Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Ez a hozzászólás engedélyezésre vár, így a normál felhasználók számára láthatatlan.

    Helyes... így kell ezt :)

    Még jó, hogy lehet szabadon kommentelni :)

    Van erre már létező script, amivel jóváírják januárban valószínűleg.

    Aki meg mondjuk lf4 napon akart dupla napi zeta kapuból pl ládázni, az így járt.

    Ez azért furcsa, egyszerre van dupla nap, különleges hétvégi jutalmak napja, ... eleve látszik, megint alkottak.
    Vajon tudnak ezekről a dolgokról akik megvásárolták a Bigpointot? Nem akarok sem negatív hangulatot teremteni, sem lejáratni, de ennyi hiba soha nem volt ebben a játékban. Ez több mint biztos. Sorra mondana fel a külföldi modik adminok, látszik egy bizonyos portálon, ahol elképesztően csalódott hangnemben írnak. Nem csodálom, hiszen ezt már szinte lehetetlen kezelni.

    Vajon mi okozza ezeket a hibákat?
     
    Utoljára szerkesztett: 25.12.16
    .-sesshoumaru-. kedveli ezt.
  2. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Szia!
    Bocsánatot kérek, én néztem be. :oops:
    Jó, viszont azt valljuk be, hogy pontosan innen látszik, hogy a fejlesztők se nagyon tudják már, hogy mit csinálnak. Külön van a 10 órás booster, és az egy órás is. Egy órásat akartak volna, 10x valszeg. Csak hát, nem az egy órásat, hanem a tíz órásat választották ki.

    Én örültem volna, egy kedvezménynek is, amit így adnak meg. :D:D
    Tényleg, sorry - én néztem be. :(:oops:

    Kellemes ünnepeket mindenkinek!
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  3. Itt már csak az a kérdés hogy sikerült elrontani kettő olyan eventet ami eddig teljesen jól működött a múltban, és nem egy olyan hűha de nagy dologról van szó csak meg kéne duplázni a nyereménykét a kapuban vagy pedig berakni egy valahány % os eséllyel a különleges napokkor az adott tárgyakat ( ez a nehezebb része a dolognak szerintem ).
     
  4. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Csak az lehet hogy a takarítónőre lett bízva a kari alatt az ügyelet "oma brigitte bitte eztet a gombot nyomni meg he,érteni?"
    Szegényke csak azt csinálta amit mondtak/mutattak neki.
    Ha mégsem akkor csak a szokásos.
     
    Lanselott, NumizN1 és lost kedveli ezt.
  5. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Ezen kiégtem :D :D :D

    És tényleg... :D
     
  6. lost

    lost Fórum nagymestere

    [​IMG]
     
  7. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Most már jól működik a GG dupla. Elnézést a kellemetlenségért.
    További Békés Ünnepeket!
     
  8. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    Most jöttem vissza a játékba és látom,hogy működik a duplázó....
    Kíváncsiságból visszanéztem a logomat és az uridium oldal mérlegét,azokban semmi nyoma a teljesített Kappa és Zéta kapuk jutalmainak,amiket még kora délután csináltam meg.A kapuban lévő npc-k uri jutalami sem láthatóak.
    Az lenne a kérdésem,hogy akkor honnan fogják tudni,hogy megcsináltam a kapukat még a duplázó javítása előtt?Amikért persze nem kaptam semmi duplázást...
     
  9. Járdaszegéj

    Járdaszegéj Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Sajnálom hogy lett volna egy jó időpont 1-2 kapu kivitelére.... Azt hiszem, ez nem jelenti azt hogy működne:
    Kappa galaktikus átjáró befejezve.
    Kaptál 30.000 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 10 logfile-t.
    Kaptál 5 zöld zsákmánykulcsot.
    Kaptál egy LF-4 típusú lézert.
    Kaptál 9.900.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 357.500 becsületpontot.
    Kaptál 15.000 uridiumot.

