Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nonameany

    nonameany Fórum-zöldfülű

    attól hogy neked nem működik attól nekem még igen,szóval én örülök a leárazásnak.... vettem is 10 db-ot :)
     
  2. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    ha most nem, de később úgy is fognak működni :)
     
  3. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Nagyon kívételes játékos vagy, mert te vagy az első akinél működik! A radar cput is kipróbálnád mert kb 3 éve az is csak feleslegesen van bent a liciten meg az üzletben :)
     
  4. Total1871

    Total1871 Junior szaki

    Akinek nincs prémije,annak a radar is fontos lehet,pl.: nekem :p
     
  5. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nálam is megfelelően működik....
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.16
  6. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    egy kérdés: mikor lesz a kövi UBA szezon? Már régóta tartom a 2. helyezetet. Eventkor lehet valamit szerezni az UBA-ban? (diziket?)
     
  7. nemzetihang

    nemzetihang Utánpótlás-írogató

    Kezd tele lenni a hócipőm a Do cspattal ( itt nem az adminokra gondolok, mert ők erről nem tehetnek ) .... Minden csak ígérve van és közben meg sehol semmi ... Kitalálták ezt a craftolást ahelyett hogy az egyik hétvégén betették volna a surgeont és a többit is az üzletbe... Most a shipexpo .... A PET protokolokat már nem is említve ... Nem hogy inkább a minőségre gondolnának nem a mennyiségre ... Szép és jó gondolatok ezek , de ami nem megy azt nem kell erőltetni ... Örülnék neki ha ez a megjegyzés eljutna az illetékesekhez!!! Ui: Ezen hibák sorozatáért valami "nagy" kárpótlással kell előállniuk !:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    whitewolfthefatal és NumizN1 kedveli ezt.
  8. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Lehet nem önként vállalták ezt a sok eventet egyszerre,hanem központi utász. Ami a kompenzáciot illeti,10 napig lesznek expo dobozok,meglehet hogy remek dolgok lesznek benne. 13 spéci küldi,ki tudja milyen jutalmakkal......lehet megéri várni.A hibák,stb....betudhato a sok hirtelen ujitásnak,párhuzamos eventnek,valoszinüleg javitják majd mikor megtudják fiuk-e vagy lányok :D
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  9. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Sok új dologgal a dobozban nem tudnak meglepni (szerintem).
    Ha a tesztkörök alapján érdemes duplázót vennem akkor veszek csak.
    Küldik: ha a mostanában használt küldi formát használják,1-2 érdekes lesz a listán.
    Javítás: például normális esetben,ha nem jó a fék az autón,akkor nem a motort tuningolom tovább,hanem ami rossz azt csinálom meg.
     
    ¤HOFI¤ŁEGENФ kedveli ezt.
  10. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Igaz,de majd meglátjuk.Viszont tele a nem létezö t.köm ezzel a különleges kapujutalmas hülyeséggel.Megcsináltam ismét 2 lambdát,ismét 2 drondizi,persze nem egyformák.Mi a francért nem lehet megoldani hogy vagy ad 10-et,vagy semmit?!Ez akkora baromság igy!Epsit is csináltam,jutalmad 1 drondizi.Hurrá!!! Nem 10,nem 0 hanem 1.Dühös vagyok! :S
     
  11. -.-spartacus-.-

    -.-spartacus-.- Utánpótlás-írogató

    Még mindig nem működik a Darkorbit senkinek se vagy csak nekem nem? :D
     
  12. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Sikerült berakni az extra dobozokat csak a hasznositó protokol nem működik még mindig, persze az extra üzemanyag fogyasztás nem tud elromlani ;)
     
    whitewolfthefatal kedveli ezt.
  13. °ÇEČOΉUŊ°

    °ÇEČOΉUŊ° Junior szaki

    szépek ezek a dizik tényleg ! De milyen játékélmény is adnak a játékhoz??? Csak én vagyok így? valami újat szeretnék, élményt mert az hogy szép az nekem kevés:mad:
     
  14. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Engem az is érdekelne,hogy az Aegis és az Aegis Elite most már 2 külön hajo? Az Elite nem csak dizi?Az üzlet és az árverés is azt mutatja :/
     
    whitewolfthefatal kedveli ezt.
  15. -.-spartacus-.-

    -.-spartacus-.- Utánpótlás-írogató

    most már minden dizi külön hajó és ami eddig meg volt alaphajód azt újra meg kellene venned
     
  16. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Ugye ez most nem komoly? Most vettem meg uriért az Aegist,és most tettem liciten az Aegis Elitre.Becarás ha 2 Aegisem lesz igy,feleslegesen dobtam ki az urit a sima Aegre.Jo hogy szolnak ezekröl a változásokrol :/
     
    whitewolfthefatal kedveli ezt.
  17. -.-spartacus-.-

    -.-spartacus-.- Utánpótlás-írogató

    hát ez most ilyen, én anno uriért vittem az aegist kredóért a citát és a speart aztán rájuk jöttek a dizik most meg újra meg kéne vennem az alapokat. Ilyenkor aki ezt kitalálta hogy így legyen legszívesebben adnék neki egy jobb horgost azt szökne a málna :D
     
  18. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Hol az aegem a citám meg a spear és hova lettek a razer dizik? Mi van a hasznositó protokollal? :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  19. Most komolyan, tenyleg kellet ez az atalakitas ?!.... valaki latja ennek a pozitiv oldalat ?!?! Miert jo ez nekunk ? Es miert jo ez a DO-nak. Kinek jo ez.... nincs aprilis 1 , jot nevettem kosszi, de eleg volt, tegyetek vissza a regi hangart :oops:. Kosszii:(
     
  20. -.-spartacus-.-

    -.-spartacus-.- Utánpótlás-írogató

    Ez nekik jó mármint a Do-nak mivel ezzel is ösztönzik az embereket arra hogy talicskával hordják a pénzüket. Jó magyar emberből meg más emberből is van sok akiknek ez a frissítés elég nagy hátrány úgymond kics..szés de a Bigpointnak ez megfelel.
    Na meg az is hogy tegnap vettem egy doboz duplát a kp-t levonta de a doboz duplát nem adta meg a support meg érdekes módon nem válaszol de a fizetési problémáknál meg csak annyit mondtak hogy valszeg a bankom (mert persze miért ne az) a hibás azért hogy a kártyáról le vonta azt a pénzt amit én költöttem el de jóváírást meg nem kaptam. Tényleg ezért a bankomat kéne megbüntetni sőt meg is kellene szüntetni ennyi erővel mert egy másik cégnek a jóváírását nem bírja meg csinálni :D Na de tényleg ez elég rossz tréfa tőletek Do :) Hogy elrontjátok a játék élményét és lopjátok az embertől a pénzét :)