Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    szerintem, ne csinálj semmilyen "trükkök, tippek" topic-ot, mert már így is olyan KUSZA a fórum, hogy ha keresek valamit rajta, akkor "9évnyi tapasztalattal" is 5-10 percekbe szokott kerülni, hogy megtaláljam amit keresek. minden kis dologról" külön külön van "tippek-trükkök" topic, ami átláthatatlanná teszi az egészet.
    nézd meg az angol fórumot, 90%ban kevesebb "trükkök-tippek" topic van, 3 kattintással megtalálom amit keresek. de igaz ez bármelyik külföldi fórumra.
    néhány magyar "gyermek" túl komolyan vette "jézus útját" annyira segíteni akar-akart, hogy egy átláthatatlan katyvasszá vált az egész.
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  2. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ezért kellene szerintem összerendszerezni egy topicba :) De ez nem 1 nap lesz :confused:
     
  3. TAMÁS2503

    TAMÁS2503 Utánpótlás-írogató

    Lehet tudni hogy mikor lesz újra hitac?
     
  4. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Igazad lehet, de mire létre hozol bármit is, és próbálunk rajta ki igazodni..
    A mindenható fejlesztők be dobnak 4-5 új dizit, stb-stb... katyfat lesz az egész..
    Ezzel a sok újdonsággal egyszer le kéne állni... és ami van az működne.. :(
    Bocsánat ( csak egy vélemény ) :oops::rolleyes:
     
  5. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

    Csütörtök 90% valószínűséggel
    Külön fejlesztői csapat dolgozik a hibák javításán és az új content behozatalán,attól hogy az egyik visszavesz a tempóból a másik nemfog jobban/gyorsabban teljesíteni.
     
  6. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Ez érthető,de annyira mégsem.
    Csak egy egyszerű példa:van egy motorhibás autóm,elviszem szervizbe.Megyek érte 1hét-2hét-1 hónap és 2 hónap múlva.
    Hiába megyek minden alkalommal,hiába minden alkalommal más színű,ha közben beugrik a bogár hogy antenna ide vagy oda kellene,az ötletet tett követi,fúrás(újítás) közben kábelköteg útban van,de a fúró megbirkózik vele(hopp egy hiba).Akkor más alkalommal(újítás) szintén adódik gond(hiba,bug).Annak örüljek hogy tele van pakolva olyan dolgokkal amik semmit nem érnek,semmire nem tudom használni.
    Miközben a hibák nincsenek javítva,nincs egy fix működőképes stabil alap.De kétnaponta helix.
    Itt nem a kereslet kínálat elv van,hanem a tetszik vagy sem ezt kapod.
    Új játékos nem jön,ha véletlenül mégis és marad,az maga a csoda.
    Sok régi a csapat miatt van még itt.(ha ts nem lenne,már ennyien sem lennénk)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.3.17
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ehh,inkább nem is írom le a véleményem,ma láttam meg néhány olyan újitást,amiről még a nagyon stilusosan Megszakadt kapcsolat által vezetett topikban sem irt......vagyis ha már ő sem tudja mindet követni,akkor én meg sem kisérlem....valahol Wildcat véleményével értenék egyet, azt csinálják meg működőre,ami már megvan...:-(
     
  8. BUKSÓ998

    BUKSÓ998 Fórum-zöldfülű

    Csak engem nem enged be a játék kliensbe Eu3-on?
     
  9. ↓▓WORK▓HARĐ▓↑

    ↓▓WORK▓HARĐ▓↑ Fórum-zöldfülű

  10. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Szia!
    Görgess lejjebb! ;) Nem rendelkezel elegendő Hasadókristállyal.

    A feladatot pedig azért nem tudod elfogadni, mivel nem vagy még azon a szinten, hogy elfogadhasd ezt a küldetést. Mint ahogy látható a képen is, a lakat jel ki van választva, így mutatja azokat a küldetéseket is, amiket még nem tudsz megcsinálni.
     
  11. ↓▓WORK▓HARĐ▓↑

    ↓▓WORK▓HARĐ▓↑ Fórum-zöldfülű

    és azt hogy tudom feloldani ?
     
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Akkor létrehozhatnak egyet a közös (fénytörés) pvp csaták megnézésére, hogy utána fejlesszenek az ottani hajók képességeinek, mert az lenne az igazi.
     
  13. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Hello, a képen Elite próba van kijelolve amihez más kuldetéseket kell befejezni, vidd a kurzort a "Kuldetés elfogadása" ("Accep mission") felirat ra így láthatová válik mit kell még teljesítened.
    Részletes informáciot itt olvashatod el: http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-probak.7/
     
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Eléred az a szintet a játékban,amit a küldetés kér:)
     
  15. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

  16. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Tavasz van, tavasz van...
    Vigyorog a rét is..
    Ha jól lesz ez a petés event..
    Lepetézek én is.. :D :D
     
    Kyrus kedveli ezt.
  17. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Nyitva a teszt szerver, aki szeretné kipróbálni az új Hitac eventet, most lehetősége van rá.
    Én megtettem, 2 perc után ki is jelentkeztem. Egy szóval: katasztrófa.
     
    W·i·l·d·c·a·t kedveli ezt.
  18. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Naa jó elő jelek.. :(
     
  19. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    He,he-ha javasolhatom,ma már ne igyál többet:p
     
  20. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Gondolom a valós eventben is ilyen ritkán bukkan elő egy-egy ilyen vérszegény Hitac, mint a tesztszerveren... könnyebb lett volna tesztelni, ha nem kell fél órát várni a megjelenésére. De hogy ebből nem lesz 20ezer VP-m élesben az is biztos. A tojások random megjelenése is érdekes, arra amerre nem is járt a Hitac. PET-es kereső mutatja? Szívesen teszteltem volna, ha már tesztszerver, de 1-es keresőt tudtam volna tenni az 1-es szintű PET-embe, ami nem lát túl messzire.

    UPDATE: az 1-es pet kereső nemhogy Egg-et, de a Gygerthrallt és a sima saimont sem mutatja többek között, úgy, hogy ott állok mellettük. (kikapcs-bekapcs megvolt)
    Mondjuk a Gygerthrallok alatt álcában lapuló és rámugró ellen nem tudom mit tesztel, biztos kíváncsi, hogy x4-rsb mollyal a tesztszerveren is ki tud-e lőni leonovot. Én tudom, hogy igen, így ezt feleslegesnek látom tesztelgetni, főleg háromszor egymás után...
     
    Utoljára szerkesztett: 22.3.17
    NumizN1 és ♥Grand♥ kedveli ezt.