Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    kiváló! az eddig "jól" adó bónuszdobozokat kivették, és cserébe megkaptuk a pörgős ajándékdobozokat, r-310 es- 2026 os, wiz-x, tűzijátékkal!!! igazából ezek hiányoztak a legjobban, dec.1.e óta!


    apropó, az elmúlt 3 hónapban, amikor vettem 1 hónapra prémiumot, már a vásárlás után letudtam mondani, hogy ne hosszabbítsa majd meg automatikusan.

    dec.15.én megvettem, azóta nem tudom lemondani, tegnap vettem dobozduplázót 6 napra, meg kedvezmény csomagot- azokat sem tudom lemondani. hiába klattyintok ezerszer az "állapot és felmondás" gombra... nem tudok törölni- felmondani semmit.
     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    A dobozokon nem tudok segiteni,de ami a felmondást illeti.
    A főoldalon rákattintasz az Uridium felíratú "fülre" a jobb felső sarokban. Mikor megnyilik az ablak,még mielőtt bármelyik opciót megnyitnád a BAL felső sarokban van 4 kis ablak. Felülről a 3. ban,azt írja előfizetések. Ha oda rákattintasz,megnyilik az összes előfizetésed,és a sor végén ott a felmondás gomb:)
     
  3. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    jól van, közben rájöttem, vagy legalábbis remélem.. szóval, ha törölve van az "előfizetési" adatom, akkor igazából, nem is tudja miből meghosszabbítani, ergo, lejár majd magától.. : D csak ugye, jobb sírni először, mint gondolkodni. : D
     
    Lanselott kedveli ezt.
  4. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    A dobozos dolog az egy óriási baklövés volt, úgy ahogy az is hogy nem volt tegnap a fejlesztési óra előtt helix. :(

    Épphogycsak vettem dobozduplát már kiszedik a dobozokat.
     
  5. 1100101

    1100101 Junior szaki

    Tőled többet vártam... Mikor is változtatták meg a log kiírást? 1,5 hete? Addig biztosan írta az egyórás boostereket "(1)" jelzéssel. Ismét meg lett magyarázva egy bug, köszönöm.
    Nézd, a két írás témája szinte ugyanaz, mégis mennyivel kellemesebb egy kioktatástól mentes hsz-t olvasni:
    Örülök neki, annak is hogy nem vonják vissza. :)
    Természtesen, neked adja. Neki nem. Aurust megpróbálod, mennyit ad óránként? :)

    _____________________

    Kellemes ünnepeket minden fórumozónak! :)
     
    Lanselott kedveli ezt.
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha már rányomtál a fizetési adatok törlésére, akkor nem tudja mi alapján levonni.
    Még attól is függ, hogy mivel vetted, mert egyes fizetési módoknál nem hosszabbítja meg automatikusan, - ha jól emlékszem -,ha nincs ott, hogy mivel rendeltél (Hitelkártya, átutalás, stb), akkor sem hosszabbítja meg a rendszer.
     
  7. A lambda nem kene adjon kulonleges jutalmat ? Se en sem a klan tarsam nem kaptunk semmit. Vagy csak bizonyos eselyel add ? o_O:oops:
     
  8. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    ITT megtalálhatod, hogy miket ad pontosan.
    A különleges jutalmak nem működnek. Jelentve lett a központ felé, de karácsony miatt valószínű késik a javítása.
     
  9. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Mindegy már, a Kronos miatt úgyis csináljuk, deee utólag is elfogadunk minden fincsi dolgot...:D ....és boldog karácsonyt Mindenkinek, nem mellékesen :) !
     
  10. {SpacePrince}

    {SpacePrince} Járnitanuló

    Dehogy kezdtem újra, csak sok volt a pálesz és véletlen beléptem :D De hát így a leírásod alapján a helyzet ugyanaz, mint annak idején, mikor még én bannoltam mindenkit :D

    Valami igen ; )

    Kiégtem! :D :D :D
     
  11. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Néztem a videót..

    Gratula nyereményeseknek!!!
    Más:

    Az ósszes adminnak és a akit az ég lát.. " játékosok "
    + Minden kedves játékosnak:Áldott békés karácsonyt és kellemes ünnepeket!!!!
     
    Lanselott kedveli ezt.
  12. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udv. Vigyázat duppla jutalmak "még" nemjárnak csak a kezdo oldalon olvashato, de maga a GG-nél nincs kiírva!
    [​IMG]
    Tegnapi "kulonleges jutalmak" hiba végett tartottam tole, hogy mára sajnos ez várhato volt... :( de talán a restart segít, vagy kompenzáció :rolleyes:
     
  13. MrApo

    MrApo Fórum-zöldfülű

    Hát nagyon remélem hogy megkapom a lf 4 -em mert csináltam egy kappát és kaptam egyet de 2 -ot kellet volna kapnom ez nem vicc van képem is rola,bizonyíték.Nagyon remélem hogy megkapom a cuccot csak erre a eventre vártam hogy megcsináljam a kapumat és még így se kapok duppla nyereményt,enyi erovel megcsinálhatam volna bármikor elote és nem kellet volna várnom szoval szép lenne toluk ha megadnának nekuk a nyereményt amit kiharcoltunk.
     
