Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. GOLDEN_SUN-A

    GOLDEN_SUN-A Járnitanuló

    Szép napot!

    Most mi az igazság a Tartarus speed boost-tal kapcsolatban?Itt a fórumon 40%-ot írnak az üzletben csak 15% a növelés értéke.Akinek van már Tartarus hajója ossza már meg a boostolt max sebességet.Mert érdekel is a hajó meg nem is a végsebesség lenne a döntő a vásárlásban.

    Előre is kösz az infót.
     
  2. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Full meghajtóval:
    gyűrűbe 600
    szivbe 621
    a max,kerékbe 644.
     
  3. GOLDEN_SUN-A

    GOLDEN_SUN-A Járnitanuló

    köszönöm :)
     
  4. Avgas

    Avgas Járnitanuló

    Szia,
    A 40%-os gyorsítás és a 5%-os sebzéscsökkentés a helyes :) Azaz a fórumon van a helyes.

    Üdv
     
  5. GOLDEN_SUN-A

    GOLDEN_SUN-A Járnitanuló

    Neked is köszönöm a választ.

    A hajót már beszereztem.Venga extrákkal.Imádom a gyors hajókat.Meg ezzel a falkák elől is meg tudok pucolni.Jó a sebessége és van hpja.Bár én már folyamatosan dupla boostert használok így jó kis szekér ez :)
     
  6. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Sziasztok.

    Tartarus vs Surgeon (fullos hajó, beduplázva):
    Első konfiguráció:
    Surgeont úgy használtam, hogy full meghajtó, 14 pajzsgenerátor a drónokba, 6 LF-4 a drónokba.
    Így 552 sebesség, 737000 pajzs (szív formáció).
    Tartarust úgy próbáltam, hogy végig bekapcsolva a sebességképesség. Drónokba 12 generátor, 8 LF-4 [ így majdnem ugyanolyan a sebzése, mint surgeonnak ]. Hajóba 11 meghajtógenerátor, 4 pajzs.
    Így 765000 pajzs, 554 sebesség.
    Második konfiguráció:
    Tartarus 369 sebesség, surgeon 360 (sebességet befolyásoló drónformikkal természetesen ez arányosan változik).
    Emellett 1 el kevesebb lézere, és pajzsa van a tartarusnak.
    Viszont a tartarusnak pár ezerrel több az élete, és van egy rakétás képessége, ami elég jó. PL: 5x SAR-02 3 lövés egymás után, nagyjából 60k sebzés, és 60k visszatöltés, ami majdnem annyit ér mint egy Pajzsreprodukció.
    Surgeon még ad 6% tpt, becset.
    Összesítve a tartarus jobb egy kicsit szerintem. :D

    Bemutathatnék egy pusat vs tartarust is, de a pusat lassabb mint a tartarus [ebben az esetben full speedre konfizva], még ha annak 5%al kevesebb is a sebzése, jóval erősebb.

    Úgy érzem megérte megvennem. :)
     
  7. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ha nem kapcsolna le véletlenszerűen a turbó sebessége tényleg jó lenne. De emiatt simán elfutnak előlem.
    Ez a hajó jelenleg a cserbenhagyás legjobb példája. :)
     
    NMyy^^ kedveli ezt.
  8. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Igen, már csak az is, hogy szinte kétfajta hajóként működhet a legjobbá teszi. A sebesség képesség nélkül és a gyors tüzelést is beleszámolva kb. egyenrangú a surgeonnal, ha meg bekapcsoljuk a gyorsítást a leggyorsabb hajó még mindig elég nagy sebzéssel.
    Eddig választanunk kellett a góli (aegis) és a pusat között, hogy sebességet vagy tankosságot akarunk, most nem kell. :)
     
  9. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    Sziasztok, van egy problémám, egy darabig most pihiztettem a játékot, mert nyáron fullon voltam melóval, most néztem a zétám hogy áll 107/111-en volt, most 0/111-et ir. valaki sötétitsen már fel, hogy mi ez ?
     
