Kötetlen csevej (Archív)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ha leírod pontosan hol van, akkor meglesem, bár én is csak nézni tudom :)
     
  2. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Bug. (Illetve, simán lehet, 3 as szedővel, radar protokollokkal, a térkép másik felén van.)
    És nem vagyok Saxo, már megmondtam, semmi közöm sincs hozzá.
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kyrus a Pet 3-4 en van,és a Pet neve 1011001, 15 ös szintű........Érdekes módon nem mindent szed,CSAK a dobozokat,ha más van a közelében rá sem mozdul. Délután 5 felé még ott volt,most nem tudom,még nem voltam benn:)
    Nos nekem is 15 szintű a Pet em és van 3-as protokolom is,de olyan még nem igazán fordult elő,hogy a térkép másik felén szedett volna 12 órát egyfolytában:)
     
    Mislix kedveli ezt.
  4. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Bug,az még lehet.De a bug/laggolás néha érdekes is szokott lenni.
    De ha nem az...
    Akkor nem ugyanarról a játékról van szó.
    Mert amelyikkel én játszom,abban az általad említett felszereléssel is az ideje nagy részét azzal tölti hogy mellettem/utánam szerencsétlenkedik.
    "a térkép másik felén van",ez még viccnek is nagyon rossz.
    Néha oda kell vezetni a nyamvadt dobozokhoz( pet,ő doboz,doboz ő pet bemutatás van már)de még akkor is óvatosan közelíti meg mintha bántaná a doboz.
    Full raktér esetén egy izmosabb rakománydobozon toporog amíg az el nem tűnik,addig simán lecarja hány doboz van mellette.
    Lassan az egyetlen hasznos funkció a kamikaze,de már ott is komoly gondok vannak.
    Kicsit még butítanak és akkor elértük vele az "én vagyok groot" szintet,a haszna egyenlő lesz a csini színes dróndizikkel.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  5. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Akkor egy kicsit határozottabban állítom, hogy fejezzétek be. További hozzászólásokat, amivel egymást provokáljátok, törölni fogom.
     
  6. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki


    Kedves Kyrus.

    Csapj az asztalra.. :D
    [​IMG]
     
  7. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Sajnos igazad van! Ennél már butább nem lehet a PET. De ennek kell lenni ahhoz hogy ki lehessen szűrni melyik a robot. Mikor kijött a PET, olyan robotok voltak hogy meg sem állt a doboz felett , elég volt 30 egységnyire elrepülni felette, vagy a palládium felett.
     
  8. kampo

    kampo Járnitanuló

    Más! Olvasom hogy frissítették a piros dobozokat, kipróbáltam!!! Adott 103 sepront. Csak nem mondták meg hogy melyik irányba ment a frissítés!
     
  9. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    A mohóság erőszakolja a kapzsiságot. Kint világit a Helix 400%, a GG "akció", közben a Zéta kapu maradék 51 részletét 92.000 uridiumból sikerül kirakni, úgy, hogy az 5-szörös szorzó benyomása után 40-50 másodpercig gondolkodik a rendszer és ad 1.400 x2-t. Asszem' sokáig ez volt az uccsó kapum....:mad:
     
  10. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Hali, csak nekem nem megy át az űrlaborból a nyersi a hajóba? -.-*
     
  11. Sziasztok! :D
    Rég nem jártam errefelé, de látom még mindig ugyanott tart minden csak a kifestőt sikerült egy szinttel magasabbra emelni :D
    Kitartást annak aki még játszik! :)
    Új megjelenések "Poison", "Borealis" és "Argon" Venom és Solace részére
    Sziasztok!
    Új design-ok érkeznek hamarosan, Poison, Borealis és Argon variációba Venom-ra és Solace-ra! Nézzük őket!

    Solace

    Poison Solace
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Make your Solace slide past your foes with poisonous intent when you apply this Poison Solace Design. Striking at the heart of the enemy!


    Borealis Solace
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    When your Solace needs a new lick of paint what better color to choose than the Borealis Solace Design. Lead the field, battle hard and kill the enemy with style!


    Argon Solace
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    There's no rest for the wicked when you equip your Solace with the Argon Solace Design. As you dazzle foes with the paintwork you can blast them to kingdom come.

    Venom

    Poison Venom

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Add more bite to your Venom with this Poison Venom Design. Strike like a rattlesnake, surprising your enemies as you enter the fray.


    Borealis Venom
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Bring a fresh look to your Venom with this Borealis Venom Design. Pilots marvelling at your paint job as you blast them to smithereens.


    Argon Venom
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    With the Argon Venom Design lightning up your Venom, you'll be a hit. A neon touch to a classic ship is all you need to make them bleed.

    3D és 2D játékbeli előnézet:


    Kellemes hétvégét,
    Connection_Broken
     
  12. Aitowntown

    Aitowntown Utánpótlás-írogató

    Resiz vagy lépj ki meg vissza. Nekem a ki-be jelentkezés meg oldotta !
     