  14. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    most akkor "dupla jutalmat" adnak a kapuk, vagy nem?!

    hogyan romolhat- el az, ami egymást követő 2 hétvégén is simán működött, 2 héttel ezelőtt?!
     
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Üdv,kellemes ünnepeket.
    Engem olyas valami érdekelne,amiről visszanéztem,de sehol nem találtam eddig bejegyzést. Szóval tegnap elvileg dupla kapu nap volt,mint már tudjuk gyakorlatban nem.De amíg azt hittem,volt egy csomó energia dobozokból,gondoltam kirakok egy kaput. De amikor nem egyesével pörgetem,hanem 5-10 esével,akkor hogyan dől el ha a + szorzókat felhasználja a rendszer,hogy miből ad pl 6X többet? Mert megfigyeltem,még véletlenül sem a kapurészt sokszorozta,hanem 99% ban vagy X-2 lőszert vagy a nanopajzsot. Méz az esetben is ha pl a következő 10 energiából az elsőre dobta ki az újabb kapurészt,akkor sem azt sokszorozta,hanem az 5. vagy 7 helyen levő töltelékanyagot:-( Ezt lehet valami módon befolyásolni,vagy nyitogassam egyesével,és akkor a következőt fogja,nincs más orvosság? Bár most jó,hogy nem jött ki az utolsó két rész,legalább nem csináltam hiába a kaput:)
     
  16. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    Na emberek akkor most bemenjek kapuzni vagy nem?Jár dupla mert én is már erre vártam egy ideje és itt áll a kapám és zétám :cool:
     
  17. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Nem lehet befolyásolni, teljesen random.
    Annyi hogy én a kapukat általába ha az elején tartok százassával tolom, a vége felé csökkentem 5-10re és játszok a szorzókkal vagy be jön vagy nem. Lutri az egész.

    Szerk.:
    Hivatalos információ amit közzé is tettek. "Úgy néz ki, hogy a "Különleges jutalmak hétvégéje a galaktikus átjárókban!" nevű mini-event hibás, nem működik.

    A központ már értesítve lett, de a karácsony miatt késik a javítása/megnézése."

    Szóval nem értem mi a kérdés... Ha dupla jutalom van akkor a gg ablakba írni fogja.
     
  18. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Mindenkinek boldogat :)

    Tehát összegezzünk.

    Elrontott különleges jutalmak hétvégéje, elrontott tegnap esti helix (discordon ezt írta a dev) elrontott karácsonyi "ajándék" igaz lett helyette 10 db booster, (ami ha szigorúan nézzük szintén hiba) Elrontott kapudupla, kérdés... Az uridium rendelés működik? Vagy ott sem kapja meg senki sem a dróndesinget, stb...

    Ahogy elnézem óriási a felháborodás, szegény angol TL magyarázkodik karácsonykor a discordon, ideje lenne levonni a konzekvenciákat most már szerintem... Elképesztő hibák ezek, és tökéletesen a játékosok számlájára.

    Ezeket már nem lehet kompenzálni, a játékosok ilyenkor érnek rá leginkább, pihennek, és képesek voltak itt hagyni az egészet, így, ez valami elképesztő. Azt gondolom, hogy nem elég, hogy a meghirdetett event, (demaner) nem működik, nem elég, hogy napi szinten 20x "gonosz űrlények egy csoportja" támad :) .... konkrétan semmi sem működik.

    Köszönjük BP. Ez tökéletes karácsonyi ajándék... Úgy az egész évet jellemzi.
     
  19. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Az viszont érdekelne, aki ma viszi ki a kapuit az ellenére hogy nincs dupla késöbb megkapja-e ?
     
  20. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Tudom, hogy karácsony van. Azt is gondolom, hogy egy ilyen összetett játék megalkotása, működtetése nem gyerek játék. Azt azonban leszögezném, hogy ilyen hozzáállással intézném a dolgaimat, lehúzhatnám a redőnyt.
    Vagy alul vannak fizetve a az embereik és ez szerint állnak a játék mögé, vagy rutintalan kezdőket alkalmaznak, de az biztos, hogy felügyelet nélkül hagyni napokra a rendszert, több mint hiba. Romlik a játék élmény, romlik a játékosok kedve, a játékosok pedig a Vásárlók, tehát romlik a vásárlási kedv... Nem mondja el senki a tulajoknak ezt? Esetleg oda ültetni 2 embert aki felügyeli.
    :D Feltettük a polgárt lélegeztető gépre, reméljük nem lesz áramszünet, mehetünk, mert hétvége van.... pfff o_O
     
    .deder., ♥Grand♥ és Lanselott kedveli ezt.