Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Bandicamnál a Videó fülön alul kell beállitani a minőséget,Vegasba meg létre kell hozni egy új projektet,videó és audiósávot berakni és behúzogatni a felvett videót és a zenét amit alá akarsz rakni.
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    21 kell, hogy az általad leírt dolgok meglegyenek. Nyilván akkor még elég sokmindennel hátrébb vagy, de lényeg, hogy 21 elég. Nem kell 27 vagy épp 30+ ahogy Ducater leírta.
    Kicsit felbontottam az újabb ötkilóméteres fogalmazás-csodádat, így talán átláthatóbban sikerül válaszolnom. (Csak megjegyzem, a fórumozók nagyrésze szerintem az első 2 sornál tovább nem olvassa el, vagy megnézi, hogy ki írta, és egyáltalán nem, szóval felesleges ennyit írnod :p )

    Az első részre csak annyi, hogy már nagyon régóta nem 100%-os a találat ha kirakod fullra a kalibrálót. Annó, mikor megváltoztatták volt is nagy felháborodás.

    Utána meg csak számolsz és becsmérelsz, mindent a helytelen állításodra alapozva. Ideje lenne pihizned pár napot... hetet... hónapot!
    Kivéve ha mutatsz videókat, arra nagyon kíváncsi vagyok, mert úgy tűnik nálad senki se ismeri jobban a játékot amit játszol. Még a fejlesztők sem, mert ők valami darkorbit nevűt fejlesztenek, te meg valami hasonlóról beszélsz folyamatosan... :p
     
  3. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Uff.. TG szólt... :oops:;):D
     
  4. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    21 elég a vastaglövéshez. De nem ahhoz, hogy a pvphez legszükségesebb dolgok meglegyenek. Fontos dolgokat is ki lehet rakni ez idő alatt, de 31 kell ahhoz, hogy a pvp LEGLÉNYEGESEBB dolgai meglegyenek. Aztán még jöhet mondjuk a rakéta, de az nem annyira szükséges. De, ha te azt hiszed hiszed, hogy 21 képesség elég, hát megvan a "játékhoz értésed fokáról" a véleményem.
    Az meg engem nem érdekel, hogy ki hogyan olvassa el. i love darkorbit nak írtam elsősorban, ő elolvasta, meg csopi aki belémkötött. A lövés meg csak kapuknál megy mellé, de kb 1000ből 1szer. Normál NPC-kre én még egyszer se lőttem mellé, tehát nekem ne mond, hogy nem 100%, és a lövésem már több mint 30millió. Tehát nem 100%, de véletlen mind a 30millió lövésem nem ment mellé. Az igen. VÉLETLEN. Úgy van, ahogy te mondod mester. És azt is írtam, hogy akinek álcázóművész ki van téve, arra mellé lőhetsz, de ez normális, ezért kell neked is kitenni az álcázőművészt. Vagy áramos rakéta esetében lőhetsz még mellé, de már leírtam. Tg kérdezném: hány képpontod van?
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Olvasd át még egy párszor, ők mit írtak, mit válaszoltam, hátha rájössz a hülyeségedre. (alul spoilerbe kirakom, hátha kell egy kis segítség)

    Hol írtam én olyat, hogy 21 elég a harcra? Ferdítesz, hülyíted magad! :D
    A kalibrálóról meg, asszem még megvan az a vidim, amit tesztnek csináltam béta sibi hullámról, ha kell cáfolatnak felrakom. Full kalibrálóm van, de a lövések 15-20% mellé megy abban a hullámban, van hogy 5 egymás után.

    A képpont-kérdésedre az aláírásomban találod a választ! :D

    És nekem tényleg ne írj minifogalmazásokat arról, mi mit tud és mit érdemes meg mit nem, mert nem érdekel. Én is el tudom dönteni, nem szorulok egy kezdő segítségére.

    De ha gondolod 3-4 hónap alatt felhúzok egy hajót a szeródon a te szintedre (vagy egy picit feljebb) és tolhatunk pár harcot. ;)

    Azt írta: "Ha pvp s kepit akarsz rakni akkor elegendo 27 kepi is es mar akkor is meg van a vatsag loves melette a 50k hp es a 92%-os pajzs elnyeles is :) "

    De amit ő leírt, arra elég 21 is. Tudod, én a témára válaszoltam, nem a témával kapcsolatos dologra, és nem 25 mondatban, csak 1-ben.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.11.15
  6. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Na erről már rég álmodtam, TG-vel pvpzi. :):):):):):) Amikor először olvastam az írásaidat, már egyből kinéztem magamnak pvp-re, csak nem felelt meg a szerver.Nagyon szeretném, sőt én kérlek rá, hogy húzz fel egy hajót ezen a szerveren. :):):):) Még segítek is ha kell, szeretem a korrekt pvp-ket. Sok nyúlcipő mindíg többen jönnek, vagy elfutnak (ha tudnak :D:D). Az én szintemre egyébként nem kell 3-4 hónap, elég 1 is. Én se sokkal több ideje játszok. De addig én is fejlődök, tehát bonyolult majd egyezkedünk, és amikor egy szintre ér a hajónk, akkor jön el az idő. Bár az is lehet, hogy csak akkor érsz utól amikor más fullos leszek, és nincs tovább fejlődni :D:D:D .
    És nem neked írtam, hanem i love darkorbit-nak az okosságokat. (mert te a lehető legjobb vagy, hiszen szerinted elég 21 képpont :D:D:D .)
    A képpont kérdésembe pedig nem találtam a válaszodat, de semmi baj, elég lett volna egy számot odabiggyeszteni, egy mondtad helyett, de te sem vagy már egy mai ember az biztos.


