Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ejzi07

    ejzi07 Utánpótlás-írogató

    te az Ufonitot lőtted le. Az ad 10k x-4-et. Az UFO 20k-t ad. olvasgasd már el ezt:
    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/egy-hideg-nap-a-pokolban.115173/
     
  2. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    No akkor.
    Próbálom higgadtan és nőiesen leírni.
    Event vagy a hasadékos valami.
    Nekem nem jött be.
    Tapasztalatom:
    Gyorsban megvettem 3 töredéket a bejelentkezéskor kapott mellé,cpu gyártás indul.
    Prémi és 25%= 10 500 uri,ha négyet kell vennem akkor 14k.
    Plusz még egy ezres a rend kedvéért.
    Ezért kapsz 2 darab életet.
    Beugrottam,hajó jól felszerelve.
    Természetesen góli,nem kockáztatunk alapon.
    Dupla kár-pajzs-élet,a többi sima booster.X4 sepizve sárga rakcsi(néhol über),pet csak robbantásra használva.

    Nem tudom a "vedd meg a spéci boostereket valós pénzért" elven kívül mi vezérelte az illetékeseket.
    Legyen kihívás? Oké,de akkor járjon is érte valami.
    Kapok egy boostert a végén 1 !!! órás idővel,kapu másfél óra volt.Ergo ha nem veszel pénzért boostert akkor amit kapsz,az nem sokat ér.
    Ha nincs annyi roncsod és semmid(prémi+25%),akkor 21 000 uri a komplett használatra kész kapu.
    793 ezer urinál ugrottam be és 804 ezerrel fejeztem be.Ezzel a tiszta netto haszon 21k uri lenne,ha nem vettem volna az elején 3 töredéket 10,5ért,tehát 11k uriért bohóckodtam másfél óráig.Vagyis nem túl gazdaságos.
    Elment cirka 60k x4,rakéták,akad még de zavaró a dolog,nem ezért gyűjtögettem.
    Dobozokra nem hat semmi,sem ps,sem rakomány protokoll.Dobozduplázó sem (A bónuszod törlése sikeres volt!),még jó hogy csak egy hetet vettem gyorsba,hát nem lett kihasználva.
    Összefoglalva:részemről a nevetséges,vicc kategória és egyéb jelzőkkel illetném ezt a valamit.
    ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑
    Mindezek ellenére véleményem itt felül:jött 6k SAR,2000 über,hst 3000,plt 1500,emp 15,proxium 14,2 óra nyersi és javítási,1-1 óra élet-kár-pajzs-tp booster.

    Tehát másfél óra,50-70k lézer sebzés függően az alkalmazott drón formációtól,kisebb és jóval kisebb károkozás esetén az illető kedve igen hamar elmegy az egésztől,ha meg még pukkan is,az életek eme dömpingje nem tölti el örömmel,szintén negatívan befolyásolja az értékeléskor.
    De ha valakinek van fél napja,akkor hajrá.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.17
    °IŗØnMaИ°, Mislix, .deder. és 3 más kedveli ezt.
  3. TAMÁS2503

    TAMÁS2503 Utánpótlás-írogató

    én összeraktam azt a szubglaciális cput de nem törtnt semmi
     
  4. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Ha legyártottad és begyűjtötted akkor a cpu-k között keresd,maximum frissítened kell hogy megjelenjen.
     
  5. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Én koleszos lévén péntek este akartam kipróbálni otthon, de rendesen elvetted a kedvem az egésztől. :D Igen, azt láttam, hogy a jutalom nem éppen "busás", de ez csak most derült ki számomra, hogy ráadásul másfél óra... Hát úgy vagyok vele, hogy nem kell nekem az instabil LF4...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.1.17
  6. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    azért az instabil lf4 fegyverért (1db), LEGALÁBB 4 kaput meg kell csinálnod. 1 kapu 1,5óra picivel lehet kevesebb, ha végig x4-el lövöd + pet robbantás.
    mivel fLrorintér lehet proxium duplázót venni, ami 3 óra/db, de még akkor se biztos, hogy ad proxiumot a zUFO.
    jó játékot hozzá.

    (duplázóval 83-at szedtem össze 1 kapuban, duplázó nélkül a következő kapu adott 29db-ot,
    112/200 -on áll a próba)

    amúgy, szerintem hangulatos, "pörgős", jó kis kapu ez. az elképzelés "nem rossz", lag-al, bug-al nem találkoztam. zöld zsákmánykulcsos- 500extra energiás, 40ezer rsb-s farmolásra kitűnő, de az instabil lf4 -ér én nem fogom összetörni magam, igaz, a zöld zsákmánykulcs se fontos nekem, megvan az apis(még1x), a 35lf4, a dizájnok..

