Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    becsnél + 25 % képesség 10 % dizi, 20 % dróndizi , és a csoport + 35% (küldik és hades esetén a csoport )

    tp szintén 35%+ csoprt esetén

    de nem egy videot láthatsz , amiben böven 200 felet xp és becs % van a bostereknél
     
  2. epilla1

    epilla1 Járnitanuló


    Teljes mértékben igazad van csak ezeket nem is írja a booster ablak, én is veteránban viszem ki, amerikai gatyás góliban, a csopi meg természetes, ha nagy küldije van valakinek. Ha ezt is hozzáadod, már elnézést kell kérni azoktól, akiknek nincs ilyen. A képesség már eszembe se jutott, 1 év játék után rászántam magam és újraosztottam, sok sepromba került, de milliárdokban mérhető a hozam 3 év alatt.
     
    dohányfüst kedveli ezt.
  3. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    Egy kérdésem lenne hozzád, az Amerikai "gatyás" Góli dizi ad valami extrát? csak mert nem látom feltüntetve :)
     
  4. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    Az amerikai gatyás egy champion Goliath design változat, a champion design ad plusz becset, mindegy milyen a gyatya színe. +5% sebzés és +10% becs.
     
    Szabyka88 kedveli ezt.
  5. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Jaj értem! Nem tudtam hogy a Champion dizihez van kötve a nemzeti dizik :)
    Köszönöm a felvilágosítást :)
     
  6. Pato02

    Pato02 Utánpótlás-írogató

    Hali, véleményem szerint nem a kapukat kellene variálni (jelen esetben ABG) ami már a játék kezdete óta úgyan az volt egészen eddig. Ha nem a tetű programosokkal kéne kezdeni már valamit. CS-hez hasonlóan ide is kéne egy VAC-nak megfelelő cucc. Aztán nem lenne lagg, rangsor ugrások, buggok meg társai.......
     
  7. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    rangsor ugrás az lenne, bug ugyszintén, csak program nem, de akkor hajot se nagyon lönél, mert ami lenne a z lekapálna (tapasztalatból irtam)
     
  8. DO ma =
    [​IMG]
     
  9. Pato02

    Pato02 Utánpótlás-írogató

    aki nem pörög azzal én megverekszem, van hogy esek, de legalább vissza lő, így meg még az npc-t sem tudom lőni mert pörgetik mint állat, cubis küldit is úgy lehet csinálni hogy mindegyik cub előtt el kell kergetnem a b0t0st mert úgy is az lövi meg előszőr és úgy nem adja be küldibe
     
  10. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    ezért szokatam ellen mapon küldizni :) elfutnak ameik nem azt kölövöm
     
  11. fasthand999

    fasthand999 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Összejöttek az alkatrészek és döntenem kell hogy melyik hajót szereljem össze. Szerintetek a hammerclaw, vagy a cyborg lenne jobb választás?
     
  12. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    Cyborgot javasolnék, pörgők ellen jó dolog pallán
     
  13. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Függetlenül az eventtől, ma rangban visszaestem hadnaggyá, de a rangsorba meg előrébb léptem. Na ez hogy van?
     
  14. dohányfüst

    dohányfüst Haladó

    ugy hogy kevesebb az össt rangsorpontod mint ami kell , a kezdön meg tp kell, azért léptél elörébb,
     
  15. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Lényegében TP adja a helyezést,becsület pedig a rangodat, lehet változott az arányod. A másik opció a rengeteg becsületbugos hajó,melyeknek ügye jelenleg is zajlik.
     
  16. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Dobnak még 1 keveset Nekik ?
     
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Külön dicséret találékonyságért! :D No meg persze gondolom elveszik majd a becs 30%-át,hisz így akarták büntetni a csalókat is :) Kis becs és tp levonás,képik visszavonása,kicsi ejnyebejnye,stb.... :) Igaz hogy az összes képesség dizi a hajókra és drónokra ott marad,ahogyan a rengeteg fegyver is,nem beszélve a többi így megszerzett előnyről,eszközről,atb... :)
     
  18. CelticSheamus

    CelticSheamus Fórum-zöldfülű

    Igazából szerintem hiába strapálod magad, kézzel sosem szedsz össze annyit, amennyit a botos, pörgő cimborkák. :) de inkább a való életbeli becsületed maradjon meg, mintsem hogy programot vásárolj a cégtől! :)
     
  19. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    A Pörgösöket is lelehet pipálni, bár most nehezebb ez igaz, régen amig pörögtek X-3-on, a kézzel játszók cubiztak, és aki jól csinálta előrébb volt mint a pörgősök.
    Most nem tudom menne-e megint, sem időm nincs már, értelmét sem látom, így lesz ahogy lesz. Dobozolgatok, mármint ha lehetne, mert az event miatt azt se lehet, lövöldözöm küldibe a hajókat, ha megunom megyek filmezni stb :D
     
  20. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Gyere EU3-ra a 3-6 térképre! Ott nyomják a pörgők a cubikat 0-24ben. Totál egyszerre mozogva,szinte egymáson haladva a következő cubiig és a cubi körül is egymáson forognak,szó szerint :) 1 akna üti mindet,csak ezért lépek fel néha :D Ládzsa forma,aknaturbó,stb...hol pukkannak,hol csak minimális élettel rohannak a kapuba.....már ha épp nincs ellen vadász,mert akkor nem jutnak el odáig....