Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

  2. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

  3. -Kopter88-

    -Kopter88- Utánpótlás-írogató

    az lenne a kérdésem, hogy most mikor dupla jutalom jár a kapukban a kivitt alpha + béta kapuban a X4-et duplázza -e mert én nem kaptam abból duplát? A tp, becs ... duplán jött.
     
  4. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

  5. Total1871

    Total1871 Junior szaki

    Ez most komoly ez az újításszerű?! Belépek,nem megy a gyorsmenüm,megnézem,ki van törölve,elkezdem újra megadni a billentyűket,erre a sima jobbra nyíl már azonos a num lockos 6-ossal.... Köszönöm bigpoint,hogy ami eddig jó volt,miért is ne változtatnák meg? Balkezesként egy menüsort is nehezen tudok bekonfizni,főleg ez után,mikor a nyilak is fontosak...
    Igen,ezzel a 2 gombbal ellehetetlenült a játékom egy időre.
     
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

  7. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Sziasztok.

    Csináltok majd egy olyan topikot ahol a ( receptek ) meg lesznek osztva???
    :oops:
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Tényleg nem kötözködni akarok, de mi az oka, hogy egy három napos Event kiírása a lejárat előtt 2 és fél órával jelenik meg (69 óra késéssel)!
    Illetve ilyenkor már mi értelme van a kiírásnak...

    Lehetne ezen javulni egy picit vagy ez is a központon múlik?
     
  9. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    ja, és minden htvégén változnak az eventek. 2 event van, nem is egy. egyszer dupla jutalom, máskor meg azok a jutalmak: dizik, stb... és ezek váltják majdd fel magukat minden héten. (GONDOLOM)
     
  10. Total1871

    Total1871 Junior szaki

    Elméletileg most teszik be ezt az összeszerelő eseményt,de belépni a játékba nem lehet,hogy megnézzem :mad:
    A főoldalon még semmi..
     
  11. Ctrl-Alt-Delete

    Ctrl-Alt-Delete Járnitanuló

    "Amikor bevezetjük az „Összeszerelés” játékelemet, mindenkinek kapnia kell egy lehetőséget, hogy kipróbálhassa az új rendszert. Ezért 2016. május 9-én, hétfőn (körülbelül 15:00-kor LST) és 2016. május 22-e, vasárnap (23:59h) között tartunk egy bevezető eventet."
    15:42 van. Helyi szerveridő szerint...És még semmi. Várhatólag mikor kezdődik?
    Ja és egy olyan problémám is van, hogy amikor belépek a főoldalra ahol a rangsor van nem látszódik a top 1,2,3,4,5,6,7,8,9 csak az én nevem. A legjobb klánoknál ugyan ez. Ez nem egy olyan életbe vágó probléma de azért zavaró :)
    Szerk.: a szerelős izé már bent van :D De a második probléma még fent áll :D
    Ja és még valami ezt a nyersanyagot amit pl a linek adnak a kapukban lelőtt npc-k is adnak?
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.16
  12. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    hát tudjátok mit? vágre örültem, hogy lesz egy surgeonom meg egy pusatom, de kell az a 2800 roncs, amit mordonból és saimonból lehet összeszedni. minden 20 mordon után ad ha egyet és minden 50 saimon után. igy még egyedül a surgeon se lesz meg soha, egy óra alatt ha 10-et gyüjtöttem ne is beszéljünk a vadászokról. Ennyi, pedig már lassan örvendeni is kezdtem.

    Mintegy, kiteszek 1 pet dizit valahogy. Ja és nincs több ERROR legalább is a kliensben
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.16
  13. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hát ingyen ne is várj semmit :D
     
  14. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    legalább egy surgeont épitettem volna, de ha semmit nem lehet akkor ez van
     
  15. Katasztrofa.... Botrany.... Tragedia :mad:

    Mieeeeeeert, mar megint ujitunk de hiaba ujitunk mert a regi hagyomanyokat kovetjuk.... beteszunk egy ujitast, es elszeretkezzuk az egesz jatekot :oops::oops::oops:
     
    Ctrl-Alt-Delete kedveli ezt.
  16. Ctrl-Alt-Delete

    Ctrl-Alt-Delete Járnitanuló

    Ez valami botrány... 2800 roncsért akkor sem lőnék le mordonokat hogyha mindegyik adna nem hogy így :D Az elmúlt 1 hónapban kb. 10x örültem meg hogy lesz egy surgeonom aztán nem lett... Miért nem tudják berakni azt a ****** üzletbe????
     
  17. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    végre van ezen a világon valaki, aki együttérez. ha mintegyik 10et adna akkor jó is lenne

    szerk...: oh, tudom már, biztos a bigpoint eltévesztette a dátumot, azt hitték, hogy ma április 1 van :D

    szerk... MILYEN JÓ, HOGY MOST MÁR AKKORA SERVER LAGG VAN MAJDNEM, MINT PÁR HÉTTEL EZELÖTT TESTEN. leellenöriztem, server lag, mert hu1-en nekem nem akad, de itt DE4-en, ha kilövök 1 lézert már le is van fagyva a játék, ameddig lövök valamit, csa igy tovább:mad::mad::mad::mad::mad:
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.16
  18. †DARKSIDE†HU

    †DARKSIDE†HU Utánpótlás-írogató

    Üzletbe is lehetesz vasarolni nyersit ?
     
  19. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    majdnem ekkora lagg van nálunk is csak nincs annyi mindenki egy helyben, mint ebben a vidiben. még az a jó, hogy csak akkor akad, ha lössz vmit :(1 pár perc és jön az én vidim is. TESSÉK, VIDI jelszó: password (igen, jobb jelszó most nem jutott eszembe :D)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.5.16
    Ctrl-Alt-Delete kedveli ezt.
  20. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Drága Mislix!

    Értem meg minden, de kezd fogyni a türelmem. Mivel nem egy egyszeri eventről van szó, mint ahogy a topikban lévő többi kis event sem, így remélem megérted, hogy nem ugrok egyből, "hogy jaaaj, új event, ki kell rakni, mert a játékosok leveszik a fejem. Áh, de a gyerek sír, éhes, nem baj, tanul egy kis önfegyelmet, a játékosok az elsők!".

    Már bocs!

    Ha ti így, akkor én is!

    Kinek nem inge..