Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Szia!
    Örülök neki hogy ha jól megy a cégetek , de ahogy hozzáállsz a dolgokhoz , az ellenkezőjére asszociálok .

    Képzeld el , egy politikus neve , varázslatos módon kapcsolódik a politikához (mily meglepő.) , de abban igazad van hogy le kell zárni a témát , és én annyival le is zárom, hogy csak megszerettem volna jegyezni hogy így is elég sok kellemetlen hír ér a politika terén a hétköznapokban , a szemtelen pénzlenyúlásoktól kezdve , a számomra meglehetősen bosszantó dolgokig amiket művel egy két ilyen ember , meg kell hogy érts , én nem szeretném itt a fórumon ennek még a csíráját sem olvasgatni , mivel én ide veletek beszélgetni illetve szórakozni jövök. Úgy veszem észre hogy a Magyar fórumozók nagy része jó társaság , akikkel lehet beszélgetni és egy témát normálisan megvitatni , nem akarom hogy ez az adott téma visszaköszönjön itt , ugyanis annak megvan máshol a helye. Innentől én is lezártnak tekintem.

    A negatív pontatlan jelző volt tőlem , elismerem, mert nem épp azt fejeztem ki amit szerettem volna. A vélemény nyilvánításod formája az ami negatívan hat a környezetedre(értem itt magamat) , ez az állandó lehurrogó stílus , meg ne haragudj , de őszinte leszek , nagyon nem illik hozzád. Ez a tipikus neki semmi se jó alak jut időnként rólad eszembe , holott tudom hogy amúgy nem vagy egy rossz ember , csak eléggé degradál a stílusod , és személyiségem egy hibája hogy elég lekezelő tudok lenni időnként bizonyos ember típusokkal . Na ez a semmi se jó , ez ilyen stílus nálam , amit nem bírok.Ha megelégelem a dolgot elég goromba tudok lenni . Természetesen egy ideig normálisan kezelem ezt , de egy idő után elég zavaró tud lenni , és ennek adok most hangot . Természetesen szíved joga hogy mit írsz le , de ahhoz képest hogy ecseteled hogy öreg vagy te már ahhoz hogy kioktassanak , ne haragudj őszinte leszek és bunkó , de rohadtul nem úgy néz ki ...Kb egy 12 éves stílusában írsz időnként.(ne kelljen idézgesselek téged) A kioktatásom itt véget ért , nem foglak kioktatni többet , de akkor legyél szíves és egy felnőtthöz méltó módon írj. Köszönöm!

    ne haragudj , egyébként semmi bajom veled , csak kiakaszt az állandó problémázásod stílusa a fórumon .Ha ezzel megbántalak , sajnálom , de felnőtt nő vagy tudnod kell elviselni a negatív kritikát is . Nem szeretnék én veled ilyen kellemetlen viszonyt ápolni itt , úgyhogy ha gondolod szívesen megbeszélem veled privátban a dolgot .


    Szia ! :)
    úgy gondolom hogy ez a jó ebben , ha nem mindig egyezik a véleményünk . Más emberek vagyunk , máshogy gondolkodunk , szerintem ez pozitív dolog. :) így igaz , vannak modok és adminok is a fórumon , te nemtetszésemet kifejezhetem , és megkérhetem őt is dolgokra szerintem . Néma gyereknek anyja se érti a szavát , úgy érzem korrektül megkértem őt , az ha ő nem tartja be , most ezzel nem tudok mit csinálni , a modok és az adminok azért vannak itt hogy a szabálytalanságokat szankcionálják .

    Na igen , ez igaz :) és még hozzá számolhatjuk hogy szerverenként van 100-1000 ilyen játékos... kíváncsi leszek mit alkotnak majd. :)
     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,nem tudom,nem szeretnék indiszkrét dolgokat kérdezni,de talán érdekelne,mit keres itt ilyenkor egy fiatal hölgy,mert ugye a normális az ha valahol bulizna:) De bizonyára nem tartozik rám.....:)
     
  3. forumolvasó

    forumolvasó Fórum-zöldfülű

    tegnap bejutni do ba lehetettelen volt és csodálkoznak egyre kevesebben játszanak
     
  4. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Tudja valaki hogy,az új booster csomagok ideje valós vagy játékban eltöltött időben értendő?
     
