Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Megbeszéltem a CPU-val, hogy neked direkt lőjön mellé, mert butaságokat beszélsz. :D:D:D:D
     
  2. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Jajj gyerekek, sikítok.... 1 kis szösszenet TS-ről:
    -Jó ez a kappa, csak kár, hogy nem ad becsületet.
    -Miii a kappa?
    -Igen, igen, kaptál 0 becsületpontot.....

    Persze a veterán helyett az X formációban vette fel a kolléga a kapunyereményeket, a Kronostól a több, mint 10 Hadeson át a tucat kappáig. :D Nah jó nem írok nevet, de Jócág tudja ki az!:D:D nem figyelte, hogy -100%... a mínuszt nem látta. :D
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    S most nekem okoskodsz. Köszönöm. Ezt nem tudtam. De legalább nem analfabétán fogok meghalni.

    Az, hogy "nem tudtam, hogy ezt nem szabad" nem mentesít a szabályzat alól. Aki eladta/átadta tudatában kellett lennie erről, hogy tilos, mivel a regisztráláskor el fogadta mindenki az ÁÜSZ-t, amit normál esetben elolvas mindenki, persze 99%ban senki sem teszi meg.

    Tehát, egy szó, mint száz: ÍJ.

    S elnézést, hogy nyers vagyok, de már kezd teli lenni a hócipőm azzal, ahogy viselkedtek fórumon, és chaten is ( s ez szól mindenkinek).
     
  4. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Így igaz. :) Tilos. Nem is védeni akartam, hanem egy kicsit kitolni azzal aki gúnyolódott. És ha már mindig beszólnak, hogy én gyűjtöm a hszt, akkor már fel is teszem a kérdést: minek írja utána azt, hogy: bizony bizony?, vagy az egyéb jelentéktelen dolgokat. Hát nem azért hogy gyűjtse a hszt? És még merészelnek engem megvádolni ezzel.
     
  5. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    nekem te ne írkáljál, abszolút nem érdekel a sok sületlenséged, mint láthatnád a képen be van kapcsolva a célzó és megy a rakprec is az is ugyan úgy mellé megy sokszor holott a leírásban az áll 100% a találat, és vedd magadra hogy TE vagy a nem kívánatos itt a sok beleböfögéseddel és most finom voltam
     
  6. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Mondom megbeszéltem vele. Feljött ts-re, és megkérdezte, hogy mit csináljon ha Csülök[H] be akarja kapcsolni őt. :D:D:D
     
  7. Hát ez elsőre sem volt vicces ;)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  8. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Pedig tényleg így volt. És megígértem neki, hogyha megteszi azt, hogy mellélő, akkor feleségül veheti a Muníció CPU-t.... Azóta boldog házasságban élnek.
    Ja, és egy level kettes LF-4 volt a pápa.
     
  9. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Ezek a pet desingek... o_O:eek:
    Júj de csúúúnyácskák szegények.. [​IMG] az eredeti ezerszer szebb, kidolgozottab!! :D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  10. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Nekem a mirage nagyonis bejön,ha valamelyik zöldet meglehet majd uriért venni megfogom.Jól fog mutatni a Surgeonom mellett.:p
     
  11. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Energy.

    Hát, hogy is mondjam.. izlések és.... :D
    [​IMG]
     
  12. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    látom BP megint belenyúlt a ggbe.multhéten volt seroresi,elöte is nagyon vacakul adta.seroresi volt,egész tegnapig jol adta.most megint 150-200ggböl ha kapok 1 kapurészt az már csoda.tegnapig ugynennyiböl 15-20 lazán jött
     
  13. -¤Matrix¤-

    -¤Matrix¤- Aktív író

    Gratula hozzá :)
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  14. lost

    lost Fórum nagymestere

    Ez igen, grat a nagycsillaghoz. Nem haladsz kicsit túl gyorsan? Nemrég érted csak el a 3 csillagot :D (csak hozzáteszem, a 3 csillag sokkal szebb, kár volt átváltani a vezérezredesre főleg zöld hajóval)

    Egy kicsit a mostani eventről:
    Ez az event inkább a kis és közepes erősségű hajóknak kedvezett, rengeteg zétát/kappát/epsilont tudott kirakni az, aki kicsit komolyabban veszi a játékot, úgyhogy egy pluszpont jár a bp-nek.
    A fullosok is jól jártak vele, nekem is esedékes volt már a lőszerutánpótlás, mivel eléggé megcsappant az utóbbi időben. Az egyetlen dolog amit hiányoltam az az akciós rsb és a suregon dizi. Az eventküldik és az eventdobozok nem voltak a kedvenceim, de a többi bőven kárpótolt. Az utóbbi időben egyre több olyan event van, ami megéri a játékosnak és a bp-nek(kedvezménycsomag, dobozdupla) egyaránt. Folytassák nyugodtan ezt az irányt :D

    Ki hogy látja ezt az eventet utólag?
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  15. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Igazad van, nekem is sokkal jobban tetszik a 3 csillag! Majd valahogy megszokom ezt is. :cool:
    Am jól emlékszel 3 hétig voltam altábornagy, most várom, hogy valaki majd vissza adja.
     
    lost kedveli ezt.
  16. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Akkor már miért nem GRAND_GE5 ? hihi
     
    Utoljára szerkesztett: 29.2.16
  17. Heavens_Thunder

    Heavens_Thunder Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Limitált_kiadás és
    Csopi 111, köszönöm a hozzászólásaitokat, azóta is megcsináltam 2 zétát az se adott, úgyhogy megfogadom a tanácsaitokat. Hajrá epszilon és kappa. Remélem ezúttal sikerrel járok.
    Ciao!
     
  18. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

  19. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udv, mivel ma Zeus és Kronosz nap is van egyszerre így az a gyanum, hogy várhatoan a "Red Enigma Hétvége" esemény is elindult...
    Nemhivatalos elozetes informácionál nem volt dátum, kezdolapon most éjfél után nincs ezzel kapcsolatban semmilyen értesítés, így érdemes turelemmel várni hivatalos infora!
    "Red Enigma Hetvege" esemény várhato tartalma: Péntektol-Vasárnapig kronoszkapuban Evil You legyozése utáni bonuszdobozban ismét Red Enigma dron design találhato majd.
    http://www.bigpoint.com/darkorbit/b...-darkorbit-revealed.43381/page-19#post-884822
    szerk*
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 5.3.16
    NumizN1 és Eziztos kedveli ezt.
  20. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    LF4 nap van azaz 0 lf4..de minden más.. :D