Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Például, de ilyenre nem fognak csinálni megkülönböztetést. Mi meg sajnos nem írhatjuk ki, hogy xy ezért és azért kaptak büntetést.
     
  2. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    De akkor is jar erte megvonas :p Es Morphi hidd el nem nagy gond nekik :D max 2-3 nap es ujra megvsinaljak ugyan azt. Ha kapnak egy szep bant akkor majd megtanuljak h mit szabad meg mit nem xd pl az elmult napokban kibannoltattam egy sracot mert eices kent szamdekosan minuszoltatott a klan nelkuli xd kapott 30 nap bant es mar ott konyorog chaten h irjak en suppra h vonjak vissza meg ilyenek (uj karit csinalt es arrol ir a felre ertesek elkerulese vegett) :D
     
  3. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Egyébként nem értek egyet a ban-al. Tudom most mindenki köpködni fog, de majd letörölgetem!
    Én elvenném az összes TP-t, becset, az össze fejlesztést, tech-et, kreditet, urit, x-4 et.

    Van a célkeresztes jelölés a mínusz becses előtt.

    Én készítenék egy másik jelölést ami azt jelöli, hogy csalt.
    Ez minimum egy fél évig rajt lenne a hajón, és ugyan úgy mint a célkeresztest, mínusz becs nélkül lőhető, lelövés után dupla annyi tp és becs járna a hajóért! Amíg a jelölés a hajón van a ranglistában nem lesz megtalálható! Amíg a jelölés a hajón van klánból nem kaphat kreditet!
     
  4. CSILLAGCSILLA

    CSILLAGCSILLA Fórum-zöldfülű

    HA-ha-ha,nem ismersz engem,nem is chatelek,csak nagyon-nagyon ritkán,de nem probléma már meg szoktam az ilyen rágalmakat.Top 2 vagyok.Aki ilyesmit ír rólam annak egy kicsit sem érdekel a véleménye főleg nem akkor amikor nincsen igaza.Gondolom le lőtelek.
     
    nemzetihang kedveli ezt.
  5. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Aham pont most ahogy valaki "téged" ki írt fórumra meg jelentél hirtelen és azt állítod hogy top 2 vagy hmm..nem kicsit sincs olyan szaga hogy most csináltál egy karit gyorsan és itt próbálod adni a menőt neem kicsit sincs :D

    Tudod van a mondás: Hiszem ha látom.
    Szóval ha mutatsz képet hogy te top 2 akkor elnézést a zavarásért :p de addig meg ne írj más nevébe :D
     
  6. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Osztom ezt a ötletet :D Viszont akkor olyan szűrést kéne csinálni hogy mindenkire kivétel nélkül hasson ne csak az amatőrökre hanem a top playerekre is :)
     
  7. ZORALL

    ZORALL Járnitanuló

    Nekem morphi azt mondta, hogy tilos harmadik személynek továbbadni az adataidat. Nos, ha egy ember tudja az adatokat (márpedig tudja), meg tudja oldani, hogy játsszon másik 3 ember a karival úgy, hogy ne tudja a jelszót.

    Ezzel csak annyi a baj, hogy a játékosok több mint fele csal. Ha a BP intézkedne, akkor kevesebb mint felére csökkenne a BP-nek a bevétele ebből a játékból, ami nagy hátrány, nem érné meg a BP-nek.
    Ha nekem lenne egy játékom, amit én vezetek, és több mint a fele csaló lenne, de ügye ezek fizetnek is (persze nem mindenki), bent hagynám őket, akik meg csalnak és nem fizetnek, azokat bannolnám. Ezzel nem akartam utalni semmire, és senkire, csak egyszerűen megnyilvánultam a személyiségem ezen részéről.

    Azért nem jár bann, ha valaki rengeteg minusz becsületet gyűjt, vagy feldühít egy játékost (mondjuk úgy, hogy belelő egy csomót, és ott hagyja 50% hpval a cubinál, és mire kipukkan már nem ő kapja, hanem a protegitek), és a feldühített játékos lelövi őt sokszor. Igaz, hogy sunyiság, de nem jár érte bann. Aki meg szándékosan lövi a saját megbízós társait, azt helyben megbünteti a DO. Lásd: minuszbecsület.
     
