Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ŵ¥nςέ_†ŧђ£_[ΛK47]

    Ŵ¥nςέ_†ŧђ£_[ΛK47] Utánpótlás-írogató

    Ha csak az egyik konfigban volt akkor is, vagy felesleges? :D
     
  2. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Ha pont adott pillanatban azt a konfigot használtad amiben nem volt, akkor nem igazán van esély a helyreállításra. De veszíteni nem fogsz vele ha írsz supportra, hogy ez és ez történt. Tudod vannak még csodák:D
     
  3. Ŵ¥nςέ_†ŧђ£_[ΛK47]

    Ŵ¥nςέ_†ŧђ£_[ΛK47] Utánpótlás-írogató

    Köszi, megpróbálom :D
     
  4. Supportnak!!

    Köszönöm szépen a kedves hozzá állásotokat.. vissza kaptam a hajóm.
    Köszönöm szépen!!!!!! ( Köszönöm Detti ) ♥
     
    Grincs és Trench kedveli ezt.
  5. xLaceKx

    xLaceKx Utánpótlás-írogató

    Mikor lesz kijavítva az űrlabor bug?
     
    mitter100 kedveli ezt.
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia. Dolgoznak az ügyön,konkrétabbal nem tudok szolgálni.
     
  7. -Zsolti1985-

    -Zsolti1985- Fórum-zöldfülű

    Én kb. 6 órán keresztül toltam a Quarantén zónát, hogy a fejlesztéseket tudjam csinálni és uridium csökkentést kaptam!! Ez abban jelenik meg hogy már egy kristallinért is csak 3 uridiumot egy B.Kristallonért 30 uridiumot kapok. Már 3. napja csak teszt képpen lövök le egy-egy Kristallont 2-7-en, de a helyzet még mindig fennáll! Kérdezem én meddig? Van erről valami táblázat? Hol lehet olvasni az uridium csökkenésről. Köszönettel Csató Zsolt István
     
    mitter100 kedveli ezt.
  8. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Ezt nem találod meg sehol, pontosan mennyi idő kell a csökkenéshez. Ez nem véletlen. Viszont mivel problémát jelentettetek nekünk ezzel kapcsolatban, így várjuk, hogy a frissítés megoldja ezt a gondot is.
     
  9. Ne nézzé óóókkkkééé!!! Esik az eső egész nap megyek a teleházba DO-ni :D :D
    [​IMG]
     
    S_Ö_R_Ö_S és Grincs kedveli ezt.
  10. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    tapasztalatom szerint, amennyi hazudozó csaló van, remélem- utána nézel, hogy az a 6óra, az “véletlenül” nem 60 -e... ja, hogy egy másik karakterről írkál a fórumba-, és nem azzal, amivel “6órát” játszik....


    na, ezért van tele csalóval ez az egész kóceráj, 9+ éve.
     
  11. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Nekem sem az a nevem van a fórumban, amivel játszom, főleg nem úgy, hogy két szerveren is tolom!

    Több az annál, hogy kedden (nov. 05.-én) délelőtt 10.40-kor azok a szerverek, melyeken játszom, mind "megcsüngött"!
    Mielőtt valaki a gépemre, vagy a netemre kiabálna, mondom, hogy minden más működik ami nethez köthető..!
     
  12. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    karbantartás van, senkinek sem mennek, de ez a fórumba is ki van írva
     
    Kelly és Leeroy kedveli ezt.
  13. mitter100

    mitter100 Aktív író

    Sziasztok!

    LF-4 napon van-e rá esélyem, hogy egy 16.szintű LF-4-t nyissak?
     
    darkbela kedveli ezt.
  14. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,nincs. Csak 1-es szintű lézerfegyvert nyithatsz.
     
  15. Ethernal

    Ethernal Utánpótlás-írogató

    Sajnos nincs, csak sima fejlesztetlen LF-4-et tudsz nyitni belőle.
     
  16. mitter100

    mitter100 Aktív író

    Pedig azt hittem, hogy lehet. :(
    Bár, szerintem nem rossz dolog lenne, ha lehetne nyitni.
     
    darkbela kedveli ezt.
  17. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Bocs, de nem járok mindig a fórumot olvasgatni!
    Amúgy.., köszi az infót, amúgy meg 10 perc alatt rendbe rakták a dolgot! :)

    Egyébként.., ahogy elnéztem, nem egyedül voltam, aki nem olvasta a dolgot, mert az adott pillanatban legalább 4-5-en voltunk a térképen!


