Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Muad-Dib

    Muad-Dib Utánpótlás-írogató

    Nem nulla, hanem dupla. 0.001% helyett 0.002%. ;)
     
  2. 100 kulcsbol (+2-3db) bol kaptam 2 ot :D .... nekem mostanabban eleg jol adja :rolleyes:. Ami visszont szurja a szemem, mintha rsb-empet kevesebbet kapnak :D
     
  3. *[HALÁLOSZTÓ]*

    *[HALÁLOSZTÓ]* Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni hogy az miért van hogy: 12db 3.szintű Hasznosító protokollal, Szerencse fia I + Kapzsi pilóta II képesség
    pontokkal , spearhead és doboz duplával 1 óra alatt 10k uri jön be. Míg 12db hasznosító nélkül 17k uri jön be 1 óra alatt. Ez miért van ? Pedig ugyan úgy dobozolok.
     
  4. .poszeidon.

    .poszeidon. Járnitanuló

    eddigi tapasztalataim alapján minél többet dobozolsz duplával, annál kevesebb jön
     
  5. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Meg szabad kérdezni ezek az a moskue.. izé event küldiket nem vennétek ki???
    Nagyon zavaró... Köszi.. :)
     
  6. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ha megcsinálod, eltűnik, én így oldottam meg. :)
     
  7. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Neki sem állok.. felesleges, nem idegelem ki magam vele...
    [​IMG]
     
  8. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Majd el jön azaz idő amikor azoknak a küldiknek is örülsz.
     
  9. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Ebben egyetértek, örülj hogy van küldetésed egyáltalán amivel szenvedhetsz.
    Ha lehet megnéznéd nekem mikor kezdtem el a "Dulce et decorum est" szépnevű küldetést?
     
  10. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    én örülnék azoknak a küldiknek is újra
    (2 db küldim van még és vége, 180 cita az egyikbe, a másikba 150 hajo 5/1 en )
    én azért rimánykodok hogy adjanak még vagy 1000-et nem baj ha macerás
     
  11. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Hát másikaknak én is örülnék,a módszeres őrület is volt minimum 1,5 év,még nekem is van a 3x 150 hajó 5-1 -2 -3 mapokon.
    De ez ebben az életemben nem lesz meg,5-2 és 5-3 még elmegy,de nincs kedvem az üres 1-en ketyegő boosterekkel bohóckodni,mikor mindenki a hangár-hajó váltás használatával él és el is felejtette már hogy van 5-1es map.
    Van még vissza "csak" 183 cita is,ami a citák elterjedése és a játékban töltött időm függvényében várhatóan 1 év alatt megvan.
    Amit még lehetne javítani a próbákkal kapcsolatban: több próbát lehessen elvállalni pl.10-15 ,ne kelljen már megszakítani X próbát,egy év próbába ölt időt és lőszert kidobva az ablakon.
    Hogy vonzóbbá tegyem az ötletem a fejlesztők számára is,egy árukapcsolásos terv keretében megváltoztathatnák a próbáknál a betűk tipusát és akár a szinét is.
     
  12. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Nincsen jogom megnézni.Sajnálom :(
     
  13. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Igen,egyre több játékosnál olvasom,hogy kevés a küldije vagy nincsen egy küldije sem csak a napi küldik.Szólok az érdeketekben.
     
    °ÇEČOΉUŊ° és NumizN1 kedveli ezt.
  14. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Űberen mikor látom, hogy valaki nem a saját megbízójának a kalóz kapuja felé menekül, már inkább nem lövöm le, hanem hagyom elugrani és ugrok utána!:D
    [​IMG]
    de még így sem halad valami fénysebességgel, pedig nekem, már csak ez az 1 küldim van. :(

    A betűtípus változtatását én is támogatom, hisz ez egy rendkívül fontos
    és halasztást nem tűrő fejlesztés lenne!
     
  15. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Egy másik megoldás ami igen csak idő igényes,álcában várod 5-1,hogy beugorjanak 4-5-ről,néhány akna sem árt.
     
  16. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    NumizN1 és Siemon187 kedveli ezt.
  17. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Igen, erről már esett szó feljebb. ;)

     
  18. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    [​IMG][​IMG]
    Udv, ahogy sejtettem a husvéti-tavaszi kuldetés kezdésnek "álarcosbál" nehézségu, :D mivel uj kuldetésekre vágyakozunk így ez sem maradthat ki.
    Promerium gyujtése 4-5 térképen én bossLont lottem b01 nyersi boosterall 80db. jott 1bol, így kb. 30 B.lon kellett.
    UberStreuner rész elott még kivettem minden lézert petbol nehogy ez is gond legyen. (nem osszetéveszteni a UberStreune"R"-el)
    Protegiteknél nálam már szokásos bevált modszert alkalmasztam, 1 LF3 csak hajoban, 300 koruli sebzésell 1 protin osszeloheto a 10.000-kár. Deadly Battleray nem okozhat gondot, kivéve ha valaki meg nem támad és ki nem lo, ezért célszeru az egész kuldetést hajnali orákban elkezdeni.

    Husvéti event leírás angolul itt olvashato: http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/easter-2016-event-faq.113635/
    (2. 3. husvéti kuldetések idopontja: 27.03.2016, 02.04.2016)
     
    Eziztos és NumizN1 kedveli ezt.
  19. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    lenne egy olyan kérdésem hogy szerintetek megéri venni 3 db hasznosító 3-at? nem vagyok nagyon dobozolós de olyan 3 képességpont után arra fele akarok majd haladni :D és most ugyi 33k-ból lehetne venni.
     
  20. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Holnap délután 17:00-kor ismét lesz Darkorbitos Twitch.Ezúttal a húsvéti eventről,és a közelgő eseményekről(valószinűleg eventek,újitások)lesz szó.