Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    Természetesen a kedvezmény ide is szól.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Üdv.
    Lehet volt már ilyen kérdés,de én nem találtam sehol ,szóval az érdekelne,hogy az NPC-kre használható tapadó,csak térképeken vagy kapuban is használható?Az oldalon levő leirása erre nem tér ki. Köszönöm.
     
  3. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Az NPC robbantó használható bárhol, kapuban is.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  4. alice_the_ice

    alice_the_ice Fórum-zöldfülű

    Ismét jól sikerült event lett összehozva EU5-ön a „ЯΞKT”- klánnak.
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  5. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    Ne hagyd magad, keress egy hasonló kaliberű klánt, és vedd fel a kesztyűt! :)
     
    alice_the_ice kedveli ezt.
  6. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Üdv újra minden régi motorosnak és új játékosnak :)

    Ezt elég könnyű mondani.. :D Bár nem játszok már egy jó ideje, de nem hinném hogy lenne a REKT-en kívül hasonló kaliberű klán, max másik szerveren... :/
     
  7. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Csak megjegyzésképen..

    Legközelebb, ha már a Chat-en tiltásra tesztek (moderátorok..), akkor ne egy pár órára tegyétek, hanem min. egy hónapra..!
    Így ti is lelkiismeretetek is rendben lesz, meg az enyém is..! ;)

    Jut eszembe...
    A törlést a két szerverre, amit kértem (supporton) kb.már 1 hete..., azt nem tudjátok, vagy nem akarjátok megcsinálni..? :)
     
    Vadász kedveli ezt.
  8. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    sziasztok! Tudni hogy mikor lehet szert tenni carbon cyborg és lava pusat dizire?
     
  9. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Nem tudom, hogy az "1 hónapot" arra reagálva írtad-e, amit írtam, de én a chat-en valóban odaszóltam egy UNS-os egyénnek, aki játék szabályzatot nem sértett (nevet nem írok..), de eléggé, számomra "pofátlannak tűnő" módon játszott!
    Mindegy..!
    A lényeg, hogy a chat-tiltás különösebben nem zavar, főleg így, hogy nagyon ritkán vagyok ott fent.., talán jogos is, de az már zavar, hogy a supportos dolgot még mindig nem csinálták meg, amire kértem őket..!
    Kezdem egy kicsit hülyének nézve érezni magam (már nem először..)!
     
  10. Vadász

    Vadász Haladó

    A "Kezdem ..., ...-re a válasz, mert megtehetik. Ez most hogy megjelenik-e vagy nem, nem tudom, a következő jelent meg: A következő hiba lépett fel: (ez piros sávban) 502 Bad Gateway, nem tudom, hogy miért.
     
  11. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Hihetetlennek tartom, hogy minden gondért , bajért hol a moderátorokat, hol az adminokat kell hibáztatni. Persze biztos vagyok benne, hogy jól esik mindig más bűnbakot keresni. Megtehetjük-e , hogy csak "úgy" tiltunk? Válaszom nem! A miért egyszerű, azért mert a szabályok betartása kötelező számunkra. Mindegy milyen klánban játszik az adott team tag, ez nem jelent előnyt se a klánjának, se saját magának. Vissza utasítjuk ezt azt állandó találgatást, rossz indulatot amit ezzel kapcsolatban sokan írtok. Van sok olyan játékos köztetek, akik megértik a helyzetet, nem nekik szól a rövid hozzá szólásom. Megkérlek titeket, kicsit gondolkozzatok, és inkább normál hangnemben kérdezzetek tőlünk, mielőtt komolyabb büntetés kiosztására kerül sor.
     
    luxuswc, Vadász és Trench kedveli ezt.
  12. agera1

    agera1 Fórum-zöldfülű

    Számomra érdekes az, hogy Mavericknek a hozzászólása törölve lett, amennyit eltudok olvasni belőle nem értem mi bánthatott titeket meg ennyire és választ se kapott tőletek. Kedves Grincs, neked is meg kellene érteni azt, hogy a játékosoknak néha fogy a türelme.( ahogy gondolom nektek is) de a múltban történt rá példa, hogy feltételzhetőek legyenek, ha egyszer megtörtént, miért ne történne meg mégegyszer. Az utolsó mondat pedig egy nem jól eső fenyegetés tőled, ez nem szép :)
     
