Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Extra energia a galaktikus átjáróhoz (3)
    6 hasznosító duplázó,ps nélkül 3-4 map.
    Pvp passz.
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Köszi a választ. Ez ugye 2*1,18 azaz 128%-os bónusz az alapra. Amire kíváncsi lennék itt az, hogy 2*1,2(ps)*1,36(12 3-as protokoll), ami 3,26-os szorzó, 3 vagy 4 gg-t ad-e. Normál dobozból pvpn 5-öt, normál térképen 3-at.

    De ha mod látja és tudja esetleg, vagy bárki más, hogy pontosan mennyi gg-t ad az eventdoboz, az is jó lenne. (Nem egész értékre, hanem valós értékre gondolok, mint például a normál dobozok esetében a pvp 1,5 gg-t ad, amit dupla nélkül kerekít 2-re, de duplával 3-at ad ugye, nem 4-et).
     
  3. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Pvp bónusz nincs hatással az eventdobozokra.Nekem 4 gg-t adnak,10 lvl3 hasznositó+ps+dobozdupla
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nincs hatással, de beláthatod, hogy ha 10 protokoll, plusz a ps 4 gg-t ad, akkor nem 1,0 gg-t ad a doboz, különben nem lehetne 4-et kiszedni. Ugyanakkor kevesebbet ad, mint 1,5 mert akkor így már 5 gg-t kapnál. Így valahol 1,15 - 1,45 között adja akkor.

    De a kérdésre választ kaptam: 10 protokollal 4-et ad, köszi! :)
     
  5. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Bevallom,nem értem teljesen,ezt hogyan számolod,de ha segit,nekem egy 3 as hasznositó protokolom van,+dobozdupla,igy kettőt ad.
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Sajnálom, pedig próbálok átláthatóan számolni.
    Dobozdupla: *2 (dupláz ugye)
    3-as protokollok: *1,03 (három százados = három százalékos bónusz; a protokollok egymással összeadódnak)
    PS: gg-re a kapzsi pilóta 2 ad bónusz 20%-ot. Ez pedig egy *1,2

    Energy doboza így: Doboz*2*1,3 (ami a 10 protokoll összege) *1,2 = doboz * 3,12

    A gg-k számát kerekíti a játék. PvP-n egy doboz pontosan 1,5 gg-t ad. Ez dupla nélkül 2-re van kerekítve, duplával viszont világos: 1,5*2 = 3 gg-t ad.

    Normál térképen ha a bónuszaid elérik a 25%-os bónuszt összesen, akkor 3 gg-t ad, mert a szorzók elérik a 2,5-öt, amit már 3-ra kerekít a játék.
    • PS-sel: doboz (1,0 gg) *2*1,2*1,05 = doboz(1,0) *2,52 >>> ez egy 3-as és egy 2-es protokoll. Ezzel a 100 uris doboz 252 urit ad.
    • PS nélkül: doboz (1,0 gg) *2*1,25 = doboz(1,0) *2,50 >>> ez pedig 8 3-as és egy 1-es protokoll. Ezzel a 100 uris doboz 250 urit ad.

    PvP térképen kicsit bonyolódik:
    Adhat a doboz 3 vagy 4 vagy 5 gg-t dobozduplával. 3-at alapból ad, a 4-et és 5-öt leírom. Alap doboz: 1,5 gg.
    • Első lehetőség, 4 gg. Itt kétféle lehet, PS nélkül is el lehet érni.
      • PS-sel: doboz (1,5 gg) *2*1,2 = doboz(1,5) *2,4 = 3,6 (ennyi gg-t kapsz, ez kerekítve 4) >>> ehhez nem kell protokoll. Ezzel a 150 uris doboz 360 urit ad.
      • PS nélkül: doboz (1,5) *2*1,17 = doboz (1,5) *2,34 = 3,51 (ennyi gg-t kapsz, ez kerekítve 4) >>> ehhez 6 3-as és 1 1-es protokoll kell legalább.
    • Második lehetőség: 5 gg. Ehhez nem elég 12 3-as protokoll önmagában, kell PS.
      • PS-sel: doboz (1,5) *2*1,2*1,25 = doboz (1,5) *3 = 4,5 (ennyi gg-t kapsz, ez kerekítve 5. Ez ugye 8 3-as és 1 1-es protokollt jelent. Ezzel 450 urit ad a 150-es doboz)
    ___________________________________________
    Dobozdupla 1 3-as protokollal az ilyen szorzót jelent: doboz * 2 (dupla) * 1,03 (3%-nyi protokoll. Ez ha összeszorzod 2,06-os szorzó.
    Az eventdoboz ad kettőt?
    Mert akkor tovább szűkülne a lehetséges határa ~1,12 és 1,2 közé.
     
