Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A best of-ot nem tudom garantálni. De majd ünnepek között vagy után rákérdek, hogy a nagyon sarkalatosakat hagy mutathassam meg nektek, és persze név nélkül.

    A fórum event most valószínűleg elmarad, mert egyrészt Artemis családi vakáción van és rengeteget kell melóznia, én még amolyan szabin vagyok, csak besegítek, amikor időm és babám engedi :) :rolleyes:. Saxonak is sok a dolga. A CM-ek meg nem igazán csinálhatnak ilyet. :oops:
    EU2-t is moderálom. Én szoktalak ritkán látni irogatni, de akkor nincsenek olyan okosok o_O, akiknek be kéne írni.
     
  2. 1100101

    1100101 Junior szaki

    Csak kérned kell... :cool::D:D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  3. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    amcsi szerveren játszok magyar klienssel spanyolokkal :D egy szót beírok és kidob xd felhagytam a chattel :p
     
  4. 1100101

    1100101 Junior szaki

    Írj supportra és oldják. (sablon válasz)

    Viszont ez valóban elég dühítő. -- többi törölve --
     
  5. Egy online jatek, egy globalis szerver eleg lenyeges ressze a jateknak hogy komunikalj , akkar idegen nyelvu jatekosokkal is.... erre ez van, de lassan lehet kovetem peldad :oops:

    Szerencsere csak kick, de ahogy mondod akkor is nagyon idegesito .... legalabb 3 kisebb agyverzesem meg nehany nagyobb szivinfarktusom volt a masodiknal XD
     
  6. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Hát igen,érdekes a szitu.
    Ha a .com-ról játszol akkor nincs gond,legfeljebb nem tudsz magyarul kommunikálni senkivel,tehát megint nem sok haszna van a chat-nek.
    Írj neki magyarul majd lefordítja magának,vagy marad a rokkant verzió a 4-4 1v1,legfeljebb gyogyósnak tart,max megpróbálod leírni neki hogy a chat kicsit másképpen megy itt,de csak magyarul mert megint bannolás.
    Néha a magyar chat sem túl érdekes,egymás szidása,csalás emlegetése,vegyes klános problémák emlegetése,néha kevés normális chat is van.
    Ritkán használom, írnak hogy ne lőjjem,csopizzak,csalóznak,szidnak,és mindezt nem csak magyarul és őket valahogyan nem tiltja semmi és senki?
     
  7. Ha igy haladunk a magyar levaltja az angolt, bar a fene se banna ha ez lenne a nemzetkozi nyelv, csak akkor szoljannak XD .... amugy errol tudnak irni hogy van akiket nem raknak ki, deee nem eroltetnem a temat inkabb... Marad a rokkant verzio :))), ezen jott nevettem XD
     
  8. 1100101

    1100101 Junior szaki

    De látom, az UBA is jól működik, most jött nekem egymás után 2 hajó 3 konfival.

    UP: 3. hajó is ezzel jött. De ennek még a drónjai színén is látszott.
    UP2: most csak úgy tök véletlenül 30k után kaptam egy 120k környékét (nostromotól) utolsó lövésként.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.12.15
  9. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    UBA
    Nem tudtam mire vélni a nostromo jelenlétét az uba-sok között.
    Ugyanúgy mint a bigboyt 21-es szinttel persze első helyen.
    Liberátorral 19-es szintű játékos.
    0 képpontos 2 hetes hajó 12óra játékidővel 12. helyen.
    Valami oka biztos van hogy ilyen érdekes konfigolást használnak.
    Összekapartam 9 pontot,de úgy döntöttem felesleges lőszerpazarlás,mert 1-2 pontokért nincs arányban a lőszer booster felhasználása.
    Világító dróndizi ami semmit nem ad,másnak megér pár 100k x4-et,rsb-t,pár óra boostert,nekem nem.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  10. 1100101

    1100101 Junior szaki

    Ja igen, a 80k-t sebző ecoról amit egy aegtől kaptam nemrég nem is szóltam. Úgy tűnik UBA = ki tudja jobban a bugokat kihasználni / ki a nagyobb csaló. Kezd elegem lenni belőle.
     
  11. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Lehet súgni más nyelven egy másik játékosnak,azért nem jár kick vagy bann,sajnos előfordul,hogy a rendszer kitesz :(
     
  12. Darts.

    Darts. Utánpótlás-írogató

    Amcsi szeron beirod "it" es kapod a bant,erre erted ?:p
     
  13. :( sok problema van a chatel .... raferne kis ujitas.
     
