Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. 1100101

    1100101 Junior szaki

    Nem veszi senki komolyan mert nem szükséges. :) De attól még az. De ha összerakod, vagy akár 1 hajó kódját jól megcsinálod, elismerésem. :)
     
  2. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Inkább ne készíts, van egyetlen egy rendes priivate server, de az sem ér fel az eredetivel. Pro-darkorbit.com (3D) . az eredeti a legjobb. A privatokba nem tudnak tenni petet, képességet, galaxy gatet (ami nekem lenne a legfontosabb). Bár egyszer mennék test serverre, mert nem szoktam lesni, és biztos, hogy németen (és máshol) nem fogják 1 órára kinyitni valakinek a kedvére.
     
  3. 1100101

    1100101 Junior szaki

    Tudnak, csak nem teszik bele. Attól privát, hogy a saját ízlésükre szabják.
    Őt adminként (is) bírták. Azért írta. :p Furcsa, mi? :D
     
  4. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Jah, nem tudtam, hogy volt admin.
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Átszíneztem, mert kiégett a szemem.
     
    1100101 és ...[ILOVEDARKOORBIT]... kedveli ezt.
  6. ZORALL

    ZORALL Járnitanuló

    Bár én videón láttam olyan privát szervert, ami nekem nagyon tetszett, ugyanis (nyilván kevesebben voltak rajta mint a normál DO szervereken), és csak 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 volt rajta. A 4-1, 4-2, 4-3 térképeken nyilván csak középen volt kapu a mi 4-4re vezetett, a 4-4 másik 3 kapuHELYE helyett meg a 3 bázis volt. És voltak NPC-k pl cubi a 4-1n stb, de nagyon pazar volt, egyszer kipróbálnám az biztos.
    További jó játékot, aki így hajnali 2 körül még fennt van.... :D
     
  7. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Hmm itt sok drága emberkének oly messze elgurúlt a xanax....
    DE Ő tudja... nem tisztem meg itélni mit " vegyen be " :D ....köhögés ellen úgye bár...
    Kedves egészségére, de igérje meg, hogy adandó alkalommal bekapja...
    Ne menjen az egészség róvására...
    Köszönöm.
     
  8. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Menny és próbáld ki, itt a válasz a kérdésedre: darknew.com
    Jó játékot (úgy tudom, hogy ez volt az, már is leellenőrizem)

    Valamiért nem indul be a cliens a darknew és pro-darkorbit privát szervereken. Még mindíg az eredeti do a legjobb.

    ------

    Szerintetek ezt jól csináltam?: mivel van 11 lf3-am és szeretnék színesen lőni a góliról átpakoltam mindent a vengeancera és azzal vagyok.

    Előny: színes lövés és jó hangok + gyorsaság
    Hátrány: kevesebb pajzs, élet és 200 sebzéssel kevesebb

    Majd mikor lesz 15 lf3 akkor visszapakolok

    Köszönöm az új naptárt, mert ad 2 lf3-ast, már 1 megvan.

    Tudom, az élénk színeket csípem, nem tehetek róla, de így is jól néz ki, amíg kék vagy zöld. :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.12.15
    Nitronyussz kedveli ezt.
  9. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere



    saját szerver készitéséhez érteni is kell,és persze mivel a letöltött tartalom amit a privát szervere töltesz fel,nem azonos a jelenlegi do adatbázissal,egész más lesz.kell egy korlátlan tárhelyü weboldal vagy egy saját szervergép,saját gép,stabil net,és 0-24h müködés.mivel a letölthetö tartalom 1000% nem fogja azt tartalmazni ami jelenleg is van a do szerverén.ingyenes tárhely,weboldal eleve felejtös mivel nem generálhatsz adatforgbalmat,korlátozot a sebbeség.de persze még kismillio gond is van ezmellet.ja,és kell egy kis hozzáértés is,mert ugye mezei juzer nem fog ilyen privát szervert soha létrehozni.a korlátlan tárhely fizetös,és nem épő olcsó.
     
  10. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    És nem éri meg, mert egyszer csak megunja az ember, hogy fullos. Ezért irogattam a fentiekben (és mégegyszer leírom), hogy az eredeti a legjobb
     
  11. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    privát szerverel meg oda az egész játékélmény.tegyük fel,10-15 ember még lenne a seron,ismerösök,haverok.mki admin jogot akarna,versenyzés miatt balhék lennének.fullos hajoval,korlátlan urival kezded a játékot.megint oda az egész játékélmény mert ugye adot a fizetöeszköz,megveszel minent ami kell,és igy oda az élmény hogy minden egyes uriért,cuccért harcolni kell,megküzdenik érte.
     
