Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. arwen

    arwen Utánpótlás-írogató

  2. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Úgy néz ki a petem mint egy beteg vándorpoloska! Mikor kapom vissza a legend elit kinézetet?
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Legvalószínűbb esetben dec. 24-én.
     
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A PET kinézeti problémáról tud a központ és amint lehetséges, javítják is.
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Úristen, ezt komolyan gondolták?

    [​IMG]
     
  6. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Nagyon remélem hogy a kapuduplák nem ilyenek lesznek a jövőben, hogy nem duplázzák a lőszert.
    Szerintem ez egy orbitális hiba volt most így, hogy 9 nap múlva a DO már 10 éve működik.
    Remélem nem ilyen módon akarják elrontani az egészet.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.16
    NumizN1 kedveli ezt.
  7. OptimusPrime

    OptimusPrime Utánpótlás-írogató

    Most ad rendesen a kapu dupla. Lőszert alapból nem kellett volna duplán adni.


    Más.

    Kézmosás küldetést mért nem tudom elfogadni? hely van.
     
  8. Total1871

    Total1871 Junior szaki

    Hali,hogyha nincs alap ambassadorom/pusatom,akkor is tudom használni az arctic változatokat?
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Szia, nem.
    Karácsonyi ajándékként már az eddigi bónuszokat se kapjuk meg. Igazából nem értem, mi értelme ennek a "javításnak". Senki sem lesz boldogabb tőle, és nem volt óriási probléma. De valamiért az óriási szerverlaggok a nagyobb szervereken, amit valóban játszhatatlan a játék hagyják a francba, minek is? Illetve a szép vadászós küldik, amiket tönkretettek, és valamiért képtelenek helyre rakni. Ehelyett a bevált dolgokba belenyúlva átállítanak valami számukra tök lényegtelent, ami nekünk annál nagyobb probléma.

    Nem tudom mire játszanak odafenn, de ha valóban fejlesztők azok, akik ott ülnek, és azért kapják a fizut, hogy jobbá tegyék a játékot (vagy szinten tartsák), valamit nagyon benéztek, mert az irány, amerre menni kéne, pont 180°-kal van arrébb...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.16
  10. -.-spartacus-.-

    -.-spartacus-.- Utánpótlás-írogató

  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    :D Széép! Én meg egy lf-4-et kaptam a 17. ládámból. :)
     
    -.-spartacus-.- kedveli ezt.
  12. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    na emberek most 5 zétából 6 havoc így végre sugira meglett tejes szett :rolleyes: és mellé 250 kulcs és 500 longi :p köszi darkorbit és az uri is visszajött amivel mehetnék kappázni de kifogytam sepis lőszerből :cool:
     
  13. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Szia , gratula :) !
    neked is ;)
    Szia!
    A fejlesztéseknek mindig van egy lényeges összetevője amit nem hagyhatnak ki a számításból , mégpedig az hogy ez hosszútávon mennyire jövedelmező számukra . Tekintve hogy eredetileg sem adta volna kétszeresen , így nyugodt lehetsz , kár aggódnod emiatt. Amit eddig megadott azt nem vonták le , így kár nem ért téged , ez becsülendő :)
    Na igen , vannak kínos problémák a játékban , amiket ideje volna már orvosolni , mert bosszantó mind akár egy szúnyog(vagy több :p ) , azokkal valóban haladhatnának gyorsabban .
    Ne idegeskedj ezeken , tovább élsz :D
     
  14. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    van egy próba, 3 cubikon, 40 annihilátor, nem lehet elfogadni a küldetést, IGEN, tudom, hogy az event küldetésekből egyet lehet egyszerre csinálni, de nem lehet felvenni. már tegnap is ugyan ez volt a probléma vele.
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Kösz a jó tanácsot, tényleg, hasznos volt.

    Nem tudom melyik a jövedelmezőbb: ha végre megcsinálják eu1-et és a többi nagyobb szerót érintő brutál laggok problémáját és esetleg még a vadászós küldiket is rendbe hozzák (talán.. talán lehet a játékosszámmal jobban járnának).