  8. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Nem rossz az ötlet,ahhoz képest hogy eddig a bannolásért hajtottunk.
    Sajnos megint eljutottunk erre a szintre.
    Ötleted:Nem lesz más nekik mint egy üres kari,vagy folytatják amit eddig,vagy a szokásos karivásárlás.
    Kellene egy újítást is eszközölni az ÁSZF-ben,játékban használt nevek hirdetményekben történő felhasználását engedélyezve.
    Mivel csak virtuális felhasználói nevekről van szó,nem tudom milyen akadálya lenne.
    Ez jó lenne mindenkinek,kivéve bizonyos játékosoknak.
    Így bannoláskor szerverekre lebontva megkaphatnánk kik lettek bannolva.
    Mert eddig csak azt kaptuk hogy ennyi 100 játékos bannolva lett,miközben nem tudjuk hogy kik,mert akiket nap mint nap hónapok óta látunk "játszani",még mindig köztünk vannak.
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Attól, hogy valaki nem ír fórumra napi szinten 50-szer, attól még olvashatja azt rendszeresen. S elárulom, hogy ő az, aki.

    De, csak hogy megnyugodjál:
    [​IMG]

    Ez a mutogatok a másikra stílus, kezd kicsit unalmas lenni.
     
  10. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    ÓRIÁSI VAGY ADMIN!

    annak utána néztél, hányan használják azt a hajót?!

    amit csinálsz az szerecsenmosdatás.
     
  11. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Az alaptalan vádaskodást azt hiszem ideje lenne befejezni, ha pedig konkrét bizonyítékod és nem csak játszol a szavakkal, akkor használd a support feliratú ikont.
     
  12. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    nesze, alaptalan vádaskodás.
    [​IMG]
     
  13. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Ez is egy másik fél által kijelentett dolog.... nem értem miért kell ilyen formában gyűlölködni, azért mert más elért valamit a játékba....a témát itt be is lehet fejezni.

    Jelen állításod szerint, ha valaki rólad azt írja chaten, hogy több személy használja az accountod, akkor már te is csalsz, ugye?
     
  14. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    szerecsenmosdatás! terelsz, hazudozol, megmagyarázol. mint mindig.
    de annak már nem nézel utána, hányan használják azt a hajót..



    eddig melyik csalót láttad a cseten, hogy leírja, hogy csal?! : D

    olvass már a sorok között! 1.

    2. azért a top 10 ben benne lenni napi fél óra játékkal lehetetlen. azt pedig végképp ne akard megmagyarázni, hogy naponta 17 órát játszik valaki. mert hazugság, nem racionális.
     
  15. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Rég utánanéztünk, mivel a top játékos naponta kerülnek bejelentésre, hogy csakis csalással érhették el az eredményeiket. Amennyiben nem néztünk volna utána, nem írtuk volna azt amit. A témát itt zárom, te pedig kérlek fejezd be a játékosok és az adminok sértegetését.
     
    csopi111 kedveli ezt.
  16. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    senkit nem sértegettem, egy nyilvánvalóan olyan karakterről beszélek, amit 100%, hogy többen használnak, ami a szabályzat szerint tiltott. a sértegetés fogalmára pedig keress rá, mert az nem itt kezdődik. te csak megsértve érzed magad, mert -JOGOD- van.
     
  17. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Neked hiszek a többi adminnak nem :D
     
  18. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    A többi admin is ugyanazt a a munkát végzi mint én :) Tudom, hogy nem vagyunk éppen közönségkedvencek :D Személy szerint nem is ezért csinálom, vannak szabályok, amiket be kell tartani nekünk is és a játékosoknak. Sok olyan döntés van, amivel a játékos nem ért egyet. Ezzel nincs is gond....egészen addig, amíg nem indulnak el a pletykák, hogy jaj hát az admin azért csinálta mert nem bír. Több ezer magyar játékos van, fizikai képtelenség megjegyezni minden játékos múltját/jelenét/stílusát :)

    Személy szerint igyekszem maximálisan ellátni a feladatom, és segíteni ahol lehetséges, de nem vagyunk mindenhatók :D
     
  19. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    :(:oops: Na most egy világ dőlt össze bennem.... :D;)
     
  20. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Üdv, eredetileg a "jó és rossz dolgok.." topikba tervesztem volna írni következő sorokat.
    Ma sikerült elérnem az egyik kitűzött célomat a Dandártábornok-i rangot, mindezt egy olyan szerveren (EU4)
    ahol a megbízómhoz tartozó (vru) top1 játékos igen csak nagy előnyre tett szert a ranglistán többiekhez képest.
    (Ma esett a rangsorpont is...)
    [​IMG][​IMG]
    Regisztráció óta szinte klán nélkül, később saját klánt alapítva szabadúszóként, de erős szövetségel ez nekem sikerült.
    Ha céltudatosan kicsit átgondolva használod a játék eseményeit, küldetéseit, akciókat és rendeléseket előbb vagy utóbb
    úgy is sikerülni fog amit szeretnél.
    [​IMG]köszönet nekem pont jól jött. :cool:

    Köszönöm mindenkinek aki bármilyen módon hozzájárult mostani sikeremhez, elsősorban a Hades-os csapatoknak! :)