Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    Nekem a kapu x2-vel durván 20 000-22 000 sebzek így,szív formában és setinellel 2 fél óra :cool: nem is olyan vészes és arra glaciális töredékre vagy micsodára sem kellett költenem, volt raktáron :) de viszont lőszerekkel elmehet a ...ba meg dobozokkal mert csak utolsó adott proxiumot. A többi pedig sar2 raksit :eek: másik pedig kevés uri a nehézsége ellenére pedig überek sabotörökel nagyon jól eltudják kapni az embert, de emiatt mondjuk izgi is egy kicsit:D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.1.17
  2. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Eeegen... Örülöt, hogy Te kaptál rsb-t, én max x4-et. A fenti számok viszont nem 1 kapu adatai ugye? Amúgy ízlés dolga mi a legjobb az elmúlt évekből, szerintem nem. A kitartással meg nincs gond, max az idővel. :cool: Amúgy félre magyarázzátok, ha új kapu, új event, akkor erőltessem meg a másik oldal is magát a pénzemért kicccsit, mert egy mese szöveg van ráhúzva egy régebbi kapura és itt is a vegyél -vegyél van mögötte...
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.17
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Azt akarod mondani,hogy értsem,hogy X-2 vel 22000sebzéssel két és fél óra latt lenyomtad végig a 10 hullámot? Bocs,de ezt nem hiszem,már csak azért sem,mert ugyan nem vagyok fullos de x-4 el messze nem 22000 sebzek,és még sepromom és boster is volt,de cefetül nem 2 és fél óra kellett a kapuhoz......
     
  4. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    van petpukkom és használtam is :rolleyes:
     
  5. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Hali, ezek minden esetben dobnak proxiumot? :D Mert az a kis doboz 5 EMP-t adott, a naplómban pedig az van hogy kaptam még 7 proxiumot is, amit nem jelzett ingame :D
     
  6. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Az ufo vagy az ufonit lelövése után automatikusan megkapod a proxiumot, ha kapsz :)
     
  7. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Ne felejtsük el hogy nem mindenkinek figyel több száz roncs és többi cucc a hajójában.
    Az npc-ből kisajtolni az előállításhoz szükséges mennyiséget már pár óra(vagy írjak fél napot?),mert azért is meg kell dolgozni.
    Az is kemény munka.
    Vagy megveszi a cuccot uriból és akkor a kapu végén 0-ra jön ki.Ha nem cseszi el a 2 életét.
    Kap rakétát egy csomót,de ha fejlesztésre vagy valamire akar költeni az uriért megy,nem fogad el a rendszer 500 plt-t drón fejlesztésre,csak urit.
    Kaphat !! lőszert. Kaphat!! boostert. A felkiáltó jel és ami előtte van,az ami zavaró.
    Hasonló event,küzdöttek az emberek,mert a kemény munkának meglett a gyümölcse,a pénz amit rá lehetett költeni maximum a duplázóra kellett,de fix dolgok és uri.
    Most kevésbé fix dolgok és szinte "ohne" uri küzdés van,de a lehetőség megvan hogy költ rá.Növeld a hátha esélyét,növeld a hátha bejön dupláját.
    Kapsz ezt,kapsz azt,hat rá amiért kiraktad a játékban nem kevés uriért a képességet,megvetted a petbe a cuccokat,van duplázód amit szintén rendeltél.Na ez mellé még a duplázó booster és tolonganának a kapuba.De ez nincs.
    [​IMG]
    Az x4 6 milla meg egy kicsi,és ilyen tárral még kicsi vagyok.
    Itt már az uri számít,nem pedig a kapható!! lőszer.
    De ezzel is unom a játékot.Vadásszak?Mire?Kellene hónapok óta 150 cita,de amióta valamelyik szerencsétlen belepiszkált azóta áll a próba.
    Dupla napok."Az x4 duplázó hiba javítva".Még elviselhető.De mikor sorozatban duplakor kevésbé használható a szerver,már zavaró.
    Inkább hagyom,most is 2 alfa 2 béta meg 1 gamma figyel,mert az utóbbi sem volt zökkenőmentes.