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Amikor megveszed,ott írja,hogy ha jól emlékszem 10 óra JÁTÉKIDŐ ,de majd kijavit valaki,ha tévednék....:)
     
  6. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Esetleg valakinek tipp,mondjuk modi vagy admin.....Tegnap este ugyebár behalt a szerver,vagy bármi is volt,nem igazán lehetett feljönni. Ennek okáról is szokásos nagy hallagtás van,de úgy tűnik,normalizálódott a helyzet....Viszont mkor belépek ugyebár mutatja a ragsorban hányadik helyen vagyok. A tegnap esti gubanc előtti és a mostani állás között majdnem 1000 hely a különbség,úgy hogy közben be sem léptem-ugye nem is kell mondani negativban! Elismerésem,tudtok valamit......
     
  7. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Bár játékidőt nem ír, bizonyára úgy számol, mint a másik csomag, a játék időt számolja. ( lenne cirkusz ha nem így volna...:D )
    Ami a tegnap estét illeti, sok volt a szervernek, hogy egyszerre tört ki a hétvége, Helix, dupla GG, de várható volt - esetleg rá lehetett volna készülni...
     
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ugye,a 4-5 térképen kivöl,hol van még Uber Mordor? Be akarom fejezni a megkezdett küldetéseket,és ma kb 2 órát köröztem a 4-5 ön,de csak 3 darabot sikerült elkapni.....így nem halad:)
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Na ez érdekelne,hogy készülhettek volna rá? amennyire tudom,egy szervernek van egy X-kapacitása,ha ezt túlterhelik,akkor lassul be vagy bedől,mint újévkor az sms-ek :)
     
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Pár apróságot írnék. Ritkán nézelődök errefelé, csak pár gondolat.
    Először is: Sajnálattal látom, hogy akármennyire elavult videó (amit ír éppenséggel benne snake az nem annyira az) - kikerült a bibliából pár régi kapuzós tutoriál féleség. Nekem kifejezetten tetszettek a zenék alatta és néha jó volt megnézni, hogy ilyen jó volt. Változás, hát legyen, ez visz előbbre, de jólesik néha visszanézni. Egyik vidi

    Ennyit akartam írni, aztán szemen bökött egy mondat: "Ne oktass már ki please,öreg vagyok már ahhoz" nemtomkától. A kioktatás mindig fáj, főleg ha olyan stílusban kapod (mondjuk kyrától én úgy még nem láttam, mint ahogy sziporkáztak régen errefelé egyesek...).
    A mondat eredeti témájához: nekem sokkal inkább kérésnek, mint kioktatásnak tűnt. A mondathoz külön, témától eltekintve:
    Ha már kioktatásra lett felírva a mondat, nekem erről az a véleményem, hogy aki így áll a dolgokhoz, az öregek otthonában jó helyet talál! Attól, hogy öregebb az ember, tapasztaltabb sok téren még nem azt jelenti, hogy mindent jobban tud. A világnak valahogy fejlődnie kell...

    Viszont egész jó olvasgatni mostanság a fórumot, nem látok annyi anyázós stílusú veszekedést mint régebben. :)
     
  11. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    és megint ez valami hihetetlen 5-szőre csináltam meg kronost és nem adja ki dizit miért istenem :( ( de jutalom azért nem volt rossz :D )
    srácok nektek hogy jött ki átallában a saturn dizi?
     