    Ezzel meg, hogy örüljek, hogy nem vették el... Mit? Az utóbbi másfél év kapujainak nyereményét? Ugyan már, ha ilyet meg tudnának csinálni, rég nem lennének ilyen jellegű problémáik a játékkal, hogy pár centet kicsikarjanak pluszba tőlünk.

    Képzelem a következő lépést: hmm... vegyük ki az event dobozokat, mondjuk azt, hogy csak 24-ére terveztük, és tegyük be csak 24-ére.

    Vagy: a tripla lf-4 nap csak egy hiba volt a kiírásokkal együtt, mostantól ilyen nincs, csak a kiírás marad meg, hogy tájékoztasson, hogy ez lenne az adott napon. < itt az lf-4-einket vehetnék el például a logikád szerint
     
  16. -.-spartacus-.-

    -.-spartacus-.- Utánpótlás-írogató

    utána még adott 4 részt fél óra alatt :D 150 kulcsból kaptam összesen 9 zeusz részt (kár hogy már kint van a zeusz de nem baj zeuszból mindig jól jönnek a részek :D) és a 35. kulcsból adott lf4-et is :D
     
  17. Kyra40

    Kyra40 Haladó

    Te szerintem félre értettél egy kicsit .

    A jövedelmező részt arra mondtam hogy miért nem duplázza meg normál esetben a jutalmakat, illetve arra hogy a fejlesztők mit csinálnak .
    A vadászós küldikről leírtam a véleményem , kár vitatnod , szerintem is bosszantóak a hibák.

    Tipikus Magyar mentalitásod van . A végletekig negatív. Egy Amerikai tök máshogy fogná fel, mégpedig így : "tök jó hogy egy hibából profitálhattam fél évig és nem vették el amit profitáltam " (érdekes történet ez a hozzá állás )
    (Megjegyzem nekem nem duplázta az X4 et sose[dupla napokon mielőtt kötözködik valaki ])

    Egyébként szépen kifiguráztad az amúgy nyugtató jellegű barátságos kommentemet , gratulálok , a szándékomat nem fogom kifejteni , remélem megérted hogy mire akartam rámutatni (ha nem olvasd el elölről a HSZ-emet , mert ebben is utalok rá )
     
  18. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Tényleg gáz, hogy a lőszert nem duplázza, de... utólag is elfogadjuk o_O...
    Amúgy, például nekem 45 másodpercről kezdte visszaszámolni a 3 perces küldit :eek:.
    Ja közben látom a dupla az nem dupla. Értem én.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.16
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ezzel a mondatoddal tökéletesen elárultad a tudatlanságodat. Nagyon okosan kioktatsz, holott fogalmad sincs a téma lényegéről.

    A magyar mentalitásodat tartsd meg magadnak, semmi szükségem rá, hogy ilyenekről oktass ki egy hozzászólás alapján. Majd ha megismersz, jöhetnek a megjegyzések. Egyelőre viszont pontosan ugyanannyira ismersz, mint amennyire vita témáját.

    _
    Elárulok egy újdonságot: nem bugot javítottak ki. A gamma és a delta kapu szándékosan duplázta az x4-et, mindenkinek. Az event leírásában is benne volt. Ugyanúgy duplázta, mint a zeta a havocot vagy az epsilon az lf-4-et. Ezt nevezték bugnak utólag, és "javították" ki. Ahogy előtte például a petpukkot is megjavították, meg a gyűrű formációt is megjavították.

    Ezek után kérdezem, hogy még mindig inkább örüljünk a nerfelésnek és élvezzük ki a laggos szerverek nyújtotta játék egyre csekélyebb örömeit, vagy netán jogos amit írok, és ilyen módosítgatások helyett valóban a nagyobb problémákkal kéne foglalkozniuk?
     
  20. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Ejnye tg, azt hittem több vagy egy szimpla elégedetlenkedőnél.

    Gondolom van egy bizonyos egyensúlya az x4nek. Értsd, hogy nem lehet gondolkodás nélkül mindent x4el lőni és még úgy is termelni. Ezt a hibát javították ki szerintem. Tény, hogy lehetett volna ezt jobban is kommunikálni a játékosok felé.

    Könyörgöm, ha fogalmad sincs a helyzetről ne nyilváníts véleményt!

    A magyar mentalitásról való hablatyolás pedig rasszizmus.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.