    " Hol írtam én olyat, hogy 21 elég a harcra? Ferdítesz, hülyíted magad! :D "
    Válasz:
    " de lényeg, hogy 21 elég. Nem kell 27 vagy épp 30+ ahogy Ducater leírta. "
     
  7. Sziasztok.

    Ma délután kb 1 órája kaptam egy hírlevelet:
    Lépj be egy vadonatúj galaktikus átjáróba – több mint két év után újra –, és küzdd végig magad az öt, egyre nehezebb térképen, lenyűgöző 3D grafikával! Csak a legbátrabb pilótáknak sikerülhet eljutni az utolsó térkép végéig, ahol magával az Emperor Streunerrel kell élethalálharcot vívniuk.

    Aki elég ügyes, hogy életben maradjon, annak jutalmul uridium, zsákmánykulcsok, becsület és TP üti a markát. És ez még nem minden! Akár a díjként kitűzött öt hajódesign – köztük az Aegis Elite, a Goliath Venom és a Vengeance Pusat – egyikét is megnyerheted!



    Egy apró kérdés hol van a kapu ? :rolleyes:
     
  8. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

    A kaput én sem találom:)
     
  9. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    [​IMG]

    Pedig itt van.. :D
     
  10. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

    Klassz kis kapu! Szerver restart, és bízom benne, ott lesz végre :)
     
  11. Up:

    Már bent van a kapu is dobozok mindennel együtt.
    Érdekesség: Streuk lőnek X-8 on is.
    A doboz eszméletlen:
    Kaptál 63 x extra energiát a galaktikus átjáró materializálójához.

    Nem semmi módon ad. Akik 0-24 es játékosok belese merek gondolni mennyit szednek össze az event alatt.
     
  12. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

    Képzelheted, mennyi energiát összedobozolnak, ha mondjuk 2-3-ból 300-at kaszálsz :) Durva :))
     
  13. Dobozduplázó és Hasznosítóprotokollokkal ennyi volt egy kaput kirakni kb 20 perc szedés. (63-90 között adott GG-t) akinek van képességpont is kirakva az írja, hogy 110 körül +- 10-et ad neki felszedsz 10-et és kész a kapu.
    25. után az így is az egekben lévő rangsorpontok még magasabbak lesznek. (Út_a_Dandárig_célom_továbbra_is_elérhetetlen.)

    Hacsak nem végre a kezükre lesnek a 0-24 es ügyeletes Spearheadeknek.
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Melyik szeró? Jó, hát nem tudom pontosan milyen szinten vagy. De szívesen megyek! És tudom, sokan nem értik meg, de a futás is ugyanolyan taktikai elem, mint a pajzs meg a lézerszám. Ha gyorsabb vagy, jobb helyzetben vagy, irányítani tudod a harcot, bár gyengébb hajóval.

    A képpont kérdésedre pedig ott a profilom linkje, elég feltűnő, első helyen. De ha túl nehéz megnyitni, akkor leírom, hogy 42.

    A végére pedig: mi lenne ha értelmeznéd is? Szó nem volt harcról, ő csak leírta, hogy 27 képpont kell neki, hogy meglegyen a +50k élet, 92%-os elhárítás meg a vastaglövés. Erre válaszoltam, hogy arra elég 21 is. A "mi elég a harcra" témát a te agyad szülte...
     
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  15. Azt hiszem elsőre nem rosz végeredmény!

    Kuiper galaktikus átjáró sikeresen teljesítve.
    Kaptál 5 zöld zsákmánykulcsot.
    Kaptál 3.392.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 218625 becsületpontot.
    Kaptál 215.000 uridiumot.
     
  16. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    tg ne ragadj le az ő szintjén, ezen az oldalon egyik hozzászólásában 3-4 hónap elég az ő szintjéhez a másikban + ő adja a kezdőnek a tanácsokat tök felesleges az ilyen emberekkel 1 oldalú vitába kezdeni nincs ész érv az oldalán sem tapasztalat, elég 5-6 hozzászólását elolvasni és látszik mennyit tud, emlékezni mondjuk semmit, főleg arra mit írt 1 oldallal előbb

     
  17. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

    Gratulálok, én is épp most fejeztem be. :) Csúcs ez a kapu! Azonnal megvettem a fúrót és a gyűrűt :)
     
  18. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Ez a KUIPER kapu most már végleges?
    Esetleg event után kiveszik a dobozokkal együtt?:rolleyes:
     
  19. Csöpi02

    Csöpi02 Utánpótlás-írogató

    Elviekben az új kaput ünnepeljük, szerintem bent marad event után is.
     
  20. -¤Matrix¤-

    -¤Matrix¤- Aktív író

    Kuiper event 5* ;););)
     
    VINCENTLORD és Csöpi02 kedveli ezt.