  12. kampo

    kampo Járnitanuló

    Két nap óta azt írja ki a kapcsolódásnál hogy várjak, szerintetek meddig? Kétórával ezelőtt vettem egy kis urit, akkor nem kellett várnom egy pillanatot sem:mad: Erre mondja Kohn bácsi ,hogy ügyes!
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  13. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    lol, egyébként ja....
    Azon senki nem gondolkodott még el, hogy az uridium rendelés oldal miért nem volt bugos sose? :D:D
     
  14. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Valótlanságot állítasz, mivel pontosan 3 hete volt bugos a rendelési oldal.
     
    ArákMEGFOG kedveli ezt.
  15. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Akkor olyan gyorsan kijavították, hogy én észre se vettem.
    A többi bugot valamiért nem javítják ilyen gyorsan. :)
     
  16. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Hát én meg erre annyit irnék,ha valakinek szurja a szemét néhány sor,nem kell olvasni.Minden felnöt ember képes erre,igy nektek sem okozhat különösebben problémát.Másrészt azt irta,nehez visel ezt meg azt /valojában cseppet sem érdekel,nem barátom,nem ismerösöm/.......erre azt irom,ha ezt szová teheti,én is megtehetem ugyan ezt.Ha valakinek valami nem tetszik,csendben lapozhat tovább,persze ha ego engedi.A forum arrol szol,hogy leirjuk mikor mire gondolunk a játékkal kapcsolatban,én ezt tettem.Ugye te sem gondolod hogy végig kérdezek mindenkit,"bocsi,de zavar ha ezt irom?..." ? Nem lehet mindenkinek megfelelni,nem is akarok,ha a modinak baja lesz az irásommal,jutalmazni fog érte.Addig pedig akinek nem tetszik,hát sorry,lapozhat.....Az öregséggel /39/ nem irtam semmi olyat hogy okosabb vagyok,csak hogy tudom felnöt ként kezelni pl. ezt a forumot,tehet igy más is......De téma részemröl off,puszizkodhattok,stb.....régi cimborák.......Ugy sem változtat semmin,ha ilyen kedvem van,igy cselekszem.......de ne akarjon senki minösiteni ugy,hogy azt sem tudja ki vagyok.Au revoir!
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.16
  17. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Hogy neked is válaszoljak,nincs harag,csak ha irok egy sort Lanselottnak és utána kifejtem,azért irtam mert hirtelen ez jutott eszembe,az nem adhat senkinek okot arra hogy minösitsen,csak mert neki ez nem tetszik.Az általad oly gyülölt politikai megnyilvánulás mindössze egyetlen vezetéknév volt,nem részleteztük a dolgot.Azért azt hozzá tenném,ha ugy lett volna sem kellene azzal foglalkoznom,hogy egy számomra vadidegen valakinek mi tetszik s mi nem.Sok dolog van ami nekem sem tetszik itt,még sem teszem szová,átsiklok felette,semmiképp nem kommentálom.Ha ezt valaki nem tudja megtenni,akkor benne van a bibi nem a másikban,de persze kinek mi.....Asszem mindenkinek válaszoltam,igy tovább lehet lépni.
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Persze, nem ellened irányult, nem is úgy írtam. A kontextusból jól kikaptam a mondatot, maga a mondat ami szemet szúrt, nem a szöveg. :) Az is csak vélemény.
    Minősítés :rolleyes: Ez mindig problémás a fórumon. :D:D Itt az vagy amit írsz. :cool:

    Ja, bocsi, zavarok? :D:p:p
     
  19. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Kilép-belép.éés pakolja is...,amúgy tényleg tudja mit akarsz és "eldugja" :D.
     
  20. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    "Itt az vagy amit írsz." Az a gond hogy valojában nem is irtam semmit.Engem nem zavarsz,a forum nyilvános,csak ne rolam szoljon.Se feltünési viszketegségem,se tulzott középontba kerülési vágyam nincs.Én az életben érvényesülök,azzal meg is vagyok elégedve,van aki csak itt tud,sajnálatos modon.Valoban probléma már a kezdetek ota a minösités,azért mert ez uj karakter,én még lehetek ösrégi.De ez van,legfeljebb csak olvasok majd.......:)
     
    Lanselott kedveli ezt.