Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Szerintem felesleges vitatkozni.

    A darkorbit nevű játékban mindenféle ember, gyermek megtalálható. A tolószékes, félkarú, vasbeteg, daganatos, vagy enyhébb autista, mint ahogy a dúsgazdag apuci kicsi fiától elkezdve a jól menő vállalkozón át, egészen polgármesterig...(!) valóban sosem tudhatod, hogy az interneten ki van a túloldalon.

    Egy viszont biztos: Teljesen mindegy, hogy ki az, aki belép ebbe a játékba, a hibák tömkelege nem válogat, mindenkire egyformán zúdítja bosszantó dolgait. Az is biztos, hogy a játékot a tolószékes fiatal ugyanúgy befejezi, mint a "milliókat" költő jól kereső vállalkozó. Erre kellene sürgősen megoldást találni.... nagyon sürgősen.

    Egymást sértegetni tökéletesen felesleges, teljesen mindegy ki mit gondol a másikról. Itt irreleváns.

    Azt sajnálom, hogy a Twitch sem jelentett megoldást. Olyan szépen elbeszélnek a problémák mellett, mint egy vérbeli politikus. Na majd ha nem lesz csak 5-10 nézőjük ott is, akkor lehet észbe kapnak majd, hogy valamit irtózatosan elrontottak.

    Nem kicsit...nagyon.
     
  2. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    DO-bigpoint... Itt kezdödtek a gondok és a fejetlenség:
    ( forrás internet origo )

    "Rájöttünk, hogy Amerikában fejleszteni nem a legkifizetődőbb számunkra. Amiket az elmúlt két évben fejlesztettünk nem lettek olyan sikeresek. San Francisco pedig különösen drága város". Ezt a cég igazgatója mondta azok után, hogy 40 munkatárstól szabadultak meg San Franciscoban és további 80-tól Hamburgban.

    Vissza vezethető ez a 2014 hír óta mi folyik itt... :(
     
  3. ..archívum.

    ..archívum. Fórum-zöldfülű

    [​IMG]
    Mikor nem tudod eldönteni melyik kell :c
     
  4. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Dőzsőlj a jóban.. :D
     
  5. Sziasztok!
    Lenne 1 kérdésem: Mikor lehet újra összeszerelni aegis elit-re: - Ocean elit-et?
    - Blaze elit-et?
    Mert ezek a dizik sokkal jobbak a Legen-A elit-nél ( Arany aegis dizi).
    Előre is köszönöm a válszt!
    Üdv.:Lord!


    Szia!
    Ebben teljesen igazad van! Ha így megy tovább a bigpoint lassan elmehet... Nem valami sok értelme van, a küldikre rátérve, volt 1 klántársam 30 goli kelett neki, erre 1 barátjával megbeszélték, hogy lelőheti... Meglett a küldije, de más nap - 30% becs és tp megvonást kapott, a küldiért kb. 40 millió tp-t kapott, de másnap - 1.5 milliárd tp és kb. 20 milla becset veszített..
    Ezek milyen emberek??? kérdem én.. Felháborítónak tartom azt amit a bigpoint csinál!!! Soha nem volt ennyire tönkre a játék, amíg nem a kínaiak kezébe került, lehet bant adni ezért, de ez az igazság, csak a pénz kell nekik, de semmit sem tesznek a játékosok érdekében!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.2.17
  6. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, ilyen információkat nem szokták előre közölni. De nézegesd Connection_Broken Nem hivatalos: Darkorbit újdonságok topicját. Ott előbb vannak ilyenekről infó, bár természetesen azok nem hivatalosak.
    Ez pushingnak számít, ami egyértelmű, hogy büntetést von maga után.
     
  7. ↓▓WORK▓HARĐ▓↑

    ↓▓WORK▓HARĐ▓↑ Fórum-zöldfülű

  8. Köszönöm! :)
     
  9. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Üdv,engem az érdekelne,hogy az ha lőszert vásárolok az üzletben,az tudja-e valaki hol követhető nyomon -a vásárolt mennyiség,és az hogy mennyi lett jóváirva? A főoldalon levő log ablakban már néztem,de ott ez nem jelenik meg.
     