    (tudom, hogy van az instabil lf4gyártós próba, mielőtt még.)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.17
  7. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Az UFOnit ugyan úgy néz ki mint az UFO csak még nem nőt meg. :) Azt mondtad 4-5. hullám körül léptél ki mert meguntad! Tehát nem UFO. (csak -nit)
    Az event az event még ha ... is. A kapu izgalmas jó lett, még ha nem is éri meg. Számóld úgy mint ha uriért veszed a GG kapurészeket s a teljesítés végén kapsz 15000 urit, 20000 x4-t, 1500db akármilyen rakétát stb. Az LF4 max annak kell akinek az instabíl szó értelme nem jelent semmit. Benne van a játékban vagy eltalálod vagy nem , s jelenleg is azt mondja a Do hogy nem garantált a számítások szerinti sebzés! Szóval javaslom csináljátok meg mert jó.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.17
  8. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    srácok doboz dupla nem hat, miért?pedig direk megvettem hogy betárazak erre csak a nagy semmi
     
  9. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Körülnézhettél volna, mert már tegnap meg lett állapítva, hogy sem a dobozdupla sem a pilot sheet nem hat a dobozokra.
     
    hmatyko kedveli ezt.
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Igen TG, a dupla, ps és PET hasznosító nem hat, mivel nem doboznak minősülnek, amit ad az ufo, ufonit, hanem jutalomnak.
    Eredeti, első változat:
    [​IMG]
    Aztán a javított:
    [​IMG]
     
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Igen,tudom rájöttem,azóta találkoztam a "nagy testvérrel" is,de nem vágyok oda többé,egy lőszertetemtő,semmi értelme az egésznek,és akkor még nem is emlitem,hogy szolid lagg ban jön 6-8 saboteur,boldogságom határtalan volt,miközben überek érnek utol és gyűrűben ugy tűnik a pajzs,mintha nem is lenne....Ez nem panasz,csak tények,érdekelne,hogy viszi ezt a kaput végig egy kezdő,pl alap Golival? Gondolom leginkább sehogy,vagy max egy hét alatt,ha közben ki nem fagy lagg miatt....Öszességben,ha nem megyek be első nap,és megvárom a visszajelzéseket,sokat spórolhattam volna.....

    hmatyko,most ezt ugye viccnek szántad? Jön pl egy über lorkadium,azt molyban is lőheted x-2 vel vagy negyed órát,akkor talán meglátszik némi fogyás az életerején:) És addig a többi über leül és várja,hogy befejezd a kolléga lövöldözését,utána majd csatlakoznak a bulihoz:-D Ha tényleg bemégy x-2 vel,kérlek majd számolj be,meddig jutottál és mennyi idő alatt,ez érdekelne,bármilyen hajód is van,és bármilyen boostered. Én is sepromos bogyókkal lövöldöztem....:)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.17
  12. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    na ha lőszertemető akkor jó lesz arra ellövöldözem azt 4 400 000 x2 :eek:
     
  13. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nem alap hajóknak van kitalálva a kapu. Szerintem egész jó, 2-3 kapunként kijön 40.000 RSB és 500 GG. 2-3 kapu 4-5 óra, ha nem sietsz, vagyis 200.000 uridium értékben kapsz jutalmat. Plusz közben is kaphatsz 8.000 RSB-t, valamint x4-et is.
     
    [EventHorizon] kedveli ezt.
  14. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udv, Connection_Broken nemhivatalos topikban a mostani egy hideg nap a pokolban eventhez tartozo képeken "egzotikus elemek" "szubglacibális cpu" és maga a "instabil LF4" is láthatoak az uzletbol már ismert kulonleges logo. Várhatoan ez azt jelentheti, hogy valamikor ezek a eszkozok is megvásárolhatok vagy megrendelhetok lehetnek..? :rolleyes:
     
  15. JÁRÉKPARTIZÁN

    JÁRÉKPARTIZÁN Fórum-zöldfülű

    Ez a legjobb event már hosszú ideje 2nap alatt 200k rsbt kifarmoltam mennyi lesz még itt 30nap alatt :D
     
  16. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Nos, 5 kaput toltam le.

    Az öt kapuból, (duplázó boosterrel) a következőket sikerült összeszedni, építeni, összeszerelni, kinek ahogy tetszik:

    2500 GG energia
    240.000 rsb
    180k X4
    11000 Hst
    7000 Plt 2021
    9000 Sar 02
    125 Zöld Kulcs
    Uridium: 68000~(+/- pet üzemanyag)

    Ilyen építések zajlottak:


    Az új tárgy (40.000 RSB-75 építési terve) összeszerelése során a következő tárgyakat és/vagy hozzávalókat használtad fel:
    30 Proxium felhasználva.
    1 Trittotrin felhasználva.
    40.000 RSB-75 építési terve összeszerelése folyamatban.
    40.000 RSB-75 építési terve összeszerelése elkészült.
    RSB-75 építési terv begyűjtve. A következő tárgy(ak)at kaptad:
    Kaptál 40.000 RSB-75 típusú lézerlőszert.
    Kvadrotrin építési terv begyűjtve. A következő tárgy(ak)at kaptad:
    Jutalmad: 1 Kvadrotrin.
    _ _ _ _

    Kaptál 222.222 kreditet.
    Kaptál 2.222 uridiumot.
    Kaptál 2.500 UCB-100 típusú lézerlőszert.
    Kaptál 5 zöld zsákmánykulcsot.
    Kaptál egy boostert: DROPCH-B01 (1 óra).
    Sikeresen kiálltad a(z) „Csillagrengés” küldetést.
    Kaptál 330.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 540 becsületpontot.
    Kaptál 300.000 kreditet.
    Kaptál 500 uridiumot.
    Kaptál 2.000 UBR-100 típusú rakétát.