  13. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Tudod, azért ez a hangnem hogy minden jött ment felveszünk cm-nek, na azért ez már kimeríti a szabályok által írt büntetés fogalmát. Nézzük a tényeket, azért nem egyszerű bekerülni moderátornak vannak elvárások, követelmények. Ha valaki úgy érzi, hogy képes ilyen feladatot ellátni várjuk szeretettel. Ha megfigyelitek, nem minden moderátor ír chatre, és ennek is meg van az oka, amit nem is fejtek ki részletesen. Azt is írtam, hogy nem mindenkinek szólt az utolsó mondatom, így azt nézd elé nekem. Voltak e régebben vitatható esetek? Igen voltak, de ez új team, remek vezetővel és kollegákkal.
     
    Nuclear219, Leeroy és Trench kedveli ezt.
  14. §Metaxa§

    §Metaxa§ Fórum-zöldfülű

    Mázli nem írogatok chatre, nem is tiltogatnak, de...
    Pl. mai nap folyamán XY (aki nem mellesleg chaten éli az életét) kérdez valamit általánoson, CM reagál rá: keresse meg fórumon. Vigyorgó smiley, stb...
    Látom végre van egy CM, egyből szóvá teszem, a fórum nem igazán működik 2 napja, vagy csak nálam? CM válaszra sem méltat.
    Nem mellesleg nem először fordul elő. Viccesnek tartottam oda küld valakit, ami nem működik megfelelően, szóvá is teszem, de válasz semmi. Meg bosszantónak, egyeseknek van válasz, ketteseknek nincs.
    De most, hogy végre nem tudom hányadik kattolásra bejött a fórum, látom Vadász nevű játékosnál is felmerül ez a probléma, idézem:
    "A "Kezdem ..., ...-re a válasz, mert megtehetik. Ez most hogy megjelenik-e vagy nem, nem tudom, a következő jelent meg: A következő hiba lépett fel: (ez piros sávban) 502 Bad Gateway, nem tudom, hogy miért."

    Pirossal kiemelve a probléma.

    Amit szerettem volna kihozni ebből, attól, hogy egyesek nem a chaten élik a játékot, látjuk van CM, tiltogatás ezerrel, miért nem válaszolnak egy egyszerű kérdésre egy olyan játékosnak is, aki nem hízeleg fűnek fának? És nem sértegetésnek szántam... Úgy gondolom nem hülyeséget kérdeztem.
    Nem mellesleg míg ezt írtam is bejött ez a hibaüzenet.
     
  15. -=Maverick=-

    -=Maverick=- Utánpótlás-írogató

    Kicsit érthetetlen számomra, hogy az írónia ennyire nem ismert, de akkor oké legyen ez. De még mindig nem kaptam választ arra, hogy ez miért volt inzultálás? Számomra és sok más ember számára is mást jelent az inzultálás. :)
     
  16. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Kb két hónapja küldtem suppnak gondomat, hogy eltűnt több küldim. A 10000 ellenesben már 1000+ nál jártam. Supptól azóta se semmi, egy admin itt a fórumon azt írta, hogy a központba még rá se néztek problémára.
    Értem én, hogy nem vagyok fizető vendég, de ez nemhogy inzultálás, ez le se;) sajnálás.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  17. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Megint egy rossz megközelítés. Mindegy fizetsz vagy sem, mindenki ugyanolyan elbírálásba részesül. Nincs kivételezés. Igazad van, ténylegesen volt ilyen, eltüntek a küldik. Utána jártam, ezt a support elküldte a központ felé, ahol javítják az ilyen jellegű hibákat. Sajnos nem voltál ezzel egyedül, sok játékos járt így. Utána járok , mi is történt azóta, miért nem kaptál tőlük választ. Az esély, hogy a küldit helyrehozzák ténylegesen csekély.