    Szia!

    Akkor a "Továbbfejlesztett LF-4 nap" mit ad..?

    Jut eszembe..., tudom, hogy nem tehettek róla, de nem gondoljátok, hogy az utóbbi időben, a naptár eléggé "vérszegény" lett..?
    A múlthónapban volt olyan, hogy egy jó pár nap be sem volt írva, sem előre, sem már az esemény után!
    A Wortex sem volt (ha jól emlékszem) feltüntetve...!
    Ebben a formában, sok értelme nincs a naptárnak szerintem..!

    Még egy kérdés..! Vélhetően, a fejlesztési órát is diszkvalifikálták az új szerelőműhely beiktatása után...?! Jól sejtem..?​
     
    Utoljára szerkesztett: 5.11.19
    mitter100 kedveli ezt.
  18. mitter100

    mitter100 Aktív író

    :eek:


    Várjunk...de még nekem mindig nem jó a raktér, vagyis az űrlaborban való nyersanyag kiküldés. -_-
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.11.19
    darkbela kedveli ezt.
  19. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    A fejlesztett Lf4 ebben az esetben MD, PD, HP lehet.
    Bővebb infóért katt ide.

    Fejlesztési óráról információval nem tudok szolgálni. Véleményem szerint elhanyagolható, mert az uridium költség csaknem felére esett, és nincs sikertelen fejlesztés. Az új fejlesztési rendszerben a hangsúly az ASV és az indoktrin-olaj mennyiségen van. ​
     
    SPILLER2, Leeroy és Kelly kedveli ezt.
  20. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    A rendszer karbantartás és az izokronát hajóban történő léte között most nincs összefüggés!
    Csináld azt, amit írtam (és mások is írták) és átmenetileg megoldás lehet!

    Vagy amit nekem is tanácsoltak és eleinte bejött, hogy a bázisok valamelyikén (X-1, X-8) válts a hangárban egy Citadelre (csak aktiváld arra a kis időre, míg az Űrlaborból elindítod a nyersanyag/seprom, stb. küldést, ez egy max. fél perc) és utána vissza aktiválod azt a hajót, amit használsz!
    Nyersanyag hajóba történő érkezésénél már nem számít az, hogy mekkora a raktere a hajódnak, mert csak nyersanyag indításnál számít!
    Hogy érthetőbb legyek...
    Ha egy Citadellel elindítasz egy kb. 4000-es seprom szállítmányt (simán bele fér a keretbe amit ez a hajó raktér terén adni tud..) és utána a példa kedvéért egy Sperhead-al akarsz játszani, akkor is simán meg fog érkezni a szállítmány a hajódba, függetlenül attól, hogy a hajód raktere elméletileg kisebb, mint a 4000-es szállítmány maga és attól is független, hogy a Sperhead-ben az adott pillanatban mennyi nyersanyag van jelen!
    Remélem, érthető voltam! :)

    Persze... ehhez kell legalább egy Citadel..! :)

    Mondjuk..., csibrálhatnák a fejlesztők magukat az üggyel kapcsolatban, mert ugyan nekem csak 1-200 darab maradvány maradt a hajómban az izokronátból, de csípi a szemem az is..!


    Kérdés..

    A fejlesztési óra adott 25% kedvezményt a fejlesztésnél...
    Ha nekem van egy (példa kedvéért) egy prémium tagságom (ami alapból ad 5% kedvezményt minden uridiumos cucc vásárlására, ez esetben még a 25%-on felül is adott +5%-ot), és egy kedvezmény-bónuszcsomagom (ami további 25% plust ad, így már a fejlesztési óránál 55%-os volt a kedvezményem, ha jól számolok..)..!

    A kérdésem az, hogy a prémium kedvezmény és a kedvezmény-bónuszcsomag az új fejlesztési rendszernél is adja a kedvezményt (+30% összesen), mint a régi fejlesztési óránál, vagy most már csak az üzletben vásárolt cuccokra?
    Mi változott ezen a téren..?
     
    Utoljára szerkesztett: 6.11.19