  13. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    megtaláltam a következő -csaló mosdató- szöveget..
    - Nem tudom melyik szerveren játszól. De npc bot nincs! Azért mert valaki 5 órát cubkzik vagy lonozik (klántársával az nem azt jelenti hogy botol! Pl hu1 top listas hajó volt mikor hetekig egy mappon volt miért mert ott nem zavarja senki!
    Az hogy valaki meglátt egy ellent s futt kapuba az nem azt jelenti botól!
    Nem ír visza chatan(van essze nem sülyed le odáig hogy vittázon kis külkokkel! -

    szóval nincs npc lövető csaló, csak a CSALÓK ellenére SOKAT NPCző játékos(ok), akiket még megközelíteni sem lehet, mert azonnal menekül a kapuba, 10 piros, illetve 10 kék drónnal.


    de nincsenek csalók! : DDD mert kijelölős, harci pOgramot használók sincsenek, csak 0,01% ban. és különben is, CSAK JÓL JÁTSZANAK.
    : DDDDDDDDDDDDDDDDDD
     
  14. Aitowntown

    Aitowntown Utánpótlás-írogató

    Nézd összinte leszekemp+álca nyomás nállam n+m ez miatt sokan csalónak neveznek .pedig 2gomb az egész! Hu1 nincs npc lövös hajó!max dubozos az is kevés!
     
  15. Aitowntown

    Aitowntown Utánpótlás-írogató

    A jelolo baromságott ell lehet felejteni! Nincs ilyen elárolom mivel "csalok" 80centis hd tv! Félmapp szinte belátható joll kell beálitanni
    Az hogy valaki emp uttán vissza fog rád ebbe is segítek
    Beálitások egér ehez letoltesz egy mas fajta mintát:) pl nekem ha valakire klikelek kék a mutató nem fehér hüde nagy program;) gondolkozni kellene elöször!amikett le írttam nem csalások!csak rajtad segítenek nem tiltot a 2métteres monitor használat sem:).,se az egér muttató ja megváltoztatása
    Van kérdés még ?néz videókatt ! Jojátékosok hogyan jelolnek! Azok is csalnak? Ne nevetezsd ki magaf egy furomon!
    Sírás helyett .tudást szerez!
     
  16. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Igen, Hu1 pont olyan szerver, ahol a legkevesebb a csaló, volt aki intézte ezt...
     
  17. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Már elnézést, de vagy hete ugyanazt a leonovot látom, alsó térképeken npc-ni, és ha álcába vaok, akkor is szalad kapuba, tehát ez egy olyan progi, ha ellen lép a mapra érzékeli. Ja, és igen 10 kék drónnal, hogy még fagyasztva, venommal égetve se lehet full lf4-el se lehet pukkantani. Ez Eu3.
     
  18. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Tetszik a tv miatt lett nyomva.
    Tetszik mert akkor egy az általad említett 2 méteres monitorral ellátsz fél mapot.
    Akkor 3 sorba kötött monitorral ezek szerint ellátsz az átlós kapuig?
    Razer,Rush és egyéb nyalánkságokat használok de bocs ezen a tv-s dolgon behalok.
    Egy minimálisat tudsz egér görgő használattal "csalni",csak hát valamit valamiért.
    Aláírom hogy egérnél nem mindegy hogy 1000Hz gamer vagy 125-ös irodai,monitor válaszidő,DVI csatlakozók és kábelek,esetleg usb 2.0 vagy 3.0,mindennel kicsit lehet "csalni".
    De hogy a tv/monitor legyen az alibi,az kicsit erős szerintem.
    Ez picinykét túlozva olyan mintha egy hiper szuper millió K-s csodán akarnál régi magyar filmet nézni.
    Ha 8 méter hosszú a tv/monitor,filmnél akkor sem fogod látni ki várja a saroknál a főhőst hogy szétverje a fejét.
    Megnézheti a vidiket ott sem látnak fél mapot,plusz néhány birka még a drónok megjelenítését is bekapcsolja,még kicsit terhelem a gépemet egy csomó felesleges adat feldolgozásával/megjelenítésével.
    Sajnálom hogy ebbe is belekötök,nem ellened irányul csak a magyarázata a dolognak az ami kicsit zavart.
    MMO x3-x4 map dupla nyíl?
     
    Lanselott kedveli ezt.
  19. xDDDDD-.-

    xDDDDD-.- Aktív író

    Simán lehet a monitor, bár a felbontás számít nem, az hogy mekkora. Nagyobb felbontással rendelkező monitorok pedig általában nagyobbak szoktak lenni, szóval azért van köze a kettőnek egymáshoz!
    Gondolom, ez sem titok: http://prntscr.com/ftxkny

    1366 x 768 felbontás alatt ilyen is lehet: http://prntscr.com/ftxlsw ; és ilyen is http://prntscr.com/ftxmv9
    Viszont, minél kisebbre veszem a nagyítást, hogy távolabb lássak, annál jobban veszti minőségét a kép, ezért mondjuk egy 4K-s monitorral már be lehet látni elég nagy távot, anélkül, hogy minőségét vesztené a kép.

    Azzal egyetértek, hogy a jelöléshez nem elég szimplán egy jó monitor. :D
     
  20. Taurus809

    Taurus809 Utánpótlás-írogató

    Lehet hogy távolabb lehet látni kicsivel de ez tényleg nem elég!Én egy 127 centis tv/monitoron játszok és nem látok messzebb semmivel mint amikor egy 19"-os monitoron játszottam!Amikor harcolni kell akkor az ellenfél hajóját nézem de ha emp+álcázik akkor a szemem rögtön mint a csigáé a minimapra fordul és kattintgatok veszettül abban az irányban amerre a piros pötty rohan!És ezzel a módszerrel kb 10-ből 9-szer bárkit kifogok álcából!