    "Természetesen még több százezer x4...",elment az első hasadékra minimum 60k x4 és nem jött helyette,és örüljek hogy jött helyette rakéta?
    Az hogy másnak milyen jól ad,attól én még és esetleg jó pár user megszívatva érzi magát.Tudjuk random.
    Ez unalom elűzésére jó,farmolni mit?Mire?
     
  8. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Nem a kapu ad, hanem a proxium, amit az összeszerelő ablakban felhasználva, előállítod a cuccokat. Nem a kapuban kapott lőszer az érték, emberek.

    Elolvastátok ti normálisan az event leírását? Szerintem nem.

    Ha a kapuban várjátok az rsb -t az no comment. :D

    Én egyetlen durranás nélkül lenyomtam az 5 kaput, nekem nem voltak benne problémáim. Én az alfa beta gamma kapukban kapott roncsot használtam fel, és nem volt ezres nagyságrendben, mégis felhasználva, okosan jöttem ki a helyzetből.

    Mellesleg miért gondoljátok állandóan azt, minden ingyen van? Ha nem tetszik nem csinálod, de ... ez nem egy szeretetszolgálat. Mindenesetre aki nem tudja értelmezni, vagy használni, azt tudom sajnálni, nekem jó lesz a több százezer rsb, több ezer GG, de csak nyavajogjatok nyugodtan a kinézeten, vagy ad e urit vagy sem a kapu. Én meg majd az event végén 30~ ezer GG ből vígan kapuzgatok, ingyen, a több százezer rsb t is lesz hova lőnöm, de nem fogok aggódni, hogy milyen egy kapu kinézete.

    Akinek az uri számít, menjen cubizni.

    Kinek mi... :D

    Nincs bug... Igen, azt hiszem most nincs hiba. Csodálkozunk is nem kicsit...
     
  9. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    ez egy rendkívül hasznos, és JÓ tanács!
    pláne, amikor -krézikubikon- van, a sok **-nak elmesélhetnéd, illetve lerajzolhatnád, hogy AKKOR nem az a cél, hogy odaállsz és ledarálod, x4-rsb kombóval 10másodperc alatt. hanem farmolod petrobbantóval a protegiteket. van amikor 10-20ezer uridiumokat ki lehet szedni, 1 "kubikonból" van, hogy nem jön ki belől 100uridium sem.

    ép ésszel nem tudom felfogni, hogy mi járhat azoknak a fejében.
     
  10. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Mi le szoktuk őket lőni, pár esés után megunják. Adok egy jó tanácsot, szerintem fogadd meg :) álljatok össze 4-5 fős csoportba. Legyen benne kettő citadel.

    Amikor robbantotok, a cita állandóan húzza le a sebzést a cubi alatt. A másik cita keresztbe robbantson, tehát akkor amikor az első már kihátrált, lehúzta a sebzést. Emiatt sem az ellen álcában, sem az az okos, aki darálja, nem nagyon tud a cubinak sebzést okozni. Mi ezt úgy oldjuk meg, hogy kiküldjük a háborút, saját megbízónak, ha látjuk, hogy nem fogja fel, hogyan kell crazy cubit farmolni. Aki nem okoz gondot, még csoportba is hívhatjuk, hiszen közösen látjuk a cubi életét, engedjük visszatölteni...stb.

    Ezzel a módszerrel nem nagyon lehet lopni, álcából robbantgatni, úgyis a citára jelölnek utána meg oda robban a pet :D
     
  11. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    "Az öt kapuból, (duplázó boosterrel) a következőket sikerült összeszedni, építeni, összeszerelni, kinek ahogy tetszik:

    2500 GG energia
    240.000 rsb
    180k X4
    11000 Hst
    7000 Plt 2021
    9000 Sar 02
    125 Zöld Kulcs" idézet vége.

