Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, íme az elmaradhatatlan kötetlen beszélgetések helye, kérek mindenkit, hogy a megszokott módon a Fórum szabályainak betartásával írjatok.

    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.11.13
    Mikłós kedveli ezt.
  2. Visszajelzés a játékról.
    EU3
    Tagok száma:
    -mmo,4104
    -eic,1228
    -vru,2782
    Az első játékos 1 pontjával:
    6940[​IMG]orbitbig[​IMG]Űrpilóta[​IMG]1

    Böngésztem:2400 környékén volt olyan akinek segítettem is,de utána csak 100-200 "játékosonként" egy vagy kettő név volt ismerős.
    Szerintem a tényleges játékosok akikkel lehet számolni,talán 2500.Ez csak erős túlzás lehet részemről(lehet hogy csak 1500),de ez csak a személyes tippem.

    Erre nincs mit írni,magáért beszél.
     
    maja7731 kedveli ezt.
  3. Sziasztok!
    Valaki tudna nekem segíteni abban, hogyan juthatnék be ??? mapra , így nem fogom tudni megcsinálni a 250 uberesprotis küldim, és lassan 3k ugrást csináltam eddig: x-2 ről x-1 re :(
    Előre is köszönöm a segítséget! :)
     
  4. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Csal ugró cpu-val lehet bejutni.
     
  5. Kedves Kyrus ezt eddig is tudtam :( de hiába ugrok x2-ről x1-re hazaugróval nem dobott be :(
     
  6. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Előbb utóbb :/ Jobb nincsen
     
  7. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szevasztok. http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/verszerzodes-kalozrajtauetes.115297/#post-865023
    Ez az első olyan event amelyik tetszik. Jó az ár érték arány. A kicsiket (kezdőket) megfelelően aktivizálja, a teljesítés nem horrorisztikus. (inkább , könnyű) , a kapott jutalmak " megfelelőek". Inkább szórakoztató és kellemes időtöltő. Talán még egy 12-s aktív is bekerülhet az első 10 - be ! Van realitása , csak az idő amit le kell győzni!
     
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Bocs,de szerintem pedig nem,mert ugye a kalóz térképnek van egy specifikussága,hogy a beugrási kaputól el kell jutni be,ahol palládium stb van. Na ide a kapu köré fognak felsorakozni a nagyobb klánok,és egy mészárszék lesz az egész,semmi több:-(
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  9. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Gondoltam hétvége szabad, játszunk éjjel-nappal, jól bevásároltam mindent.
    Cserébe: főoldalon váltasz, jön minden: 502, dokumentum lejárt, fehér oldal, 40 másodperc tárcsázás...
    A játékban: lagg hegyek, "aszeroidamezőn" 50-es fsp-ből állókép, megjelenik egy(!) másik hajó és kijelölhetetlenül ugrál a térkép, jól látszik, miket ugrálnak a piros pöttyök. (jaja, szokásom takarítani)
    Hab a tortán: 300 energia és 90 ezer uridium kellett az alfa 4 és a béta kapu 12 részéhez...
    Nem tudom mit szabadítottak a szerverre, de 10 perc után valami rommá lassítja a játékot, annyit kíváncsiskodik.
    Szerintetek, ha egy boltban sérült, büdös, selejtes árút kínálnak, az meddig lesz nyitva? Ki fizetne érte? És ezért ki fog? Én nem.
     
    maja7731, Vadász és okoska76 kedveli ezt.
  10. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Ez benne van a pakliban, de ez akkor igaz ha kalóztérképre van vadász küldije, mert ilyenkor inkább a kalózos küldit hajtja mindenki és más megbízós játékossal is lehesz csopiban (ami jellemző!).
    Sajnos igazad van. Én belépés után végig néztem milyen kapum van kirakva de 10x kellett ujra indítani mert nem töltbe vagy ismeretlen hibát jelez, így a játékot meg sem próbálom. Itt töltöm az időt és sepit rakok holnapra. Ez már a holnapi event előjele!
     
  11. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    Belső szerverhiba

    Az oldalnak technikai problémái lehetnek és nem tudja végrehajtani a kérésedet.
    Próbálkozz újra később!
    Hibakód 500 (Internal Server Error) és a tesója az ismeretlen hiba.... ezek az új látványelemek vagy a beharangozott event/ ki tud többet összeszedni belőlük/. Eddig sem volt egyszerü konfizni. GGt rakni, de most katasztrófa!!! Esetleg valami infó ami használható?
     
  12. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Hosszú idők óta az első event amiben végre csak 1 hiba van! Mégpedig, hogy nem férsz hozzá mert nem tudsz belépni.
    Nos azt hiszem, kifuttatom ami plusszom van és majd egyszer vissza nézek. Ha lesz hová.
     
    kampo kedveli ezt.
  13. IstvaN[swe]

    IstvaN[swe] Junior szaki

    http://prntscr.com/gkez30
     
  14. Vadász

    Vadász Haladó

    Ma 17:36-tól ez ideig többször próbáltam belépni, sajnos nem sikerült csak a "Betöltés"-ig eljutni, mi lesz a vásárolt boosterekkel?
     
  15. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ha nem vagy belépve, akkor nem fogy.
    Ma fogják javítani a hibát.
     
  16. Vadász

    Vadász Haladó

    Köszönöm, akkor ezek szerint csak eddig nem úgy működött. Akkor a szept. 9.-én (szombat) 20:46-kor 5 napra vásárolt booster (eddig naptári napok szerint működött), amit szept. 12.-én nem tudtam kihasználni, meghosszabbítják 1 naptári nappal és így szept. 15.-én 20:46-ig tart.
     
  17. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Bocsánat, az a booster fogy.
     
  18. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem a hadesszel kapcsolatban. Az ugye még most s ad lf4-et? Mert egyelőre 30 hadesből nem kaptam egyet sem :(
     
  19. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Néha ad :)
     
  20. EIC_Pilot_HUN

    EIC_Pilot_HUN Fórumprofi

    Remélem, hogy holnap sikerrel járok :D
    Összeszedtem 200k urit és 3k energiát csak hadesre, ha ebből nem ad lf4-t, akkor mjad nyitok dobozból :D