Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. TheBeginning

    TheBeginning Járnitanuló

    Őszintén bevallom eddig nem is haragudtam a bugokra meg a többi "apróságokra" és játszottam, nem annyit mint rég de játszottam, de ez a sepi és palla bug túltett minden eddiginél. Viszton szerencsés akinek sikerült, mivel büntetlen marad, és valszeg játéka végéig van speromos lövése, ami valljuk be, nem akármi :)
     
  2. Vagyokakivagyok2

    Vagyokakivagyok2 Junior szaki

    De leginkább inkorrekt. A gg energia milliós betárolása... hát ha ezt hagyják, akkor valóban nincs miről beszélni.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  3. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Tényleg az lenne mindennek a teteje, viszont korábban amikor még máshogy lehetett buggolni a GG-t, azokat kirakták.
     
  4. -Đä$Í54-

    -Đä$Í54- Fórum-zöldfülű

    https://kephost.com/image/02jz kicsi a világ :DDD
     
  5. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

  6. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Persze 2250 hasadókristályt,ennyi idő alatt,és még az enyém a vaslogika.....Persze,lehet nekik van valami bug,ami ad napi szinten hasadókristályt,akkor sima ógy,de legálisan,bármennyi kaput is csinál. Ha kicsit számolsz,10 kapunál többet nem hinném,hogy kivisz naponta,de az is necces,ha nem hivatásos DO játékos. Plusz add hozzá,hivatalosan hány napja jött ki a Spartan,és talán elkezd derengeni a lényeg zsenikém:-D
     
  7. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Radics Peti erre azt mondaná, hogy: "én megyek és felakasztom magam".
    1 Hasadókristály fél éve bent van.
    2 Én egy nap alatt 30 kaput is toltam már le.
    3 Azért mert te még az ajtókilincset sem érted el, nem azt jelenti hogy mindenki játékképtelen, és ha valaki elér benne valamit az csak csalhat.


    Tipikus idióta gondolkodás (tekerj 19:50-hez).
     
  8. Vagyokakivagyok2

    Vagyokakivagyok2 Junior szaki

    Ez a videó :D 100v1 :D Emp álca bajnok :D
     
  9. [EventHorizon]

    [EventHorizon] Fórum ismerője

    Udv, a hasadokristályt nagyobb menyiségeben beszerezni (farmolni) "Obszidián zsákmánydobozok, Apokalipszis zsákmánydoboz"-napon lehet Hades kapubol. De ha csak éppen vasárnap duppla kapunapon még elérehot ezek a ládák! Ilyenkor 11 kapubol lehet hasadokristályt szerezni, de a legkifizetodobb hades kapubol beszerezni. Erdemes rá felkészulni és ilyenkor nemsajnálni az urit kapuépítésre, hiszen egy jo csapatban aznap nemcsak 10-20 de akár 60 hades kaput is lehet teljesíteni. Ha így uttánna számolunk táblázatban még alap hangon is szép számban kapunk hasadokristályt. http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/apokalipszis-zsakmanydoboz-gyik.115223/#post-862591

    10 Hades kapu= 250 hasadokristály
    20 Hades kapu= 500 hasadokristály
    60 Hades kapu= 1500 hasadokristály

    Legutobb március elején használtam fel rsb építésre hasadokristályt, http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/koetetlen-csevej.114857/page-56#post-862061
    és azota ujra sikerult ossze gyujtenem elegendod a 10 darab spartai designre. http://hu.bigpoint.com/darkorbit/bo...oertentek-a-jatekban.3188/page-17#post-863667

    Szoval van rá mod szabályokat betartva legálisan beszerezni tobb hasadokristály, mondhatni rovid ido alatt. Az tény, hogy csak delta, kronos és kuiper kapukbol értelmetlen a kristály gyujtése, így remélem majd gyakraban lesz Obszidián-Apokalipszis napok hétvégén is mert az sem mindegy, hogy 70 uri vagy 55uri 1energia.
    Amiota rendszeresen csak vasárnap van duppla nap nagyrészben a hades kapu van elonybe részesítve, így már nem nehéz osszehozni minnél tobb hades csapatot-kapukat. (Eu4)
    [​IMG]
     
    -.-[Starship]-.- kedveli ezt.
  10. Taurus809

    Taurus809 Utánpótlás-írogató


    Tipikus idióta gondolkodás (tekerj 19:50-hez).[/QUOTE]

    Ez a videó csak a hajó tulaját minősíti aki kb minden harcba amibe belekezd 99%-át el is rontja :) Csak a hajót kell megtanulni használni!Amit persze nem a kapukban ücsörögve lehet! Sokan lecsalóztak már engem is de már oda sem figyeltem rájuk!Megtanultam használni a hajót!

