Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ha ezt a hozzászólásomat nem törlik szó nélkül,esetleg meg lehetne tudni,az event kezdete óta,miért sokkal nagyobb a küldetéseket mutató ablak? És nem is lehet lekicsinyiteni!
     
  2. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nem tudjuk, ilyen lett :D
     
  3. CaptQuarK

    CaptQuarK Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Réges-régen, egy messzi-messzi Magyarországon elkezdtem egy karit, név szerint def-pro. Ez a kari réges rég elveszett, mivel feladta a küzdelmet. Most újult erővel visszatért! Már nem magyarföldön élek, hanem a szigetország lakója vagyok...

    Más:
    Ma kisebb rekordott döntöttem pukkanásban, mivel 1 óra alatt kb. 50x lőtt le néhány VRU-s (EIC-nél szolgálok épp). Ez nem is oly lényeges, egy mikroszkopikus kari, melyet a Sibelonok is elintéznek, egy pvp-s 2 lővésből letud. :D Annál lényegesebb, hogy ha az ellen "petjét" lelövöm az bunkóság? Ha már a tulajdonosát meg se tudom karcolni, vmi vesztességet csak okozzak neki.
     
  4. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nem,ez újabban bevett szokás,vannak akik valami okból (már a nagyobbak) csak a PEt-et vadásszák,lehet küldetéshez....
     
  5. CaptQuarK

    CaptQuarK Fórum-zöldfülű

    Nah, első bug megtalált. Supportnak el is küldtem az üzit. Sajna beragadtam valahová ugrás közben. Így nem ugrottam sehova, de a kliens sem csatlakozik azóta a szerverhez. Ez gondolom már ismert hiba.
     
  6. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ha írtál a Supportnak, akkor ki tudnak rakni a megbízód x-1-es térképre. Sajnos ez egy régóta fennálló hiba, de szerencsére viszonylag gyorsan válaszolni szoktak.
     
  7. CaptQuarK

    CaptQuarK Fórum-zöldfülű

    Igen. Rendkívül hamar választ kaptam. Arról nem tájékoztattak, hogy átraknak X1-re. Inkább arra tértek ki, hogy ellenőrizzem a böngészőm, töröljek amit kell, stb. Szóval hogy ne legyen semmi akadályozó tényező. De! Mivel a brit szerón is van egy karim, csekkoltam, hogy ott mi a szitu ugyanazzal a böngészővel. Nhány mp alatt be is csatlakoztam vele. De a Global EU-nál továbbra sincs változás. Szóval szerintem írok megint a Supportnak.
     
  8. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nos igen, EU1 most jelenleg nem a legtökéletesebben fut, ezért lehet, hogy ott lesz a gond. De írj nekik, ha megcsináltad a törléseket és akkor sem működik.
     
  9. CaptQuarK

    CaptQuarK Fórum-zöldfülű

    Nekem is megfordult a fejemben, hogy jelenleg nagyon terhelt az a szerver, ezért nem megy a csatlakozás. Írtam ismét Supportnak, hogy helyezzenek át x1-re ha lehetséges. Megvárom a válaszukat.

    Időközben megoldódott! Néhány perce léptem fel. Az X2-n voltam már. A Support nem értette miért kellett volna áthelyezni a karimat X1-re. Nem voltam elég pontos, mikor írtam nekik. Indokolnom is kellett volna, hogy miért akarok X1-re kerülni. De mostmár minden fain. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.3.17
  10. $ΣηęяĝỴ$(HUN)

    $ΣηęяĝỴ$(HUN) Fórum ismerője

  11. TheBeginning

    TheBeginning Járnitanuló

    Aki Vasárnap nem kapta meg az 50%-os becsület booster-t az kapott cserébe kedvezményt?
    Csak mert ma az volt a logomba hogy meg lett hoszabítva a kedvezmény csomagom.
     
  12. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nem kaptunk még hírt arról, hogy lett volna jóváírás.
    Valószínűleg, hogy automatikusan lett meghosszabbítva. Felmondtad, hogy nem kérsz hosszabbítást?
     
  13. TheBeginning

    TheBeginning Járnitanuló

    Igen, felmondtam.
    Amugyis meg a tegnap reggeli órákba vásároltam kedvezményt meg 5000 urit az 50% becsiért. A log szerint pedig hajnali 3 órakor lett meghosszabbítva a kedvezményem.
     
  14. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Akkor nem tudom, hogy miért lett meghosszabbítva. Ha a kártyádról sem került levonás, akkor kérlek írj a Supportra, mivel valószínűleg hiba.
     
  15. TheBeginning

    TheBeginning Járnitanuló

    Kártyáról se lett levonva semmi. Írok Support-nak hátha csak a cég ajándéka :D (bár a logokot elég nehéz lesz megkeresni xD )
     
  16. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

  17. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Majd egyszer kikerül ide is, de szokták mondani, hogy megéri tudni angolul :)
    Connection jelenleg nem tud írni fórumra (nem kitiltás miatt), de már dolgozik azon, hogy ez a probléma megszűnjön.
     
  18. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Hmm. :) Ha megnézed a belépési oldalt , az szerepel hogy "reloaded". Itt pedig "darkorbit-revealed"!
     
  19. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    A kettő dolognak nincs nagyon köze egymáshoz :)