    Ezzel szemben.
    3 kapunál ott tartok hogy elment cirka 180 000 x4-em,jött 30 000. Az olyan -150 000.
    Rsb nulla.
    Rakéta jön dögivel(azt amúgy is ha kell,veszek).
    Uri,az marad a szinten.Tudom nem az uri számít,de én azért szoktam dolgokat venni,nem kreditért.
    Zöld láda,35.Abból jön a sok okosság a mint az ilyen tyúkbél olyan csati,csilli-villi dolgokat összehozandó.
    Ugye érted?
    Na most ebből még 2 kapu esetén sem jön ki annyi sok rsb.
    A kaphatsz/esély szó zavar.
    Esetemben a ufo 0,értsd nulla proxit adott.Ha fizetek "párszáz" forintot a BP felé a proxi duplázóért,a 0 duplája akkor is 0.
    Ha fix lenne akkor szerintem nem csak én fizetnék érte,hanem sokkal többen.
    Százalék,ez már ismerős a gg-zésből,Xenomit.
    Vagy ad jót vagy nem,ennyi.
    Az akadásmentes dologban egyetértek,bug az majd kiderül.
     
  12. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    klán nélküli szabadúszó vagyok, 10 drónnal(havoc 1db, hercules 0db- megjegyezném, az első Zéta adta ugye a kötelező havocot, azóta megcsináltam 12zétát és egy sem..:D :D:D ) 35 lf4-el. ha a cseten "sírok" miatta, akkor elgyaláznak és kitiltanak, na, így szedj össze 4-5fős csoportot (eu2) szerver.

    #1egyébként, többnyire ezek ilyen "jóképességűegyedek" nem --szórakoznak-- kiszednek 2 szempillantás alatt, + a klántársai + rád is szállnak.
    #2egyébként, ha pedig klánban vagyok akkor meg azért "gáz"- mert a szintén jóképességűegyedek" küldik a war-t, és másokkal cseszek ki.

    az ötletet köszi, de ennyire már nem élem bele magam a játékba. csak egy apró megjegyzés volt, a kubikonos tanácsodra. : )
     
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én sem vagyok szerencsés: 14 hullám (második kapu) és nulla proxit megvásárolt boosterrel!
     
  14. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Én promi, x3 lövöm, zöld ládát csak azért szerelem össze, mert kell, hogy tudjak GG -t szerelni. Nekem bejött, kapunként 500 GG biztosan jön, meg kulcs, és ha szerencsém van 2 adag rsb. Booster nélkül biztosan nem adja ennyire.
     
  15. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    egész jól jártam eddig szerintem :) 3 kapu 2000 gg 110 000 rsb 2000 sar2 raksi 1000 über és visszogylag gyorsan ledarálható és még van 200 000 sepis lőszerem és erre 3-ra ugyan ennyit toltam el ugy hogy elvileg még 3-mat sepivel kitolok mert uri ugyan kevés de a gg meg rsb rengeteget ér :D az át számítva urira bőven megéri :rolleyes:
     
  16. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Én ezekről beszéltem :)
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.17
  17. Valakinek valami tipp hogy ez mért lehet ?
    Üdvözlünk az INTEX-Systems oldalán.
    A szerverkapcsolat megszakadt.

    És be sem tölti a chatet a játék így :(
     
  18. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    A chatben írja ki, hogy a szerverkapcsolat megszakadt?
     
  19. Nem, semmit sem hoz fel csak egy üres chat ablakot. A szobákat sem jeleníti meg :(
     
  20. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Süti és gyorsítótár törlése nem segít?
    Ha nem akkor nagy valószínűséggel fekete listára került az IP címed, ez sajnos egy hiba a jelenlegi chat rendszerben. Ha írsz a Supportnak, akkor ők tudják ezt oldani. A leveledben küld el az IP címed is, hogy gyorsítsd a folyamatot.