Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. PRO_2013_HUN

    PRO_2013_HUN Járnitanuló

    Akkor megint leírom ha ilyen értetlen vagy.
    Azon voltam fenn akadva hogy egy olyan 8 irises goli lelőtt (és kb annyit sebzett mint én) aki 1 alphát vitt ki azon a karin, képije alig volt ellenben velem akinek van 26 képije 9 drón, 9 lf4 , 2db havok, drónok félig-meddig felhúzva.
    Valószínűleg az is közre játszott hogy a gyerek x4 rsb-vel lőtt míg én x2-vel lőttem őt.
    Lehet hogy aki napi szinten 5 órát játszik teszem fel dobozol vagy pallázik, összeszed annyi urit hogy gyorsan felhúzhatja a kariját de valószínű, hogy tesód rangja nem főtörzsőrmester hanem hadnagy vagy főhadnagy.
    És végül nem sértésképpen mondom de látszik hogy nem Hu1-en játszol.
    Itt sajnos a pvp térképek és palla is kivan sajátítva a maga értelmében és ha nem a megfelelő oldalon állsz akkor valószínűleg nem fogsz rohamos fejlődni, főleg nem könnyen. Havok terén én megakadtam 6/2-él ismerek olyan embert aki 23/2-nél ráhagyta, mert rendelt uriból rakta és nem kapott havokot. Tudok olyan embert is aki 9/9-nél tart, emberenként eltérő, tesódnak szerencséje volt, van akinek meg nincs szerencséje ezen a téren.
     
  2. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Ez azért vicc mert egyiken se palázunk. Nappal doboz, éjjel cubi az elitből amit kaptunk a GG-ből.
    A tesóm 30ból kapott 10et.
     
  3. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Aludni szoktál? esetleg iskola/munka? alfát kirakod 8 óra alatt 0-ról :D Látom fórumon igen aktív vagy, viszont a játékban nagyon sok alap dolgot nem tudsz a hozzászólásaidból kikövetkeztetve, inkább ott tölts több időt mint itt, a fórumot egyenlőre csak olvasd ha lehet.
     
  4. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Így van. Ebből valószínűsíthető, hogy olyan lesz, mint pl a zeta. Hébe-hóba adna egy dizájnt, vagy a meglévő dizájnért a 200k urit. Mivel nem sok dizájnt ad, így elég kicsi a valószínűsége annak, hogy gyakran adná. Üdv,
    Morphi

    Mikor fog kezdődni az event azt majd a fórumon írni fogják az illetékesek.
     
    csopi111 kedveli ezt.
  5. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Ha kell 5 perc alatt kirakom alfát bétát és gammát 0ról :D csak GG kell hozzá :"D
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Tényleg inkább játsszál, aztán fórumozz. Így soha az életben nem leszel erős és tapasztalt. Lassan a kötetlenből általános chatet fogtok csinálni, ahol éjjel nappal chat fight, azaz fórumfight lesz és akkor én roppantul nem leszek ám toleráns vagy elnéző..
     
  7. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Morphi,angol fórumon olyan hir terjeng,hogy a téli event alatt ismét berakják a surgeon dizit az üzletbe.Van ennek a hirnek bármi alapja?:rolleyes:
     
  8. Engem is erdekelni mikor kerul be megint mert nem tudtam meg venni utolso alkalommal :( :oops:
     
  9. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Morphy en tapasztalt vagyok :p eu4-en ha idosebb lettem volna akkor akar admin is lehettem volna mikor volt uresedes :)!
     
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kell csinálni egy ilyen nevű könyvtárt, és aki nem bír magával oda irkáljon - persze addig, ameddig ki nem vágják. De legalább szervezett formában történik majd. :)
     
  11. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ahha, értem. Tudod, most ennek a karakterednek utána néztem. Semmi nyoma EU4nek (így egy kérdés felvetődött, hol is van az a karakter, amivel az lehettél volna) és hát egy kis érdekességet is találtam benne. Így most gondolkodóba estem egy picit. Valahogy mindig olyan gyanús, mikor valaki ilyeneket írogat chaten vagy fórumon. :D
    Nem is olyan rossz ötlet :D
    Mi nem kaptunk hivatalosan még semmi infot a téli eventről, még a Surgeonról sem.

    Megnéztem még aznap, és a klánjától kapta. De mást nem látni benne, így hát, "jó helyre került".
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Aha... A moderátor (ugye, nem admin leszel először) számára fontos a játék ismerete, de mondhatnám úgy is, hogy alap. És a korhatár nem véletlenül van. Lényeg, hogy érett fejjel kell azt a munkát végezni.
    És bocs, hogy ezt leírom, de benned ezt én nem látom. :)


    De szerintem fapapi barátunk tudná legjobban összefoglalni, miért. :D

    A klánjától? Az egészet? Akkor valami a klánnal nem stimmel. Mondjuk ha én csalnék ilyen módon, tuti elbújnék a klán mögé, beadóznám, kitenném egy másik karinak és azzal licitálnék...

