Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    biztos "tök" jó lesz ez az új event, meg az ultimate battle arena......

    OSZT' a CSALÓKKAL MI LESZ?!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.17
  2. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Lassan jönnek a nyuszik és BUG-ni fognak!
     
  3. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Semmi.

    Az ami eddig, semmi. Event kell, és nagyjából minden más nem érdekes. Soha az életben nem lesz itt változás. Az én baráti körömben mindenki befejezte a játékot már, nem csak mi, magyarok, hanem konkrétan az egész szövetségünk is. Nem veszik észre, hogy tömegesen mennek el a játékosok. Mondjuk minket már nem érdekel, lehet felőlünk pete event, meg akármi is. Ebből tovább nem kérünk.

    Aki itt változást vár, az nagyon naiv. Ha nem volt az elmúlt két évben, akkor majd lesz, mi? A majd itt már kötőszó, ki előbb, ki utóbb, de mindenkinek eljön a pillanat majd, amikor eltolja a biciklit.

    Nekünk már eljött. Nem majd, hanem hetekkel ezelőtt.
     
  4. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    az az igazság, hogy én ezekkel teljes mértékben tisztában vagyok. MÉG MINDIG.

    (csak elfelejtem a "mondandóm" végére odabiggyeszteni, az irónia táblát és vagy a #Kappa fejet.)
     
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Röhögnek!

    Kaptam bemutatót egy 3 csillagostól épp ma a tesztszerveren. Ő is tesztel. Moly pajzs nélkül kb. 80000 élettel. Megállt és engedte lőni magát. Láttam felvillanni 106k, 65k, és semmi. Majd tüzelni kezdett és mindet lekapott. A mutatott sebzés 5-10 %át, ha bekapta.

    Aztán beragadt egy hajó, amit kb. 10-en kezdték lőni és láss csodát a lövéseknél csak annyit látni a többség mellé-mellé-mellé.
    10 hajó majdnem mind mellé lőtt!

    Hát itt tartunk!
     
  6. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    [​IMG]
     
  7. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    A tesztszerveren sokaknak nincs kiépítve nagyon a pilot sheet, például nekem sem, így sok a mellélövés, amitől már az éles szerveren elszoktam, mert a Kalibráló sokat jelent. És ha az ellenfél feltolta maxra a kitérő manővereket, az tovább rontja a találati esélyeket. :)
     
  8. Naaa cenzúra on ?:D Azért köszi legalább röhögtem egy jót :D
     
  9. ↓▓WORK▓HARĐ▓↑

    ↓▓WORK▓HARĐ▓↑ Fórum-zöldfülű

    Utoljára szerkesztett: 22.3.17
  10. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Sziasztok!
    Sírok az ismertetőn! :D
    1. "Feladatod, hogy megfékezd a kitörőben lévő járványt" - de "A peték 90 másodpercig élnek, és ha ezalatt nem pusztítják el őket, maguktól eltűnnek."
      • Rendben, értettük főnök! :confused:
    2. Facebookon, Twitteren, Discordon nagy hypeolás a 3 új hajóval kapcsolatban, erre az ismertetőben írnak róla 1 mondatot, a bevezetőben. :confused:
    És továbbiakban...
    • Egyre több hiba, javítás nincs.
    • Ezzel az eventtel is, halom hiba fog bekerülni a játékba.
    • Olyan elemeket gyártanak, és találnak ki - ami nem hogy nem illik egy akció és űrhajós játékba, de még logika sincs benne! Értelemet meg ne is keressünk benne inkább.
    A fejlesztők vagy szívnak valamit, vagy én nem tudom, de ez nem állapot! Már meg se tudom számolni, hogy hanyadik fejlesztői csapat ez, hanyadik fejlesztői csapat vezető jön, de hogy több mint 5 év alatt nem tudtak találni, egy normális vezetőt, és fejlesztőket, az már gáz! A furcsább meg az, hogy csak a DO-nál van ez, a többi BP-s játékoknál, furcsa módon, normális fejlesztői csapat van.
     
    Menyus, hmatyko, Lanselott és 5 más kedveli ezt.
  11. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nekem ki van rakva mégis mellé ment majdnem mind (90%). Annyira meg már nem érdekel a játék, mert túl sok a mellékes dolog hozzá. Meg kell várni még letisztul a játék, addig semmit nem szabad csinálni. Ha meg nem , ennyi volt.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  12. TAMÁS2503

    TAMÁS2503 Utánpótlás-írogató

    Hitac merre vagy?
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Másfél hét után belépek, végre találok egy kis időt: a káosz nagyobb mint valaha, több a bug mint valaha. És a vak ígérgetés megy csak még mindig.