    NumizN1 és Kelly kedveli ezt.
  7. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Sziasztok!
    Holnap lesz egy meglepi, amit "véletlenül".... "kifelejtettek"... a szülinapi leírásból. :rolleyes:
     
  8. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Szia!!

    És??? Szabadna kérdezni mi lesz az? :D :oops:
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ügyes időzítés. Bár ha 5 perccel hamarabb posztolsz, akkor lenne tökéletes. :p Éjfél után 6 perccel ilyet kiírni, hogy "holnap". :D

    Remélem valami bugjavítás az a meglepi, szerintem arra van most a legnagyobb szükségünk. :D
     
  10. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    70%os rsb és emp leárazás? Ígérem Darkorbit, veszek kedvezmény csomagot és prémit (nem igaz).

    Viccen kívül, kaptunk egy spectral lancer 3-as példányt. Már megérte ma bejelentkezni. XD

    Ugyan tg, tudsz te nagyobbat is álmodni. XD
     
  11. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Csak egy gondolat... " szerintem szüli napi kapu.. " mint anno kaptunk. :D
     
  12. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Nem kell nagy durranásra számítani... őszitén mondva, nem is fogjátok észre venni... egy kisebb hibajavítás, a skoll-ban, amiért sokan felháborodtak tavaly, na, azt most javították. (Onnan tudom, hogy én nem fejeztem be a Skoll-t, és december 1.-én kivittem. ;) )
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Hát, amíg ez is csak álom...
    Érdekes, nekem pont arról számoltak be ketten is, akik nem vitték ki tavaly, nem tudták, mire számítsanak, hogy a skoll kivihetetlen. Pont mint tavaly. (mmint a reakciók).

    De azért érdeklődve várom, figyelni fogom, köszi. :)
     
  14. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Dobozdupla 1 3-as protokollal az ilyen szorzót jelent: doboz * 2 (dupla) * 1,03 (3%-nyi protokoll. Ez ha összeszorzod 2,06-os szorzó.
    Az eventdoboz ad kettőt?
    Mert akkor tovább szűkülne a lehetséges határa ~1,12 és 1,2 közé.[/QUOTE]
    Ezt annyira nem is figyeltem,bár lehet kellett volna,de emlékeim szerint az event doboz is kettőt ad,még soha nem kaptam 3 gg-t dobozból.
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ezt annyira nem is figyeltem,bár lehet kellett volna,de emlékeim szerint az event doboz is kettőt ad,még soha nem kaptam 3 gg-t dobozból.[/QUOTE]
    Köszi. Egyébként az eventdobozban több értékű gg-s dobozok vannak (mint az uri pl. abból is van kicsi, közepes meg nagy. gg-ből is legalább kétféle, mert 10 3-as protokollal van amikor 3 jön, és van amikor 4). :)
     
  16. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    És tádám.... megnézni az üzletet! Ez volt hát a meglepetés... ;)
    (Figyelem elterelésből, jeles vagyok... :p )
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  17. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Könyörgök,ki engedte be ezt a rinocéroszt a játszótérre(GoliatX)? És pláne,kiosztani,mint ajándékot az Adventi naptárral.....Egyrészt elértékteleniti,másrészt ormótlan a stilusa.....az tuti soha nem teszem be játékba. Bár lesz jó oldala is,minden kezdőnek is lesz Goliatja és akik eddig sirtak,nem lehet befejezni a vadászós küldiket,hát ime,itt az alkalom.
     
  18. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    A Goliath-X és a Goliath két külön hajó, így gólis próbában ezt sem számolja.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  19. rozsdásszög

    rozsdásszög Junior szaki

    Akkor végképp nem látom értelmét,az kb olyan,mintha kiosztanának egy héten,mindenkinek aki befizette lottó 5 találatot,hogy örüljön neki is volt olyan,de senki nem örülne,mert mindenki más is kapott:)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  20. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Írj a supportra! Szerintem megoldható, hogy kivegyék a hangárodból.
     
    Nitronyussz, NumizN1 és tg90000_2 kedveli ezt.