    Egyetlen játékost sem jogosít arra, hogy a moderátorokat, adminisztrátorokat, a játékot vagy a Bigpoint GmbH-t szidja, vulgáris kifejezéseket használjon, vagy megpróbálja lejáratni. Az ilyen játékosokat azonnal, figyelmeztetés nélkül kizárjuk a szabályoknak megfelelően a chatről. Az inzultálás szó jelentése is ismert.( Pl: kicsúfol, gúnyt űz belőle, megsért, sérteget ) Azért mert nem válaszol egy moderátor, vagy éppen nem ül a gép előtt , attól még a megjegyzés amit írt , igenis a moderátornak szólt, így a szabályban leírtak alapján a büntetés jogos volt.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.11.19
    S_Ö_R_Ö_S és Trench kedveli ezt.
  18. Vadász

    Vadász Haladó

    Nos, Grincs nem értelek, sosem foglalkoztam a chat és egyéb tiltásokkal. Nem is érdekel, hogy kit miért tiltanak ki chat-ről. Nem a chat-tel kapcsolatban írtam. Nagyon-nagyon ritkán írok chat-re és általában csak súgással.

    Azért idézettel kezdtem, csak nem írtam oda, erre szeretnék reagálni azzal, hogy "supportos dolgot még mindig nem csinálták meg, amire kértem őket..!
    Kezdem egy kicsit hülyének nézve érezni magam (már nem először..)!" erre írtam a válaszom, "mert megtehetik"; holott szerintem a support azért van, hogy segítsen a játékos kérésében, kérdésében, problémájában, stb.
     
  19. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    A support segít is. A kérdéseket illetőleg:

    Ne várd el tőlük, hogy azt is megmondják, mit egyél reggelire. Nagyon sok kérdésetekre választ kaphattok fórumon, kevesebb mint 5 kattintásból. Azzal nem lesztek előbbre, hogy 85 új ticketet nyittok, és lassítjátok a folyamatot. Veszekedés, túlzó panaszkodás és inzultálás helyett keressétek meg a megfelelő topikot, olvassatok bele, esetleg oda írjátok le az apró-cseprő dolgaitok, ha már valaki fel nem hozta előttetek a témát. Kérdezni itt is szabad! Sőt kell is. Akár egymástól, akár tőlünk. Azonban mindenki mérlegelje a problémáját, és legyetek kedvesek a már-már zaklatásba átmenő hozzászólásokat/üzeneteket mellőzni.
     
    Grincs, S_Ö_R_Ö_S és luxuswc kedveli ezt.
  20. Vadász

    Vadász Haladó

    Szia Trench!
    Jujj! Köszönöm az ilyen választ!
    "mit egyél reggelire" ? (...ha hiszed, ha nem képzeld tudom, hogy milyen célzattal írtad - nem vicces)

    Szeretném megtudni, hogy mikor veszekedtem, mikor volt túlzó a panaszkodásom, kit és mikor inzultáltam? Sosem kerestem a Supportot apró-cseprő dolgokkal. Tudtommal, akár Supportnak, mint itt is - sem stilisztikai, sem megszólítási, sem helyesírási hibát nem vétettem (bár itt Fórumon 1x v 2x előfordult 2 szónál, már nagyon elegem volt, és nem javítottam vissza; nos lehet h. itt is lesz 1 helyesírási hiba ...).
    Nem illettem egyszemélynek szóló írást többes számban!

    Ja, és én azt nem látom, hogy ki és mivel lassítja az illetékesek munkáját.

    Igaz, hogy másik hozzászólásra reagáltam, mindezt azért írtam le, mivel nekem címezted írásodat, mi az, hogy többes számban említesz: "kérdésetekre", "lassítjátok" ...
    Nem nyitottunk "én egyszemélyben"!!! (hivatkozással előbbi írásodra) 85 új tickettet ugyanabban a témában. Nyitottam új tickettet, amikor Support írta, hogy nyissak újat (ez emlékezetem szerint 1x volt).
    Valamikor, még 2017-ben valakinek/kiknek a hozzászólásával kapcsolatban (már nem emlékszem, mire reagálva írta Morpheus - nem tudom a pontos nevet) a lényeg, hogy: jó lenne, ha nem néznétek hülyének a Fórum és Support tagjait... valahogy így.
    Kérdésem: a válaszodra hivatkozva, miért nézel hülyének?
    Szóval, ha nekem címzel levelet, választ, csak ami rám tartozik és ne többes számban, és ne általánosságban - én azt nem látom, és nem is tudom ellenőrizni -, ha kérhetem.