    Sehol, majd ha elkezdődik az event (nem, nem ma, majd pár nap csúszással!), akkor fog a szokásos útvonalán elvileg. De az első pár nap nem érdemes elkezdeni az eventet, mert úgyis tele lesz hibával, és meg fogják változtatni utólag a felét.

    És ha valaki erre a hsz-emre azt mondaná, hogy sérti a szabályokat, meg lejáratom a BP-t, ajánlom nézze meg az utolsó 3 nagyeventet meg az elmúlt fél-egy évet.

    További szép hetet!
     
    BUKSÓ998, NumizN1, Menyus és 4 más kedveli ezt.
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ez a hozzászólás nagyon találó!

    Már egy ideje olyan érzésem van, mint az 50 első randiban.

    A fejlesztők minden reggel felkelnek és elfelejtik mit csináltak előző nap. Persze annak a napnak a félkész eredménye megvan, nem tudnak vele mit kezdeni, és úgy is marad, majd folytatják mással. Ennek eredményét látjuk most.

    A szűréssel foglakozók, pedig fel sem kelnek..., de lehet, hogy még téli álmot alszanak!
     
    k.kitti kedveli ezt.
  15. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ki tudja az alatt a 90 másodperc alatt mekkora rést ütnek a téridő szövetén.. :) Vagy ismeretlen technológiával működő tökéletes lopakodást eredményező generátoruk 90 másodperc alatt tölt fel, aztán láthatatlanul várják, hogy egyszerre ugorjanak elő.. :D
     
    k.kitti kedveli ezt.
  16. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Igaz.. a do ma:
    [​IMG]
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  17. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    A számolás nem az erősségem,nem tagadom.De az event tervezőinek sem,az én számításom szerint.
    Infó nélküli hogy a hitac napi szinten mennyit lesz a térképeken,non-stop vagy csak pár órácskákat.
    Pár órácskáknál olyan 30-45 user lesz szerverenként aki farmolni tudja,1 hitac 15 játékosnak ad ládát.
    Nonstop majdnem ugyanaz,csak mások a nevek(vagy azok egy része).
    Mire hajtana a nagy?Lf4-re?A többi 60-70-100 mellé?
    Kicsik mire?Labdába sem rúghat,csak a petét lőheti.Lf4 20000 pont,az 20000 pete,de a százalékok bekavarnak,legyen 60000 pete.
    Az napi 1000 pete(ami képtelenség),tehát 60 nap,két hónap,az event 2,5 hét.
    Ha valaki biztosra akar menni akkor kapuzik.A 20000 pont 125 kapuból jön ki.1 Lf4 miatt?
    Nem merülök jobban bele.
     
    LoneWolf, NumizN1, Menyus és 2 más kedveli ezt.
  18. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Nem merek én már semmit írni mert megint tíltanak.. de itt a gond... ahogy tanúlt kolléga írja. :(
     
  19. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Látom alkotnak megint :D

    Hozzák a formát a srácok, be akartam lépni nyersit küldeni, (több hete nem játszik senki sem közel ~ 80 fős szövetségből) és elakadtam. Be akartam lépni, úgy két hét után, csak hát az oldal nem elérhető xD.

    Őszintén, szívből sajnálom a team tagjait, ezzel már nem lehet mit tenni. A játékot úgy elrontották, hogy a játékosok nem elmennek, hanem menekülnek. Minden olyan játékos, aki régóta, (sokan kezdetektől) voltak itt, szépen megfogták, és perma kijelentkeztek. Értékelhetetlen, átgondolatlan, élvezhetetlen lett a játék. Ilyen mértékű mellélövés talán nem is volt még ekkora játékosbázissal rendelkező játék esetében az online játékok történelmében.

    Az új dolgok tényleg teljesen feleslegesek, a javítások semmiféle irányban sem haladnak. Jelentkezni fog bevétel oldalon a jelenlegi állapot, de most már késő lesz, késő lesz bármiféle átalakítás ezek után. Nem tudom mit beszélhetnek, mit tárgyalhatnak meetingen, de egy biztos:

    Ezt végleg sikerült hazavágni.
     
    Mislix, NumizN1 és Vadász kedveli ezt.
  20. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    "The start of the next event, Hatching Out, is being moved to tomorow. The update is currently scheduled for 1000CET. I will post more information as soon as it becomes available."

    Ki gondolta volna? :eek:
    Már meg se lepődök rajta!

    [​IMG]