  10. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Szia!
    Az új hajóról véleményem már leírtam másik posztban, viszont józan paraszti ésszel gondolkodva, miért olcsóbb mint pl. a pusat? Sajnos most még a gyorsító képessége sem működik rendesen, így egy sima gólinál is (nemhogy még a surgeonnnál) gyengébb. Beduplázva boosterekkel biztosan jó, de ha a képessége működni fog akkor is csak a harc félbehagyásához lehet majd használni, lehet majd vele menekülni. (Kellemetlen élmény hitacot próbáltam lőni, gondoltam elhúzok onnan ha a nagyobbak rám akaszkodnak, és lám visszaváltott automatikusan lassú sebességbe, én meg szinte csak álltam agyaggalambként nagy pajzzsal ők meg lőttek molyban...)
     
    Lanselott kedveli ezt.
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    a választ kérdésedre sajnos nem tudom,de történt valami a szerveren,amiről nagy a hallgatás,mert nálam a rangsorpontom csúszott vissza ezer hellyel egy nap alatt,de arra sem kaptam magyarázatot....
     
  12. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Szia!
    Szerintem nem pont az kell, hogy gond legyen, hogy végre van egy hajó aminek nincs elszállva az ára. Inkább a pusatnak kellene olcsóbbnak lennie.
    Egyébként az érezhető, hogy a tartarus a góli körül lett balanszolva. A pusatnál valóban jobb, de igazából a góli is jobb a pusatnál, mégis azért vannak helyzetek ahol nem rossz a pusat. Ez szerintem meg is maradt mert ha a tartarus lépést akar tartani a pusattal akkor azért jóval kevesebb sebzése van. Nem azt mondom, hogy nem lelőné a pusat a tartarust csak, hogy el tudok képzelni olyan szituációt amikor inkább lennék pusatban mint tartarusban.
    Azt nem értem, hogy miért a hibás állapotát hasonlítod a többi hajóhoz. A bugot ki fogják javítani, nem a hajó a rossz, hanem a bug.
     
  13. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Szia!
    Azért hozom elő folyton a hibás állapotát az új hajónak, mert már több napja megjelent, és csak az első nap volt látható jele a javításának (akkor jó ideig használható is volt). Hivatalosan semmi visszajelzés nem történt, (bár hu1 chat-en Saxo írta hogy igen gondok vannak vele) és attól tartok ennek a javítása is megy a távoli jövőbe, mint pl. a gólis küldikkel, pet fagyásokkal is jó ideje küzdenek. Remélem hogy az illetékesek piszkálják a fejlesztőket ezek miatt, mert pont a hajó sebessége lett beharangozva így meg csak nézegetjük a hangárban.
     
  14. Szerinted ha piszkálnák őket jönne ennyi új cucc hibásan ? Normális helyen ilyenkor STOP minden projektnek, és amit előzőleg létrehoztunk hibát akarva akaratlanul javítanánk. Sajnos jó ideje itt a mennyiség a lényeg és nem a minőség, ami rányomja a bélyegét mindenre a mennyiségnek nem szabadna a minőség rovására menni legyen 2 eseménnyel kevesebb vagy kettő kellékkel kevesebb de ez jó, de nem ez látszik marad a SZÍNEZÉS akit érdekel ....

    Tisztelet a kivételnek biztos akad, nem volt célom mindenkit negatívan kritizálni
     
    Lanselott és Mislix kedveli ezt.
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Anélkül, hogy negatív lenne a hozzászólásom: :)

    A realitások fényében összefoglalva (hozzáteszem nem a magyar teamnek szól, hanem a DO alkalmazottaknak):
    • Nincs szűrés
    • Nincs fejlesztésekről tájékoztatás
    • A chat a sok hozzászólás ellenére sem száz százalékos
    • PET ugyanúgy tök buta (PET-robbantó, gyűjtő visszabutítva)
    • Tartarus a "nagy" tesztelés ellenére kuka
    • Bónuszdobozok nincsenek az utóbbi Eventek alatt (ez pedig a kicsiknek-nagyoknak jól jön a fejlődésben).
    • Van "nagyotmondó reklámszöveg" a semmiről (lást a félelmetes Ocean szín; hihetetlen jutalmak a volt bónuszdobozokban R310 és társai, amit kreditért is meg lehet venni).
    Persze, még lehetne sorolni.


    Kezdem érteni, hogy miért a SZÍNEZŐS irányvonal.