    Az elejére meg... végre találtam egy jó helyet ennek a smiley-nak a fórumon: :confused:
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Örülök, ha segíthettem ebben TG. :D De miért nézel így?:)
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Azt nem írom ide, mert sértő lenne az illetőre nézve. :)

    De tapasztalatom szerint a moderátorok nem a játéktudásokkal "buknak meg" a játékosok (szeme) előtt, hanem az egyéniségükkel (vagy annak hiányával). :)

    Ez a tapasztaltabb játékosoknál egymás között is így van (helyesbítek: így látom - de nem vagyok vele egyedül -), főleg, mivel sok a gyerek, vagyis hogy fogalmazzam... kiskorú. Mint én, bár szerintem a nem vagyok egy szinten a többséggel. De lényeg, hogy ez határozza meg nagyon sokban a játékosok viszonyát egymáshoz.

    És hogy kapcsoljam is a témához: a játékosok utálhatják egymást szabadon (muszáj végletekben gondolkodni, magyarázatképp elég, ha egy átlag magyar játékost és vérmérsékletét összehasonlítod egy nyugatiéval). Sőt, egész messzire elmehetnek.

    De ha moderátor kerül bele, aki nem elég érett, nem elég higgadt és határozott, nagyon gyorsan eldöntheti az ellentétet arrafelé, ami neki tetszik, ami az ő érdeke - és nem a játéké, a tisztaságé.

    Na mindegy, a rövid filozófia csak azért volt, mert a fent említett illetőt nm nevezném se higgadtnak, se érettnek, se határozottnak ha a helyzet úgy hozza. :p

    Hogy miért nézek így? A helyzet abszurditása miatt. :D

    Adó a megbízód felé. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 12.10.15
  15. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Én ismerek olyat aki már a kezdő pénzét is kulcsokra költögette. Én mostanába kezdtem el kulcsozgatni "igazán", régebben kevés sikerrel, sőt nem is volt az apis részénél nagyobb nyereményem, erre: a Zeta adott 25 kulcsot, amiből, 1 50es álca, 1 LF-4. Aztán, a kövi Zeta szintén adott 25 kulcsot, hozzávettem még valamennyit 60k uriért (30%al olcsöbban), és plusz 2 LF-4, ez volt kb, éjjel 2 fele, de akkor Helix nap volt, aztán elmenntem a suliba, hazajöttem, gyorsan kitettem Bétát, Alphát, 80k ért vettem megint kulcsokat és megint plusz 2 LF-4, plusz egy Spectrum design. Most is vár 491ezer uri a következő LF-4 napra. Olyat is ismerek aki 50 ládából 6 LF-4et nyitott, plusz egy Solace designt, és a gyereknek még flaxai voltak, tehát nem nagy dolog, ha egy alphát letoló "kezdő" nagyobbat lő nálad. Javaslom: gyűjts annyi urit amennyit csak tudsz, a tesóm is 1milla uriból , az első kétszáz ládája nem adott semmit, aztán meg a következő 400-ból talált 5 LF-4et. Sok szerencsét.
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Áh értem. :D
     
  17. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Elso kerdesedre valaszolva regi nevem e4-en az volt hogy: killer3004 ha jol emlekszem es bannoltak a karaktert mivel1x kb 1 orara hasznalva lett az Ibot nevu program ami akkoriba divat volt na azota b...djak meg ha meg 1x ilyet csinalok inkabb rendelek urit es TG attol h furomon ilyen a viselkedesem ha kell tudok komoly is lenni. :) bar egesz nap ullni a gep elott kb es figyelni h ki mit irogat stb meg egyeb fejlesztoi dolgokat csinalgatni azt nehezen tudnam hosszu idore elviselni egyenlore xd a korhatar szerintem meg azert van mert addigra (23 vagy 21 eves kor ha meg az van) kb mindenki elvegzi az iskolajat es vannak nyelv ismereti is :D

    ja es 1 szoval se mondtam h akartam lenni csak lehettem volna ugyanis 21-es szintel eleg tapasztalatom volt :D emost se allok messze meg 1szint es ismet 21 xdd de azert pvp harcoknal sokszor kapok sok "kedves" uzenetet h igy meg ugy jelolok :)

    viszont tapsot erdemelnek a szerkeztok mivel vegre a kek lada nem ad mcb 25-t meg ilyen egyeb selejteket :D 8db ot nyitottam el sajna maradt egy csomo kulcs meg de majd maskor xd es elso lada Spear elit 2. lada lf4 aztan rsb emp es 7. lada meg havoc volt a 8. meg ismet rsb es emp xd viszont az rsb mennyiseget novelhetnetek :3 :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.10.15
  18. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Tripla hsz...k.:p
     
  19. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    hát nekem a crazy cubi lesz a kedvencem 20 perc alatt 20 k uri nem rossz :D
     
    Utoljára szerkesztett: 14.10.15
    csopi111 kedveli ezt.
  20. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    akkor vagy annyira eros vagy h senki se mer beled kotni vagy csupan csak szerencses szerveren jatszol :D ugyanis nekem crazy cubin a 3 millas pajzsomat a top 10-esek kb 7mp alatt lekaptak xd crazy cubibol sikerult osszesen 7k urit osszegyujtenem ><