Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ANAR¢HI_¢HAO$

    ANAR¢HI_¢HAO$ Utánpótlás-írogató

    Egyet ertek veled, Ez a terror kapu egy null.
    En csak az inferno drondesing miat csinaltam, hogy az is meg legyen de Semmi csak a sok huje robo desingek meg x-2 adta.
    Ismeroseim kozul a jatekban sokan Else kezdtek
    Adhatot volna inkabb i-olajat, a kapu
     
  2. Vito

    Vito Haladó

    Jelenleg is zajlanak a javítások! Legyetek türelemmel.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  3. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Tárgy megszerezve: Türelem booster (10 óra) :p
     
  4. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ha lehet,érdeklődnék,mi ez az újabb Szoláris naptár? Netalán indirekt elismerése annak,hogy el lett szúrva a játék,és az ilyen dolgokkal próbálják meg elérni,hogy napi szinten belépjen aki még itt maradt? Mert ugye logika nem sok van benne,ezt ingyen kiosztják,az új event a megbuherált előző eventes átjáróval ,az pedig egy lőszertemető ha végig akarja valaki vinni....Lehet jobb lett volna,egy kevésbé nehéz kaput betenni,az több nem teljesen fullost hozhatott volna vissza a játékba,mint ez a bejelentkezési tamagocsi....de lehet csak én látom így.
     
  5. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    én belépek naponta, sőt, a fórumot is olvasom, de a tavaly novemberi helÓvÍnes"- event óta szerintem nem játszottam összesen 5 órát sem.
    ennyi csaló mellett?!
     
    rozsdásszög kedveli ezt.
  6. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Most már mindent úgy értem MINDENT! Bedobnak hogy az a kevés megmaradt játékos itt maradjon és rendeljen. Ez már sajnos a végét jelenti a játéknak úgy érzem.
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ugyan,ilyet mondani,még csak feltételezni is....nem is értem:) Mert ugye,ha csalók lennének,akkor ki lehetne pl ide írni a nevüket,vagy lenne belépéskor egy "szégyentábla" ahova ki lenne írva kit tiltottak ki tiltott dolgok miatt,és hanyadszor,mert igen,azt is lehetne követni az IP cimen keresztül.....Esetleg azt az IP cimet aki többször csal végleg kitiltani...és nem is vagyok egy informatikai zseni,mint gondolom hozzám képest ezen nagy cég programozói.....vagy lehet túl optimista vagyok.....:p
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ez így van.
    Itt csak nulla másodperces jelölő-reakciós játékosok vannak, akik egy kézen 12 ujjal rendelkeznek, mert nyomni tudják egy időben az x4-rsb-t, nulla élet közelében egyből EMP álca lassítót tud dobni úgy hogy ő nem lassul be az aknától csak körben mindenki. Hiába a sok harc gyakorlottá teszi az embert. Ja, hogy vannak újoncok is, akik pirosan 180-220k-t lőnek és nem tudja 5 erős hajó sem lelőni, és beáll egyedül 6 hajó elé is...
    Ez mind-mind rutin kérem.
    Az meg lagg, hogy álcában elmész 40 hajó mellett és ebből legalább hatnál jelölve vagy.
    Ugyan már, itt minden kézbe van tartva.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.7.17
    NumizN1, okoska76, Lanselott és 2 más kedveli ezt.
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Mi a jó eget csináltok kedves DO? Úgy elszaporodtak EU4-en is az általatok védelmezett profik, hogy nem tudok PvP-n a bázis közelébe sem menni, hogy ne kapnék 450k-t 1mp alatt. Szerencsére a fent említett profi 3 hajó azonnal rám tud kattintani álcában.

    Itt van a munkátok eredménye, hogy már arányaiban többen vannak, mint anno 3 éve.

    Köszönöm! Remek munkát végeztetek!
    Ja, hogy ez a fő klán is és ezért verhetetlenek. Jó a taktikátok, mert a büntetlenséget látva egyre többen vannak...

    Én meg azon gondolkodom:
    1. Nem kellene kivenni a boltból az álcákat, mert így semmit nem ér.
    2. Nem kellene megszüntetni a fórumon a bejelentések közül a BOT-tiltásokat, mert már régóta nem fogtok meg senkit.
    3. Nem kellene kivenni a lassító aknát, mert átmennek rajta.
    4. Nem kellene kivenni az EMP-et, mert nincs hatása álcában sem.
    5. Nem kellene tájékoztatni bennünket, hogy mit csináltok e téren, persze az állandó törölgetésen kívül is.
    Azon kívül, hogy mindig a türelmet kéritek fel is kellene mutatni valamit!
     