  14. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Abszolút egyet értek!
    rengeteg jó ötlet született a chat-el kapcsolatban.
    Remélni tudom, hogy egyszer több funkcióval látják el, és kap egy hatalmas ráncfelvarrást!
     
  15. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Kellemes ünnepeket mindenkinek.
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Fórumon is tilos kizárás indokát beírni. Ilyenkor mindig support, mivel ott vannak az illetékesek.

    Ám, mint Crystal írta, súgva, csoportban, privátban lehet idegen nyelven beszélni (s erről tájékoztatom az összes CMet, mivel lehetnek túl buzgóak :) ). A csoport chat kicsit huncut, mivel ott akár egy smile miatt is kizárhat több napra a rendszer. S ilyenkor csak a supporton keresztül fogod tudni oldatni a chatedet, ha akarod használni.
     
  17. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    [​IMG]
    [​IMG]

    A rakéta precízió tech húz csíkot, pirosat, a rakétamester is húz csíkot, de az kékkel kezd és pirosas lesz, a fűtőmestertől pedig piros lesz a rakéta feje (2D-ben). Ha jól emlékszem ezekkel idén (2015ben) valamit babráltak, de mint a képeken látszik, a rakétaprectől piros csíkot húz a rakéta.

    S a videóban, amire reagáltál, 1:50nél látszik mind két fajta csík. Az ellenség használ rakétaprec-et, mivel szimpla piros csíkot húz, míg akinek a szemszögéből készült a videó, a rakétamester ki van húzva, ahogy azt írtad.

    Mivel igen nehéz megállapítani ott, hogy ki lövi melyik rakétát, így tényleg össze lehet téveszteni. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.12.15
  18. 1100101

    1100101 Junior szaki

    Csodálom a türelmed. Kíváncsi vagyok meddig fog tudni még ilyen stílusban hülyeséget írogatni a nála sokkal tapasztaltabb és régebbi játékosoknak.

    Kellemes ünnepeket minden fórumozónak!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.12.15
  19. axiotheus

    axiotheus Fórum-zöldfülű

    Figyelem! a Karácsony csak 365 naponként lehetséges! a kicsomagolás folytatódik. megsemmisítettél egy karácsonyfadíszt. kaptál 600 tapasztalatpontot . meg két pofont anyádtól. javítási utalványt kaptál: iszol egy pálinkát. zöld zsákmánydoboz begyűjtve . kaptál egy randa zöld zoknit. LFelejtetted-4x hogy hova dugtad a tesód ajándékát. zokni nyersanyag nemesítve. visszacsomagolod. cetlit kicseréled. javítási utalvány ismét. úgy érzed a kilépés lehetséges. nem vagy csillagkapu közelében. ez a kutyaól bejárata te szerencsétlen. bónuszdoboz begyűjtve. kaptál egy fogkőeltávolító gumicsirkét. a kutyát le-Wizee--Xezed. a kutya nem hálás, kizár a klánból. fejleszted az alapmodult 20-asra. javítási utalványt szerzel ismét. szembenézel a saját piltóprofiloddal. hoopp ez egy vakablak. javító robot elindul. hova megy? jaaa hogy kezdődik a kész árverés. lelőtted Sánta Klausz őrhajóját. kaptál egy randa zöld zoknit és egy tavalyi zöld szaloncukrot. begyűjtöttél egy zselymet. ráteszed a PETre. Bázis. Ugrás. itt is egy javítási utalvány. na végre... pááá!
     
    NémethLászló kedveli ezt.
  20. ZORALL

    ZORALL Járnitanuló

    Nekem a fűtőmesterrel nemcsak piros volt a feje, hanem úgy közlekedett a célpontig, mint ahogy a HST rakéták szokták. Szóval nem egyenesen. És nem csak nekem, hanem mindenkinek aki a képességet kifejleszti, de nem muszály maximumra, elég 1 et rátenni.
    A videóról: az illető 16:00-17:20 időt tüntette ki, és én csak ezt a részét néztem meg, és itt tisztán láttam a különbséget. Nem rakétaprecíziót használt, hanem a képesség ki van neki fejlesztve. Természetesen, lehet, hogy egyes emberek nem veszik észre, ezt, de ha már fel van videózva, ahol csak nézni kell, nem nyomkodni, elég könnyen kiszúrható. Én csak megmondtam, hogy nem csal. Egyébként nagyon zavar, hogy kb mindenki csaló (vagyis annak nevezik), csak mert tud olyat, amit én nem.

    További szép napot!