberek
     
  2. Stivi

    Stivi Járnitanuló

    Akkor amikor rá megyek a szerver választásnál ne csináljak semmit mert leges leg alul kel h legyen igaz ?

    Ám kb mikor lesz az új kapu ?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.10.15
  3. 123abc

    123abc Fórum-zöldfülű

  4. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Igen,ilyen könnyen nem is,kiderült hogy a kapu aeghez/citához/spearhez nemcsak elit,de veterán dizit is adhat.Igy összesen 8db dizit lehet megszerezni a kapuból.Az alábbi videó utolsó pár másodpercében látható a logban a veterán cita.
     
  5. Ez nem az én kapum lesz ha nem ad elitet, minden dizi megvan már . És nem látom értelmét beletolni kb 200k urit egy olyan kapuba ami ad lehet 200k urit ..:D
     
  6. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Végre egy teszt szerver ami nem csak napkozben volt-van?! Azért kicsit elvett az idombol az, hogy a hajot kapuképesre huzzam fel, vagyis a Dronokat. Laborom is még kezdetleges teszt szerveren nem volt sosem szerencsém belépni-fejleszteni, tokéletes lenne ha így késoeste
    hajnalba ismét lenne. 11-ora mult és már eltunt a tesztszerver, így uj kapu tesztelése elmaradt számomra pedig már elkészult és ép indulniakartam. :D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Így van. Ebből valószínűsíthető, hogy olyan lesz, mint pl a zeta. Hébe-hóba adna egy dizájnt, vagy a meglévő dizájnért a 200k urit. Mivel nem sok dizájnt ad, így elég kicsi a valószínűsége annak, hogy gyakran adná.
     
  8. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Sziasztok.
    Nem hiszem el, hogy minusz 300ezer becsületet kaptam, mikor legutóbb még minusz 50ezer volt. NA mindegy valaki meg tudná mondani, hogy mi alapján esik vissza a minusz becsületezés? (tehát ha mondjuk kapsz 12000-t akkor hogy lehet csökkenteni). Arra is kitalálhatnának valamit, hogyha lő téged a saját megbízójú akkor rá pár percel még ne kapjál érte minuszt ha kilövöd.
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Parancsolj: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-a-becsueletpont.124/

    Először olvasd át, aztán ha van még kérdésed, kérdezz. Továbbá, annyi időd van visszatámadni, mint amennyi idő kell egy NPC-nél arra, hogy másé legyen.
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

     
  11. PRO_2013_HUN

    PRO_2013_HUN Járnitanuló

    Morphi!! Az lenne a nagy életbe vágó kérdésem hogy az Ultimate Battle Arenában miért nem működik a seprom?
     
  12. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Igen, a kérdés ugyanaz: -51200 becsületet kaptam, akkor következőnek hogy jöhet ki a minusz ~300000, ha kétszeresével nő, tehát a következő: -102400 jött volna. Hogy lehetséges ez?
     
  13. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Ez egy tökéletes frissítés így nincs az hogy valaki sepizve agyon lő téged..tök jó hogy nem működnek a fejlesztések se a meghajtóra se a lézerre így van esélye az embernek :D + nem fogy a sepi a lőszerről és tényleg csak az dönti el a meccset hogy mennyire játszol jól
     
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Így van. Új módosítás, hogy a fejlesztések a fegyvereken, generátorokon nem fognak hatni. Továbbá a nano burkolat sincs érvényben UBA-n.
     
    csopi111 és NumizN1 kedveli ezt.
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Hm. Ajánlatos a naplót visszanézni, mivel az alábbit megtalálhatod te is benne:
    08.10.2015 - 12:50[​IMG]Kaptál -102400 becsületpontot.
    08.10.2015 - 12:50[​IMG]Kaptál -204800 becsületpontot.
    08.10.2015 - 12:50[​IMG]Kaptál 24255 tapasztalatpontot.
    08.10.2015 - 12:50[​IMG]Kaptál 62093 tapasztalatpontot.
    08.10.2015 - 12:50[​IMG]Lelőtted *** (EIC) űrpilóta hajóját.
    08.10.2015 - 12:50[​IMG]Lelőttél egy baráti P.E.T.-et.
    08.10.2015 - 12:50[​IMG]Lelőttél egy baráti űrhajót.
     
  16. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    a nano burkolat eddig sem volt érvényben :) :p viszont eddig 50 menetből 10-et nyertem meg úgy hogy kb 1 menetben elment 2k x4-em megvagy 300-400 rsb-m most viszont x1-el 50 menetből 40-et megnyertem :D bár az érdekes hogy én 1 pontot kapok ha meg legyőznek akkor ők meg 36-ot o.o
     
  17. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Ja már értem, mivel a spectrum design képességét használta, mikor már kevés élete volt, és konfit váltott, pet robbantóval nyírtam ki, és ez valószínű kivitte a petjét, de mivel egyszerre durrantak el, ezért egybe írta ki őket, mint amikor pl kapuba egyszerre kidurran mind a 80 streuner. Köszi a segítséget morphi.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  18. Semmi értelme leírni a véleményemet ide mert változás úgyse lesz de azért na....Szóval a Bp játékos politikája...A botosokat nem bannoljuk mert a pénzes játékosok a rangsoremelkedés miatt úgyis beletolnak egy rakat lóvét majd ha nagyon elszaporodanak talán . Egy full hajó felhúzása 20x annyi uri mint régen de az npc-k ugyanannyit adnak mnt ezer éve (jójó elöbb le tudod lőni de a nagyságrendekbe ne menjünk már bele ) .Van egy rakat újjítás amit kőkemény uriért elérhetsz, dizik stb csak kltsed a lóvét (a botosnak ugye nem kell költeni ) . De azt már egy picit erősnek érzem hogy a gyakorló arénába nincs sepi....Így is zabálta az elitet ha komolyan toltad ...most majd kétszer annyi sguló kell bele ? ez komoly ??? ezt is lenyomják a torkokon a Bp nagyszerü munkatársai ??? pfff...
     
  19. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Ez csak szerinted van így. Tökéletes hogy nincs az arénába sepi így tök mind1 milyen fullos valaki így is úgy is azon dől el a menet hogy hogy tudsz játszani..ugyanis idegesítő volt hogy 50-ből 40-et olyat kaptam hogy 100k fölött lőttek én meg sebeztem 60k-t esélyem se volt mert agyon voltak boosterezve meg sepizve. Most 50 menetből hiába adna 40 olyat akik ellen esélyem se lenne simán legyűröm őket mivel én tudok játszani tudok konfizni és jól tudok váltani a formációk között ők meg csak arra voltak hogy nagyon lövök nincs esélye..az elit így is úgy is elfogy ha de így igaz x4-el nem 60k sebzek sepizve hanem 35-40k t viszont így van esélyem az olyan ellen aki lőne 120 ezret de csak 40-50 ezret sebez
     
  20. lost

    lost Fórum nagymestere

    Teljesen jogos. Hát mit képzelnek egyesek, hogy felkészülve mennek a játék egyik pvp elemébe? Hát ilyet... Mi lesz a következő? Pistikének nincs elég aknája, ezért vegyük már ki az instantot is, hogy nehogy elszomorodjon? Urambocsássa mi történik akkor ha netán egy olyan elvetemült ellenféllel rak össze aki még emp-t is használ? Az már mindennek a legalja. Ha már elveszik tőlünk a "tuningolási" lehetőségeket, akkor már a lőszer se fogyjon. Nem azért rendelek, hogy utána lekorlátozzák a sebzést, amiből következik, hogy -ahogy Rene is írta- kb 2x annyi lőszer fogy el.