    Erre csak annyit reagálnék hogy "Ne szólj szám nem fáj fejem!" :)
     
  11. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Jó, én arról a tipikus gondolkodásról beszélek, amit láthattok. Egyik játékos kicsit skillesen kijelölte, szóval nem bénázott, erre mi a szöveg? "Nagyon jelölőzik" :D Én igazából jót nevettem rajta, de az a baj, hogy rengeteg játékosnál így működik, elér valamit az egyik játékos, és akkor már csaló, csak azért mert a többiek nem érték el.
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

     
  13. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Ember te hiszed azt, hogy mindenki csal, én egy kicsit felnyitottam a szemedet, de úgy látom te inkább visszacsuktad.:D
    Amúgy meg miért kéne "virítanom" valamit? Szerintem inkább nem kéne elterelned másra a figyelmet, meg szerintem az sem ártana, ha visszaülnél nyelvtanórára.:)
     
  14. Vagyokakivagyok2

    Vagyokakivagyok2 Junior szaki

    Már nem azért Lanselott, de most nagyon nincs igazad. Egyetlen nap alatt szedtünk össze pár hónappal ezelőtt 500-800 hasadókat, hadesonként néha 30 darab jött...alfa beta gamma utolsó hullámos volt, egyszerűen pár perc alatt vettem fel a nyereményeket, a hadest nyolcas csoportban x4 lőttük végig, (RU klánnal) és nagyjából 10 perc volt egy kapu... nem igazán értem, mit nem lehet ezen érteni... Van még valaki akivel nem vesztél össze ezen a fórumon?
     
  15. Vito

    Vito Haladó

    NumizN1 kedveli ezt.
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azért a ragozás még nem mindig telitalálat a dátumok esetében. :)

    "Eljött az idő, hogy először játsszuk le az új, ismétlődő Battle for Influence eseményt! Az újrajátszás
    2017. június 1-án, 00:01-kor kezdődik (helyi szerveridő szerint) és 2017. június 13-jén 23:59-ig fog
    tartani."
     
  17. Pipin

    Pipin Utánpótlás-írogató

    1. Már megint egy event amit nem tudtak rendesen bevezetni.Nem is tudom mért vártam többet.Már tegnap módosítottak rajta. Tegnap event küldi Szerezz 100 pontot.Semmi baj hallom ts-n minden űrlény ad 2 pontot go x-2 pet pukk azt már kész is,aki meg lemaradt róla az meg igy járt.
    2. Ma már event küldi sincs
     
  18. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    "Eszközök
    Hogy a játékosokat még jobban érdekeltté tegyük, a következő eszközöket fogjuk használni:
    • Céges propaganda poszterek lesznek aktívak végig az esemény alatt.
    • Céges győzelmi zászlók lesznek láthatók az esemény után egy héten át.
    • A befolyás pontok eredményei ugyanúgy megjelennek a hírekben, mint az eredeti eseményen.
    • A karakterek beszédei is megtalálhatóak lesznek a hírekben belinkelve." Teljesen beizgultam ezektől az eszközöktől és teljesen érdekelté váltam (amúgy nem is) :D, de talán elég lenne hiba, változtatás nélkül végig játszható és megfelelő tájékoztatással ellátott event. De ha mégis változás van, nem kéne azt is kiírni? Egymás kérdezgetjük ki mit tud. :mad: Ja igen! majd 3 év múlva, ha még él a játék lehet megszerzem azt a pár kitüntetést. És még: amíg az NPC pontok beszámítottak, komoly előnyre tettek szert. Hol is az esély egyenlőség? Röhej az egész....
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én azt szeretném tudni, hogy ezzel hogyan tudnak engem érdekeltté tenni?
    Poszterrel, zászlóval, hírekkel?
     
    okoska76 kedveli ezt.
  20. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Tudod az npc-kel szerzett pontok semmissé tétele igazságtalan döntés és alkalmazás lett volna pár játékossal szemben.
    Ők áldozatai egy hibának amit azóta javítottak,én/mi szerencsétlen többi user utána gebedjen meg,ha még megéri egyáltalán.
    De ennyi erővel azok is csak áldozatok akik pl. a seprom bugot használják,hiszen az is "csak egy hiba",csak még nem javították.
    Én meg eközben:
    -próba,fejleszd sepivel a lézert.Aztán hogyan az anyukámba?Örülök hogy van 1-2 milla promi rajt a kapuzáshoz,de ahhoz le kell állítanom a sepi-t.Promizva ****** nagy öröm a vadászat.Ki szívja meg? Én meg a nálam kisebbek,ja meg a bénábbak.
    Mert akikkel összefutok az én szintemen és feljebb,azok nagy százaléka már azt sem tudja hogy mikor rakott utoljára promit lézerre.
    És a promi vs sepi százalékos különbsége nekem nem jó.De azoknak sem akik nálam kisebbek,mert sorry akkor ők az étlapomon a főfogás.
    Az ebből fakadó reklamációt,a DO játékmeneti osztályára kínai meg fene tudja milyen nyelven kéretik benyújtani.