    ------------

    15 Proxium felhasználva.
    20 BK-100 építési terve összeszerelése folyamatban.
    Kaptál 3.200 tapasztalatpontot.
    Kaptál 17 becsületpontot.
    Kaptál 6.400 kreditet.
    Kaptál 10 uridiumot.
    20 BK-100 építési terve összeszerelése elkészült.
    Zöld zsákmánykulcs építési terv begyűjtve. A következő tárgy(ak)at kaptad:
    Kaptál 20 zöld zsákmánykulcsot.
    Duotrin építési terv begyűjtve. A következő tárgy(ak)at kaptad:
    Jutalmad: 1 Duotrin.
    --------------------------

    Az új tárgy (500 extra energia építési terve) összeszerelése során a következő tárgyakat és/vagy hozzávalókat használtad fel:
    20 Proxium felhasználva.
    1 Duotrin felhasználva.
    500 extra energia építési terve összeszerelése folyamatban.
    500 extra energia építési terve összeszerelése elkészült.
    Extra energia építési terv begyűjtve. A következő tárgy(ak)at kaptad:
    Kaptál 500 x extra energiát a galaktikus átjáró materializálójához.
    Trittotrin építési terv begyűjtve. A következő tárgy(ak)at kaptad:
    Jutalmad: 1 Trittotrin.

    Az időtartam egy egy kapu esetében 48-80 perc között. Mivel rendelkeztem mindennel, simán összeszereltem pár kaput:
    Glaciális töredék építési terv begyűjtve. A következő tárgy(ak)at kaptad:
    Jutalmad: 28 Glaciális töredék.


    Összegezve, aki megfelelően tudja használni, van ideje, simán kiszed az event alatt pár százezer RSB-t, pár tízezer GG -t, 3-400 zsákmánykulcsot, milliós X4 mennyiséget. Ehhez nincs más dolga, mint napi 5-6 kaput letol, rászán napi 6-7 órát, ami valljuk be, csak fanatikusok köreiben lehetséges. Viszont a végletek eléggé magas értékek, tehát döntse el mindenki, jó e, vagy sem.

    Volt olyan kapu, ami duplázóval 120 proxium nyersit adott. (két ufó csak 60 darab) De volt olyan is, ami csak 29 darabot.
     
    Kyrus kedveli ezt.
  17. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Nemtom....:confused: Én nem hatódtam meg, valami többet gondoltam. Hószprével lefújt Zéta bejárat volt az első csalódás, ha már új átjáró a történet szerint, némi csicsásabbat is készíthettek volna, valami mást. A második kellemetlen meglepi, 2. térképen semmilyen módon nem tudtam lőni az uccsó Sibit, se billentyű parancs, se kattintások nem vezérelték a lézereket... peti lőtte robbangatta, végre kinyírta és kijutva x-1 en csodásan működött megint minden. Szóval, sok idő és kevéske haszon. Ha semmi, legalább az UFÓ adhatna még valami pluszt. De, hogy ne húzzam le teljesen, azért kell némi taktika, alapjában nem rossz, csiszolni kéne rajt, de a Hasadék jobb volt, ez annak hosszított és nyereményben butított változata. :)
     
  18. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Ha 2500 GG 240K Rsb neked nem érték, akkor nem tudom mi :D
    Végül is aki akar csinál belőle sok milliós értéket, aki meg nem, az nem. Szerintem az utóbbi évek legjobb eventje, bár.... a legidőigényesebb is. Osztani, szorozni kell, kiszámolni, kinek mi éri meg.

    Napi 1 boosterrel, (~500ft) sok millió uridium értéket lehet farmolni. Akinek nincs türelme, ideje, az nyilván lehúzza, engem pl egyáltalán nem érdekel, hogy "hóspray" által lefújt zeta kapu bejárat desing, csak az érték érdekel, amit mint leírtam, mindenki ki tud számolni.

    ha van időm, csinálom, ha nincs, nem.
     
  19. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Teljesen egyetértek veled. Végre nem dobozok vannak PVP-n, amiket mindenki álcában szed, hanem meg is kell érte dolgozni.
    Bár gondolom számodra is hihetetlen, hogy bug nélkül van event ;)

    Többieknek is szól, hogy ez az event, nem a dobozokról és a békés gyűjtögetésről szól, hanem a kemény munkáról. Nem uridiumot fogtok kapni, hanem lőszert (RSB, x4 és rakéta). Mint láthatuk 240k RSB kevesebb mint fél nap alatt. Ez 1.200.000 uridiumot jelent.
    Természetesen még több százezer x4 és több ezer GG is társul, amiből még egy kaput ki tudtok rakni. Szóval csak kitartóan ;):D
     
  20. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Ez mind szép és jó,Proxiumbuszterral tényleg megéri,anélkül viszont nem.Az a 10% alapesély szinte semmi.