    Ez egy pár perce befejezett kappa kapu :(
    Azt hiszem lassan csodálkozom, hogyha tényleg működik valami :)

    Kellemes ünnepeket :)
     
    -.-spartacus-.- kedveli ezt.
  10. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    És a logban vagy az uridium oldalon van nyoma,hogy a kaput megcsináltad? Az a funkció javult-e?
     
  11. Járdaszegéj

    Járdaszegéj Utánpótlás-írogató

    Korábbi esetben a játékbeli log.
    Naplóbanban a nyeremény ilyen formában:
    25.12.2016 - 11:35[​IMG]5 zöld zsákmánykulcs begyűjtve.
    [​IMG]
    25.12.2016 - 11:35[​IMG]Kappa galaktikus átjáró befejezve.
    [​IMG]
    25.12.2016 - 11:35[​IMG]Megszerzett tárgy: Lőszer - UCB-100 (30.000)
    [​IMG]
    25.12.2016 - 11:35[​IMG]Megszerzett tárgy: Lézer - LF-4
    [​IMG]
    25.12.2016 - 11:35[​IMG]10 logfile begyűjtve.
    Illetve az urdium oldal:
    25.12. 11:35Kappa galaktikus átjáró befejezve.+ 15,000 u.
     
  12. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Én 16:38-kor teljesítettem a Kronos kaput és nekem már megadta duplán. Az előtte kivitt Lambda kaput pedig még nem duplázta.
    11:35-kor még nem volt jó a dupla GG, de reméljük, hogy jóváírják majd :)
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  13. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    És arra lehet vmi magyarázat,hogy az uridium oldal mérlegénél ma 13:29 óta nincs semmiféle bejegyzés,sem uri sem kredit terén.Addig van,amíg uriból raktam ki a kaput és ott vége a bejegyzéseknek.Utána csináltam a Zétát,de abból már semmi nem szerepel benne.Du. pedig dobozoltam,arról sincs semmi.
    Ha bele tudsz nézni,nézd meg légyszi
     
  14. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Biztos az Uridium menünél nézed a Mérleget? Esetleg, ott alul az első oldalt? Mert működik, vagyis ha nem működne, akkor globális probléma lenne. Bocs a kérdésekért, de biztosra akarok menni, mielőtt akármit is jelzek felfele :)
     
  15. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Junior szaki

    Igen ott nézem,eddig végig 1-8-on voltam,most váltottam térképet 1 perce,ami ott történt,az már látszik,nagyon érdekes...

    Visszajöttem 1-8-ra,de az itten uri és kredit bejegyzésekről megint nincs semmi,direkt figyeltem az időt és hogy mi volt az utolsó,amit kellett volna írnia
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.12.16
  16. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Én nem látok hibát, de ha nagyon zavar, akkor írj Supportra, mert én többet nem tudok segíteni.
     
  17. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Reméljük a legjobbakat...:) Tényleg Te milyen hajóval mész? Valamelyik nap láttam egy admin hajót, kíváncsi lennék mi a végsebessége, 552 sebességgel beteg csiga voltam hozzá képest :D, saccoltam 800-900 körül, a tartarus is csak jelenthetne neki. (vru és nem tudom már pontosan talán Szinba...xxx )
     
  18. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nincsen admin hajóm, de az tény, hogy nagyon gyors :) De pontosan én sem tudom.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  19. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    Sziasztok :) nektek hogyan jött a hercules?Mert most lenyomtam több 8-9 kappát és csak egyből kaptam 2 herculest többi üres illetve multiboster jött és már nagyon kezdem unni, akkor már inkább zétáztam volna kucsok és longi miatt ha tudom hogy ennyire megszivom vele és a 700 000 urimat is elnyelte :eek: kárba ugye nem megy de már lassan 5 000 000 x2 van:cool:

    és akkor már sepis löszeről már nem beszélek :(
     
  20. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    43 kappából csak 7-szer kaptam herckulest :) Ebből a 7 alkalomból, csak egyszer duplázott, mert az előtt nem volt dupla GG. A maradék kettőt pedig a Demaner event küldetésből szereztem :D
     
    hmatyko kedveli ezt.