Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Pont azért mondom hogy kőkeményen 1 rangsorpontot kapsz érte. Ha jól tudom.
    Viszont ami vicces hogy Aider és a Recruit Streunerért is 1 pontot kapsz és plusz urit is. Úgyhogy az jobban megéri mint a kis Főni.
     
  2. .poszeidon.

    .poszeidon. Járnitanuló

    és mire jó a rangsorpont ? :)
    semmire :)
     
  3. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Utoljára szerkesztett: 5.4.16
  4. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Jól értem, hogy 40 uriért kaphat valaki LF-4et? :confused:
     
  5. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    A Bigpoint nagylelkűségét ismerve, kb 10000 pörgetésenként 1 db-ot. Nem félek attól, hogy ilyen értékes szert olcsón kapnak a játékosok.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  6. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere



    elöször javitani kéne pl a ggt.hibaablakot dob ki mindig,a föoldal meg minden második kattintásnál full fehér
     
  7. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Kár, hogy már nem BP.
     
  8. Mikor lesz MHH? Mert kb 100k urit fel szeretnék tölteni :D Amúgy mit javasoltok mit vegyek belőle?
     
  9. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Up:Lesz olyan nap is mikor megduplázzák a kapuk jutalmát.Tehát 2x annyi Tp-t,becsit,urit,x4-et,logfilet,kulcsot fognak adni a kapuk.
     
  10. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Pl. vasárnap? Már évek óta vasárnap van... (vagy ha problémás,akkor más napon,de azt bejelentik előre...)
     
  11. Okkes mar nem jatszottam csak azert kerdeztem:D
     
  12. Eziztos

    Eziztos Junior szaki

    Az érzés, mikor bemész Zétába 50% becsület boosterrel + 10% becsület dizivel de -100% becsület dronformáció van rajtad:D
    Senkinek nem kívánom:(
     
  13. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Add el azt a drónformát és nem jársz igy,amúgy sincs sok értelme használni.:)
     
    Ctrl-Alt-Delete, Siemon187 és Eziztos kedveli ezt.
  14. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    alfábol 1 rész kellet volna,betaba 7 rész.300gg,2beta rész,alfa semmi,3gamma rész.2-3-4-5x szorzot adot,mondom elnyomom ugy.hibaát irt ki az összes szorzosnál,öszesen 21x. 150k uri,alfába még mindig nincs meg a az 1rész,beta kijött,gammába kemény 3 rész.2x nyomtam 100ggt,kemény 1beta,2gamma rész,másik 100asnál semmi.itt kb 30 irta ki a hibát és megint csak a szorzoknál.ha simán egyesével nyomom 1x se irta ki.naa..lényeg az,150k uri,300ggböl lett egy jo 40k uris beta kapum.tiszta haszon ez igy.ja..és nincs ám belenyulva a ggbe,és javitval sincs.kész röhej az egész
     
  15. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    De hisz' tudod: most jön a GG event. :D :D :D
     
  16. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    09.04.2016 - 12:12 Megszerzett tárgy: Lézer - LF-4
    Kérek szépen még... [​IMG]
     
  17. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ha meggondoljuk nem is jön rosszul a DO-nak ez a hiba, mivel a sok GG elnyomás után mikor már végre kapnád a kapurészt megint ismeretlen hiba és kezdődik a generálás elölről. Így a matematikai esély minden egyes hibánál romlik az újra generálás miatt. Ez meg is látszik az eredményen. Nálam 20 kapurész több mint ezer GG.

    Ha sejtem nem fogják gyorsan kijavítani, inkább beteszünk egy eventet mondjuk "etetésnek" és csak fogy a sok GG.

    Ez a duplikálás nem jött volna létre, ha nem írja ki a mentéskor, hogy HIBA lépett fel, ooohhh, nem is gondoltam volna, hogy ez a rész rendesen működik majd.
     
  18. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Nem tudom, hogy tudod-e, de hogy egy kicsit javítsak az esélyeiden, javaslom a phoenix űrhajóba lévő GG nyomkodást. Azért jobb, mint a többi, mert nem ad nano életet, maximum 1szer.
    Érthetőbben: góliba van 256k nano max élet. Ez kb 25-30 GG ből gyűlik ki. Ha beugrasz kapuzni, akkor lelövik a nanot, és ha kigyűjtöd az újabb kaput, akkor megint elmegy a sok sok GG nano életre.
    Ha viszont phoenixben nyomkodod a GGt, akkor egyszer ad nano életet (4k :D ) , és utána már nem ad, szóval helyette valami mást kell, hogy adjon pl kapu részt. Aztán csak visszacseréled a hajót, és mehetsz kapuzni. :)
    Nem annyira jelentős, de azért megéri.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.16
    NumizN1 kedveli ezt.
  19. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Mislix nem új játékos,valószinűleg igy rakja a kapukat.Amit ő irt,hogy mióta rossz a főoldal,hangár,gg materalizáló,azóta sokkal tovább tart kirakni 1-1 kaput,sokkal több gg-t kell bele elnyomni.Ezt szerintem sokan alá tudják támasztani,jó magam is.
     
  20. Nekem a hades utolsó része már nem jön ki fél éve :D