    Utoljára szerkesztett: 2.7.17
    IstvaN[swe] kedveli ezt.
  10. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Jajj, már megint ez a sírás... :(
    3 Fullos hajótól mit vársz? Másodpercenként 20k-t? :D
    Nem kell diploma, de még csak 8 általános sem ahhoz, hogy kijelölj álcában lévő játékosokat. Figyeld a minimapot, az a barátod, x év alatt igazán megtanulhattad volna.
    Senki nem tiltja, hogy kifejleszt a Robbanási Szakértőt.
    De van.
    Figyeld a minimapot, és akkor az ellenségnek sem fog érni semmit.
     
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  11. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Kedves xDDDDD-.-, Mi is szeretünk téged... :p
    :D
     
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    .. és milyen bölcsességeket tud. "Figyeld a minimapot...".

    Ezek után kinyitom, soha nem tudtam mi az a sok kis piros pötty! Azt hittem himlő!
     
    NumizN1 és W·i·l·d·c·a·t kedveli ezt.
  13. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    A ránézés és a figyelés között van különbség... Te ránézel, akik meg kijelölnek 0 másodperc alatt, azok meg figyelik...
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nagyon tájékozott vagy.
     
  15. Taurus809

    Taurus809 Utánpótlás-írogató

    Ebben igazat kell adjak xDDDDD-,- -nek Mert én is a minimap figyelésével tanultam meg kijelölni valakit álcából kb azután hogy letelt az emp hatása!
     
  16. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ühüm,persze,gondolom azért van,mikor úgynevezett idegen űrlények jelennek meg a térképeken,amik ugye sárgával szoktak lenni,de csak a kis térképen láthatóak,a nagyon nem,mig valaki be nem jelöli. Számtalan esetet láttam,mikor kiirta,hogy az űrlényeket nem sikerült kijelölni,egy hajót,aki pont álcában van,és még ügyel is rá jó esetben,ne legyen lineáris a mozgása,azt pedig egyből.Igen,anno én is olvastam a Hófehérkét is meg a többi mesét:-D
     
  17. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azt gondolod, hogy közel 20ezer lelőtt hajóval ez a gond. A gond az, hogy amilyen képernyőn és felbontásban játszom látom ki honnan jelöl, illetve nem jelöl. Ehhez nem kell okosnak lenni. Mikor a létező legkisebb hajóval bemész és a Pet-et is bekapcsolod, hogy van az, hogy azonnal mindenki kifog, és itt az azonnal azt jelenti, hogy minden hajó...
    Persze azt meg már minek mondjam, hogy ezeket a "Hajókat megtaláltuk" azon a bizonyos chaten, amelyik ezt a képességet szolgáltatja. Sőt van ott a...n is (más országból, más néven)!

    Tehát a kérdés továbbra is az: Meddig várjunk még?
     
  18. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó


    jajjj ha-ver... ez a duma, hogy az álcás kijelöléshez használni kell a minimapot, kb olyan állítás, mint amikor azt mondják: sajtból van a Hold.
    ezt a nagyképű hazudozók találták ki.... akiket furcsamód nem zavarnak a CSALÓK...... hanem CSAK JÓL JÁTSZANAK...

    körülbelül ezt a dumát nyomták 7 éve, amikor hemzsegtek a dobozolók az x-2 térképen, hogy hát a nagyi unatkozik, meg az egész család, és kockáról kockára kattintgatnak egész délelőtt, délután meg ment a: ki ha én nem, vagyok a menő játékos...
     
    Mislix kedveli ezt.
  19. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Onnan jelöl, ahonnan tud, ebben mi a probléma?
    Figyelik a minimapot. Ebben nincs semmi pláne...
    Persze. Nyilván... Persze, hogy mindenki a játékban lévő hajója nevét használja idegen oldalakhoz. :D Áhh, dehogy gyanús a szöveged...
    Valószínűleg sokáig fogsz, mert egyre többen lesznek fullosak, egyre több a feltörekvő játékos, egyre többen lesznek egyre ügyesebbek.

    Érdekes elképzelésed van. De ez nem duma, hanem így kell csinálni.
     
    $ΣηęяĝỴ$(HUN) kedveli ezt.
  20. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Drága--.... te azt sem tudod milyen rendezvényen vagy.. :D :D
     
    Lanselott kedveli ezt.