Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Angol fórumon legalább kiírták, mindegy, hagyjuk, kár a szóért.
     
  2. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    [​IMG][​IMG] ...vártunk...[​IMG] ...kitartottunk...[​IMG] ...és várjuk a csodát...
    ....és jött az újabb meglepi, legalábbis nekem, kivették a bankok közül az otp-t, így az évek óta megszokott fizetési mód lehetősége is megszűnt. Tudom van más megoldás is, de nekem így volt kényelmes, ezért se prémit, se semmit nem tudok venni. "asszem én nem várom a csodát már, befejeztem, majd egyszer vissza nézek, ha még lesz hová.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.17
    Lanselott kedveli ezt.
  3. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Szia!
    Hogy érted, hogy kivették az OTP-t? Hitelkártya esetében, tökre mindegy melyik banknál vagy, tudsz fizetni.
    [​IMG]

    Amennyiben átutalni szeretnél, ott van a Trustpay. :)
     
  4. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ma reggel feljöttem és láss csodát ketten voltunk fent a magyar chaten. Hiába a tömeg az tömeg.

    Úgy gondolom megérdemli a DO, hogy ide jutott. Kb. egymillió hozzászólás, figyelmeztetés (ennek 70%-át törölte, bannal jutalmazta a magyar team is), hogy mi nem tetszik, min kellene javítani, mit kellene csinálni a tiltott segédprogramokat használókkal.

    Válasz:
    - Van szabályzat. (ami inkább a tisztességes játékosok ellen van)
    A szabályzat megérne egy alapos felülvizsgálatot, amit szakszerűen és átgondoltan meg kellene újítani. Valószínű, ha jó lenne akkor elégedett játékosok és fórumbeírások lennének. De ahogy nézem sem ez, sem az nincs.

    - Van szűrő program (ami, ha úgy működik mint a fejlesztések, akkor értem miért szaporodtak el a könnyebb utat választó játékosok)

    A váljunk nevetségessé projekt legfontosabb elemévé nőtte ki magát. Ha beküldesz egy halom videót egész nap álca nélkül mozgó, halomra lőhető hajókról olyan választ kapsz, hogy van szűrő és majd, az kiszűri. Nézed és látod, hogy hónapok múlva is röhög a kishajó rajtad.
    Mondjuk meg őszintén ez nekem is meghozza a kedvem, hogy fizessek a játékért!


    A fejlesztési irányelvek ígéretesek.
    Csak arra, hogy a már meglévő desigonkat különböző színűekre festik valakik, és ezért egy egész team-et fizetni biztos remek vállalkozás.

    Az új nyersanyagok behozatala megint egy remek és átütő ötlet.
    Főleg úgy, hogy valamit is összeszedni belőle az unalom csúcsára juttatja el a játékost.

    Az új LF4-ek megint egy rejtőzködő zseni-teamet takarnak?

    Izgalommal tölt el, hogy lehetetlen mennyiségű nyersanyagot szedjek össze beáldozva a hagyományos LF4-eimet (nem is értem, miért nem az LF3-akat lehetne kitakarítani így), mindezt csak azért, hogy azt a három játékost megtaláljam, akik még maradni fognak.
    Természetesen ezzel szeretném tölteni a játékban az időm nagy részét a következő három évben, mert ugye ennyi idő is kevés rá, hogy összeszedjük őket.


    Mindezek mellé jön, a hiteltelenség, ami a meghirdetett Eventek időtartamára, tartalmára vonatkozóan "hamisnak" bizonyulnak, mivel sem időben, sem tartalomban nem azt kapod, amit az elején ők maguktól írtak le.

    Senki nem kényszerítette a DO-t, hogy mikor milyen eventet tartson és milyen tartalommal. Ennek ellenére semmit sem tud betartani az utóbbi időben. Láss csodát, a még meg nem kezdődött is így kezdődik.

    Update 11:13: Épp most tették be a(megzápult) tojásokat, ám hiába lövöm le, nincs más színű doboz,mint a tesztszerveren volt.
    Azt meg már meg sem merem említeni, hogy az ellenség bemérő a PET-ben miért nem látja sem a tojást, sem a belőle kijövő újabb NPC-t!


    Végezetül a tiltások
    Attól, hogy igazunk van és állandóan kitiltjátok az elégedetlen, de JÁTSZANI AKARÓ játékosokat, nem fogjátok növelni az árbevételt, amiből talán a DO is él (merthogy kifestőkből nem fogtok megélni az biztos).

    Amennyiben úgy gondolod, hogy nincs igazam, nézd meg a játékosok létszámát!