    Ha már annyira rossz a visszajelzés, hogy a játékosok egyre szürkébben (sőt sötéten: feketében) látják a (nem)fejlesztések miatt a játék jövőjét, így próbálják velünk színesben láttatni a jövőt! :D

    Elszomorító...
     
    NumizN1 és BladeZsolt[Ħuη] kedveli ezt.
  16. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Így igaz...
    A régi fapados bigboyokkal, golikkal... sokal jobbakat játszottunk, mint ezekkel a hiper csilli-villi hajó költeményekkel... :D
     
    BladeZsolt[Ħuη] kedveli ezt.
  17. Lokilo

    Lokilo Járnitanuló

    Azért egy dolgot sosem fogok megérteni, én mikor 2012-ben abb hagytam a játékot a PET ugyanilyen volt nem tudom milyen butításokról beszélsz de hidd el szerintem ugyanaz maradt csak tudni kéne használni már bocs, meg ha belegondolsz egy jól működő mechanizmusba miért nyúlnának bele egy hibával tűzdelt játékban?
     
  18. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Akkor nincs miről beszélni, mert úgysem tudod. Amikor bejött a PET-robbantó akkor korlátlan idővel - akár azonnal- használható volt és a célpont, akit kijelöltél hiába ment el a térkép másik oldalára vihar sebességgel utolérte és rárobbant.
    Erről beszélek, ma a robbantás bekattanásakor (elhalványodik a PET-ablak), úgy viselkedik, mint akinek tele ment a gatyája, megáll ott ahol van és vagy megvárja még arra megy valaki és akkor robban vagy "önkezével" süti el magát akkor is, ha senki nincs a közelben.

    Én ebben a promócióban, ezeknek a képességeknek a reklámozásával és működésével vettem meg, amit utólag hátrányosan módosítottak.
    Tudod, olyan ez, mikor megveszel egy UHD LED tévét és a végén jönnek a gyártól és átalakítják egy képcsöves fekete-fehérre és ennyi.

    Ez a helyzet!
     
  19. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Sajnos Mislix kollégáét osztom,mármint a pet,a többit inkább hanyagolom.
    Én nem hagytam abba a játékot.
    Pet előtti időkben is képes volt az egyszerű user pl.2000 urit szedni óránként nem pvp-n(mivel egyszerűbb volt a 7900-as meghajtót megszerezni,2 nap alatt full meghajtó,aztán jöhettek a pajzsok B02 egy hónap alatt simán full pajzs és meghajtó,mindez licit nélkül)

    "Minek utána eljövén kánaán az jószággal és annak isteni dolgaival,miáltal a DO fiai és lányai kezdtek dúskálni a bőségben és az lészen nekik jó. Ekkor az ÚR látá mily módon esé az harácsolás rettentő bűnébe a nép,lebutítá az jószágot hogy holta után ne azonnal keljen hamvaiból....."

    Lehetne fokozni,a lényeg régen szedtél duplázóval 2000 urit/óra pet nélkül sima mapon,utána pettel jó sokat mert megérte botoltatni vele,most szintén ennyi csak pettel és a hasznosítókkal radarokkal telerakva. Nem hiszem ha az öregedésre fogod.
    Pet kamikaze,azonnal robbant és bekapcs után megint mehetett.Igaz? Magától múlt el a képessége,vagy piszkálás eredménye?
    Kapus pet,bámul és az npc halom már nincs ott mikor hajlandó pukkanni,gamma linek leszednek minimum 6-800k pajzsot mire pukkan.
    Belepiszkálás:talán emlékszel hogy volt a nagy pajzsok és a nagy sebzések esetében is nevezzük kalibrálásnak.
    Etc...
     
  20. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos csak egy sugallat,ha valakit érdekel-mert ma ugye Zeusz nap van elvileg,vagyis arany ládákból lehet kapni Zeusz részeket,már akinek még kell.....Mivel nekem igen,vettem 20 kulcsot ( tudom nem sok,de az eddigi tapasztaltok siralmasak voltak ). Nos ezeket elhasználtam 4 térképen,tehát nem egy helyben ültem....Jött 2-3 nanokütyü ( azokból is ami szinte semmit nem ér) , 2 egy órás booster ,némi lőszer de nagyon módjával ( pl RSB egy ládában volt kemény 5 darab :) ) és egy LF3 ....drón rész egy sem....