  10. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Szia!
    Az ilyen fajta információkat, mindig megtalálod a Mérlegnél.
     
  11. lost

    lost Fórum nagymestere

    Kb 4-5 napja a sebzésem erőteljesen megcsappant. Az eddigi stabil 50k helyett 30-42-re csökkent. Más nem tapasztalt hasonlót?
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Köszönöm,megtaláltam. Még annyit,ha valami nem stimmel,megéri írni suportra,vagy "veszett fejsze nyele"?
     
  13. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    sziasztok valamit tudtok a pvp mapon lévő battlerayal kéne küldihez de ma 4-órától egyet nem találtam mi történt? :(
    És mennyi alat respanolnak? :eek:
     
  14. ßμßμ™

    ßμßμ™ Utánpótlás-írogató

    Ha 5-3 an nem lövik őket, akkor 20 percenként megjelennek pvp térképeken
     
  15. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    5-3 nem az a battle van, mindegy lövik-e vagy sem, inkább valahol farmolta valaki, vagy nem jártál mindegyik PVP-n 4/1-4/2-4/3-4/5
     
  16. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Természetesen megéri :) Ha valós a problémád, akkor javítva lesz.
    Ahogy írták előttem PVP terképeken megy körbe-körbe (4-4 és 4-5-is!).
    Tudomásunk szerint nincs kapcsolatban az 5-3-as battlerayekkel.
    *Javaslom, hogy a beállításoknál állítsd be a Battleray értesítést. Ilyenkor, ha megjelenik egy térképen, akkor jelzést fogsz kapni.
     
    hmatyko kedveli ezt.
  17. ..archívum.

    ..archívum. Fórum-zöldfülű

    Lord of star mmegtudhatom mi a játékbeli neved jelenleg? :)
     
  18. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    A moderátorok közül ,ha szépen megkérem,elmagyarázná valaki,hogy honnan lehet tudni a duplázó kapunapon,mint pl ma is van,hogy ha kirakok egy kaput és megcsinálom,akkor a garantált nyeremények közül mit fog duplán adni és mit nem? Csak mert ma is kivittem 2 kaput,és pár hete is szintén dupla napkor,és vannak jutalmak amit duplán adott,de minden alkalommal más,de soha nem az összes. Nem reklamáció,csak szeretném megérteni az rendszer működését-ha lehet.
     
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Remélem nem gond, hogy nem vagyok moderátor. Tessék.
     
    Lanselott és Kyrus kedveli ezt.
  20. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Tg,köszönöm,de ezt magam is láttam,de nem egészen értem a logikát,mert pl pár hete raktam Gammát és Zetat,és minidg mást kaptam duplán. Pl Zeta-nál alapban a Biblia szerint járna UCB100X 25000,Uridium 35000,TP:6000000, Becsület:200000 Logfile 50 és 25 kulcs-plusz ugye a Havoc,de az opcionális. Namost a tegnapi kapu adott 25000 UCB 100-at,35000Uridiumot,TP re megadta a 12000000 de Becspontra csak 200000,logfile és kulcsot duplán adta,Havoc ugye megint nincs,de az már standard dupla napon. Pár hete a becspontot és az UCB 100 at adta duplán.....
    Valamint tegnap vettem észre,egy másik dolgot. A múlt héten volt EU-1 nek több szerverproblémája napközben,többen irták itt fórumon is. Egy alaklommal benn voltam,mikor leállt. Némi idő után ugye újraindult,de egyrészt minden visszaállt alap beállitásba,mintha most konfiztam volna be a hajót,de megcsináltam. Viszont tegnap bemegeyk az árverési oldalra,hogy boostert licitáljak,erre mit látok aktiv az irisz drón,megnézem,egyel kevesebb van....Nem,nem lőtték le,én 99% ban NPC zek harcolni csak akkor harcolok,ha megtámadnak,és egyrészt mindig van drónjavitó CPU is a hajóban,másrészt kezdetkor szoktam a hangárban is javitani a drónokat. Igen,lehet mondani,nem nagy kunszt,veszek másikat liciten,és megint fejleszthetem ....köszi Do:-(