  12. ZORALL

    ZORALL Járnitanuló

    Először is: már offoltam a témát, nem érdekelnek a vélemények.
    Másodszor is: honnan gondolod, hogy "mezei juzer" (gondolom mezei lúzer) vagyok. Nem vagyok az, csak éppen nem tudok mindenről. Továbbá saját szervergép sem kell, csak ha sok játékosra tervezed a dolgot. Mondjuk pl egyedül vagy, és időnként megbeszélsz egy 1vs1 et a játékba valakivel, akkor felhívod a szerveredre. Pl egy ilyen esetében sehol nem kell saját szervergép. A 0-24 működés is hlyeség. A szerver akkor működik, amikor bekapcsolod a géped, és elindítod, a cimborák, akiket meg meg akarsz hívni, csak szólsz nekik ts-en, facebookon (manapság már majdnem mindenki használ ilyesmiket egy játékhoz), hogy nyitva a szerver. Továbbá túl jó net sem kell. 1 mbps-os net plusz 3 embert jelent, 2 mbps-os net plusz 6 játékost jelent (ügye rajtad kívül) stb... Szóval most, hogy offoltam a témát, nem kell újra felhozni. Pláne nem olyan kioktatást, melynek a fele sem igaz. Mezei lúzer mi? chö
    Igen, csak tudod, vannak olyanok, hogy csakis 1vs1-et akarsz nyomni egy olyan játékossal aki más szerveren van, ekkor nem esne jól h pl előtte még fél évet kellene fejlődgetni, hogy megnézzétek, hogy ki a jobb. Az admin meg egyedül a szerver készítője lenne, és kész, de őneki se muszáj az admin hajójával jönni. Az ismerősök.,... mindenkinek más...
    A vengának és a gólinak egyaránt vannak előnyei. Saját döntésed, hogy melyik tetszik jobban.
     
  13. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

  14. ZORALL

    ZORALL Járnitanuló

  15. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    látom nem érted a lényeget.99% nincs fogalma se a php és egyébb fejlesztésröl se az adatbázis kezelésröl.az hogy a mezei juzert magadra vetted,az nem az én hibám.másik az,nem pár mb az adatbázis,és egyébb,gondolom többségnek nincs + 1 gép server miatt,meg pár TB tárhely.amugy,aknek nem inge,ne vegye magára
     
  16. 1100101

    1100101 Junior szaki

    Van egy olyan opció, hogy kikapcsolod ezt a fajta lekövethetőséget.
     
  17. Moldvix

    Moldvix Haladó

    A "juzer" kifejezés az "user" (felhasználó)szóra vonatkozik, régi darkorbit fórumon gyakran használták :) Szóval senki sem lúzerezett le téged.
     
  18. 1100101

    1100101 Junior szaki

    A "mezei juzer" az átlagos felhasználót (esetedben játékost) jelenti. ;) Azzal, hogy nem figyelsz a másikra és nem érdekel a véleménye, csak olyan dolgokról maradsz le, ami neked nem jó. A másik általában nem véletlenül írja, amit ír. És végső soron, nem mindenki rosszindulatú és csak téged akar sértegetni. Morphi utolsó erre vonatkozó hsz-e óta nem láttam olyan írást, amit neked címeztek és az lett volna a célja.

    Egy ilyet megcsinálni nem kevés munkát kíván, sok időt és hozzáértést. De nyugodtan próbáld meg, legalább abból is tanulsz. Rosszul nem jöhetsz ki belőle. :)
     
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A vendégek alapjában véve kereső motorok: google, bing

    A tagok pedig betudják állítani, hogy az online állapotot mutassa e vagy sem. Ha nem akarod, hogy lássák, akkor csak a sima felhasználók nem fogják látni. :)
     
  20. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Pl. Látom, hogy te most online vagy, de ha kikapcsolnád, akkor nem tudnám. (A zöld jel a képen, az mutatja azt, hogy online van vki, vagy nem, ha nem akkor eltűnik)
     
    Nitronyussz kedveli ezt.