Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Egy hideg nap a pokolban. Ahányszor megépítem a belépéshez szükséges cpu-t, annyiszor lehet megcsinálni a kaput?
    Reméljük minden "simán" megy majd... :)
     
  2. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    @tg90000_2 @NumizN1
    Valószínű hat rá a ps, mivel dobozoknak minősülnek.
    Az event holnaptól kezdődik, de a végét még mi se tudjuk, de időben szólni fogunk :)
    Sajnos arról sincs még infóm, hogy hányszor lehet kivinni, de már rákérdeztem. Amint megkapom megírom :)
     
    NumizN1 és tg90000_2 kedveli ezt.
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos igen,a rendszer nyelvét én beállitom Magyarra,de mindig visszadob Angolra,pont a miért volt a kérdés.,amire semmi válasz nem jött! Ezt ezúton is köszönöm.
    Az ha nyilvánvaló tényeket leírok a játékból,az miért minősül burkolt beszólásnak? Ezt bárki látja aki belép a játékba,inkább tényközlésnek nevezném. A burkolt célzások nem az én műfajom,de érdekes akinek igen,annak még soha nem lett szóvátéve.....
    Az LF-4 ek adásának % -át pedig már sokan szóvátették a fórum sok helyén,de es is látom csak nálam üti ki a biztositékot......

    NEm a Win nyelvezetéről irtam,ha figyelmesen elolvasod,hanem a Do belépésnél,ahol a jelszót megadod,ott a bal felső sarokban van egy mező,ott tudod megadni hogy milyen nyelven jelenjen meg az oldal. Ott beállítom a Magyart,és elmentem,de legközelebb lépek be,megint állitani kell,mert mikor belépek,a kezlőfelületet Angolul mutatja! Ez ugyebár valahol a DO szerverén belüli probléma lehet,ezért itt kérdeztem. De látom,ma mindenki sünt reggelizett:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.1.17
  4. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Milyen rendszer lett felrakva? Angol vagy magyar? A tálcán jelzett nyelv nem minősül a rendszer nyelvi beállításának.

    Ne ott állítsd, hanem mikor belépsz, a cím sorba írd be &lang=hu aztán nyomj entert.
     
  5. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Üdv, Űrpilóták!
    Gonosz űrlények egy csoportja megtámadta és egy helyen megrongálta a szervereinket. Már kiküldtük a javító robotokat, éppen gőzerővel dolgoznak ezen a kis problémán, így a szerverek hamarosan ismét elérhetőek lesznek.

    Kérjük, legyetek türelemmel, amíg a robotok elkészülnek a munkával! Köszönjük.


    Oké, türelmesek vagyunk. Sőt, már jó pár hónapja vagyunk türelmesek....
    Aztán tud e valaki értelmes magyarázatot adni arra, meddig kell türelmesnek lennünk?
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Kezdem érteni miért nem írtak időpontot az eventleíráshoz. Ügyes! :D
     
  7. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Connection_Broken nem hivatalos infójánál kezdési időnek 24 van.
    Aztán ahogy sikerül.
     
    Connection_Broken kedveli ezt.
  8. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Sziasztok!
    Állítólag mától kellene lennie, a központ ezt közölte Discordon, viszont nem indult el. Kód szerint meg holnaptól kellene lennie. Majd kiderül hamarosan...

    Az event ma 16:00-kor kezdődik!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.1.17
    NumizN1 kedveli ezt.
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Arról tud valaki valamit,hogy konkrétan per pillanat miért nem lehet belépni EU-1 re,nem írja ki,hogy megtámadták volna gonosz űrlények,de belépéskor kidob és ha újra csatlakoznák,akkor újra kidob,és igy sokszor körbe......
     
  10. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ne 3-1-re és 3-7-re próbálj belépni. Válts hangárt, ha van másik térképen hajód és onnan elvileg jó lesz. Persze lehet, hogy x-1 és x-7-en van a gond, nem csak VRU-val.
    Természetesen jelentve lett a probléma és dolgoznak már a hibán.
     
  11. JÁRÉKPARTIZÁN

    JÁRÉKPARTIZÁN Fórum-zöldfülű

    Arról volt szó hogy 5k uriért lehet venni ezt a glaciális izét.. miét nem lehet?
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ez jó kérdés. De mire összelövök 24 scrapet megőszülök. Az egy dolog, hogy 1 óra az összeszerelés (még pluszba), de mire összejön 24 scrap, legalább +2 ha überen pörgetem a mordont-saimont. Főleg, mivel mindenkinek az kell.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.1.17
  13. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Az extrákon belül található meg.
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ahha. Most már. Két perce még nem :)

    UP: természetesen nem hat a dobozokra a dobozdupla, se a ps, se a pet. Sem a proxiumra sem a lőszerre.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.1.17
  15. ßμßμ™

    ßμßμ™ Utánpótlás-írogató

    Örök Fagy Hasadéka átjáró befejezve.
    Kaptál egy boostert: DROPCH-B01 (1 óra).
    Megérte... Mellesleg 90000 sepi elment és 20k x4 jött amit megérte
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Mennyi idő a kapu, kb.?
     
  17. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ha sepivel x4-el lövöd 1:25-1:30 (ó : pp). Ha promival, nagyjából 1:50.
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Háát nem tudom,most jöttem ki,mert ráuntam vagy 4-5 hullámot megcsináltam igaz kb másfél óra,de még van-ezek szerint egy maradhatot?? És azt nem tudom,van ez az event küldetés,hogy lőjj le egy UFO-t,de amit a kapuban lövök,azt nem számolta,hol van olyan még?-mert én még másutt nem láttam. Ja és nálam egy hullámnál nagyon laggolt,pont akkor,mikor jött a csomó saboteur:) Seprom,X-4 el lőttem.Eddig kb 30000 ment el,és 20000adtak az UFo-dobozok.....
     
  19. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    10 hullám van. Biztos az UFO-t lőtted le? Mert az UFO a 6. hullámban jön először és 10 millió élettel és pajzzsal rendelkezik.
     
  20. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Szerintem igen,pont úgy nézett ki,mint a képen,és azt is irta,hogy UFO.....és mikor lelőttem,az adott olyan 3 csillagból álló "dobozt" amiben volt pl 10000 X-4 ,vagy rosszul gondolom,ez nem az amiről a küldetés szól? Mésfél órát lehúztam,de most megyek vissza,ha a lagg engedi-befejezem....