    U.i: Színezni én is tudok, de attól nem a látszat a lényeg, hanem a tartalom! El kellene már venni a színezőt a gyerekektől, hogy a lényeggel foglalkozzanak.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.17
  5. BUKSÓ998

    BUKSÓ998 Fórum-zöldfülű

    Ahogy olvasom a többi játékos hozzászólását hozzá állását a játékhoz kajánul örülök magamban hogy végre eljutott a többieknek is a fejébe hogy hova süllyedt a játék és végre szembe is mernek szállni a tagokkal. Persze bannolgatások közepette már tényleg nincs értelme játszani. Mindenki átvándorol másik szerverre, aztán ha a másik szól hogy haver ez eladta a karakterét még őt bannolják ki a játékból. Persze tudom törölni fogjátok a hsz-emet mert jöttök azzal hogy lejártom a bigpointot vagy megsértek ezzel másokat. Nem.! Senkit nem szándékozom lejáratni csak szimplán felhívom arra a figyelmet hogy hova süllyedt ez a játék. Ugyan az lesz a vége mint a régmúltban az egyik online játéknak. Megfog szűnni! Maximum pár év (2-5) de a mostani "fejlesztések" korrupt tagok között egyszerűen élvezhetetlen és selejtessé vált a játék.
     
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Lejáratni mindenki csak magát tudja! De van, akik úgy gondolják ezt más is megteheti, csak az a kérdés: hogyan?
     
  7. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    A saját maguk által indított lejárató kampány kiknek célpontja saját maguk sikeres! Nem is tudom már lassan mi értelme feljönni "játszani" Gyűjtöm az urit de minek? Amúgy is mostanában már csak kavicsokkal lehet valamit fejleszteni, megépíteni! Az árak az egekben de színező az bezzeg van ám. Az meg hogy 1 esetleg 2 szót merjek írni csetre vagy ide már nagy bátorság kell mert jön a bann. Ezért is teljesen néma a játék cset szóbája? Pedig az igazság kimondása az nem sértegetés hanem építő jellegű kritika...
     
  8. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves Patrik
    Csigalom nyugavér.. lesz ez még így sem..... :D
     
  9. palacsintah

    palacsintah Utánpótlás-írogató

    pedig régen de szerettem ezt a játékot tényleg szomorú hogy ezt tették vele :/
     
    [BF4H]ItsMaffia kedveli ezt.
  10. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    jelenteni szeretném hogy
    Ultimate Battle Arena rengeteg csaló, lehetelen a 30 kerülni!!! már 30 visszaszámlálás elöt szednek és emp 2 másodperceként nyomják :eek: ez hol szabályos és igazságos?
     
    Lanselott kedveli ezt.
  11. gagyesz

    gagyesz Fórum-zöldfülű

    A hajókat mikor lehet megszerezni?
     
  12. vagyokakivagyok

    vagyokakivagyok Junior szaki

    Kb amikor kiírják facebookra....

    Egyébként gratulálok a gyors, és kíméletlen büntetésért, a bugkihasználókkal szemben. Félelmetes egy büntetés :D Mondjuk még mindig jobb, mint amit a proxium bug kihasználásárt kaptak, a semmitől valóban több.

    Majd átül a 12. kis pvp-n kóborló "kishajójába" az a pár delikvens, 7 napra :D
    Well done, good job!
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.17
  13. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szerelőműhelyben már megtalálható a 3 új hajó.
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én nem látom! :S
     
  15. Valóban? És szelektíven mutatja? Mert nálam pl. az elején mutatott kettőt a háromból, most meg egyet sem. Sőt! A búsztereim átköltöztek az extrák közé!
    Ja, és a petem 2-7-en csak boszlont lát (de azt is csak néha).
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én nem látom! :S
     
  17. Valóban bent volt 450 olaj kellett a hajókhoz, és volt/van ez a Letűnt korok nevű R-zone-os próba amivel visszaéltek páran és időközben kivették a hajókat a műhelyből.
     
  18. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Köszi, akkor nem is keresem.
     
  19. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    És mi van ha valaki nem tudta hogy hiba ez küldi 2 megcsinálta :mad: ? most akkor nem csinálhat új hajot mert egy fejlesztőcsapat nem birt rendesen dolgozni, hát köszönöm igazán megdolgoztak a fizetésükért o_O félre neértsetek nem a magyarcsapatal van bajom csak mérges vagyok!!!!
     
  20. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Most valóban nincsen bent :D A küldetés miatt kivették.
    Biztos visszafogják rakni, ha megcsinálják a küldetéseket. Ígéretek szerintem hétfőtől ismét helyreállnak a dolgok :confused: Remélem így lesz :rolleyes:
    Ha kérhetem legközelebb máshogyan fogalmazz, gondolom tudod, hogy mire gondolok ;)
     
    hmatyko kedveli ezt.