Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

Anita30.. Fórum ismerője

Már nem! A normál böngészősön játszok,mivel semmi különbség :)

2. Páncélgránátos

Páncélgránátos Fórum ismerője

Nekem ma azt írta ki 5-3-on az egyik olyan nagyon tisztességes gamer lövése KÖZBEN, (tehát már lőttem), hogy "ez a célpont nem támadható, és nem is lassítható". Igazán nagyszerű, nem?

Sörnyit kedveli ezt.
  3. Sörnyit

Sörnyit Aktív író

Ezek szerint azért egyre vacakabb a játék,mert több figyelmet szentelnek a csaló programok fejlesztésére,mint magára a játékra!

4. Anita30..

Anita30.. Fórum ismerője

Leeroy nem lehetne ezt a nyomorultat Ip-re vagy Win azonosító alapján végleg kivágni az összes hajójával együtt? Egy szimpla küldit nem lehet már tőlük megcsinálni,főleg nem az időkorlátosokat... Miért kell a több száz hajójával együtt elviselnünk ezt az agyhalottat?!

És itt meguntam a videózást,lett volna még bővenb hajó!

Sörnyit kedveli ezt.
  5. Sörnyit

Sörnyit Aktív író

Nem értem mi a problémád hisz teljesen feltűnésmentesen botoltat 50-100 karaktert...valószínűleg kereskedelmi céllal. Ilyen minden szerver...A lényeg hogy nagy játékoslétszámmal dicsekedhessen a Bigpoint

6. -S-U-L-E-K-

-S-U-L-E-K- Járnitanuló

Napi szinten találkozok vele én is és nem csak pallán, 4-x mapokon is egyre gyakoribb.

7. Anita30..

Anita30.. Fórum ismerője

Amióta (2016) ennek a rizsevőnek a kezébe került a játék,totál lejtmenetben van.... Állítólag a többi játéka tarol,bár ezt nehéz elhinni.....

8. Anita30..

Anita30.. Fórum ismerője

Ismét csináltam egy Kuipert,bár ne tettem volna :/ Van valaki,aki bármit is kapott már abból a kapuból? Főnyereményre gondolok ( dizi,200k uri) Tízen év alatt csináltam már jó néhányat,de még sosem kaptam semmit. Van még kapu,amivel megéri foglalkozni? Mostani helyzettel nem nagyon vagyok tisztában,azért kérdem....

9. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Attól függ mire van szükséged. Nekem egymás után 2x is adott 200e urit, de általában nem kapok, az a standard.

10. Anita30..

Anita30.. Fórum ismerője

A 200k uri pont megfelelne :D A dizik megvannak...

11. ipsylon

ipsylon Fórum-zöldfülű

Én 5-6 hete csináltam egy Kuipert, az adott egy Spearhead Elitet

12. Anita30..

Anita30.. Fórum ismerője

Minden dizim megvan,az urira hajtottam volna :)

13. Sörnyit

Sörnyit Aktív író

Nekem átlag 5-ből 1-et 215k urival zárok,de van hogy zsinórban 3 is dob. Ezek szerint mázlista vagyok ;) Bár ezzel csak késleltetem a távozásom idejét....

14. ipsylon

ipsylon Fórum-zöldfülű

Én pont gondolkodtam, hogy lelicitálom végre a Lightningot, errefel tegnap beadta a 4. zöld láda. Meg is lepődtem, mert Cyborgra szerettem volna hibrid procit stb. nyitni, meg amúgy is elég gyéren dobja mostanság a hajókat a zöld. Anno felszedtem 200-at és megvolt az összes hajó + beléjük az LF4-ek

15. Anita30..

Anita30.. Fórum ismerője

Most 200 ládából kapsz 30 apis részt,örömködj :( 90-ig számolta,az utóbbi kb 40-et már nem is számolja....

Minden 5.? Akkor többnek neki sem állok :)

16. -S-U-L-E-K-

-S-U-L-E-K- Járnitanuló

Ez a nap is jól indul, 3 perce léptem fel, 1 embert lőttem le napi küldibe:
    .O.M.E.N.: silent jó kis csaló bot vagy fél mapról löni és utána oda ugrani mellém
    .O.M.E.N.: !§$%&^ál meg
    Úgy látszik most már mindenkire rá lehet mondani hogy csaló, ha le tud lőni valakit aki amúgy erősebb nála :D tök jó hogy ha véletlen találsz valakit aki végre gépnél ül, az rögtön elhord minden *****-nak ha lelövöd.

17. Lanselott

Lanselott Fórumgróf

Lehet úgy is nézni,miért riaogatod el a maradék játékost aki gépnél ül,lődd a botosokat mint mindenki,az nem is reklamál és nem is kerül neki semmibe hogy visszajöjjön,ellentétben a becsületes játékossal. Jól van,kidicsekedted magad,mehetsz vissza játszani :-D

Utoljára szerkesztett: 25.7.20
  18. SPILLER2

SPILLER2 Rutinos

Azt meg kell hagyni, van érzéke a BigPointnak ahhoz, hogy mikor kell egy jó eventet berakni...!
    Akkor, mikor mindenki nyaral..!

:mad::mad:

19. Sörnyit

Sörnyit Aktív író

Nekem nem kell nyaralás ahhoz hogy ne érdekelljen...

Lanselott kedveli ezt.
  20. Lanselott

Lanselott Fórumgróf

Értsék úgy,hogy nem a DO az életcélod,képes vagy elhagyni egy nyaralásért?:-D Egyébként pedig jó kapcsolataid lehetnek,ha el tudtál/tudsz menni nyaralni,mert a virus-szinház miatt már szinte sehova nem lehet normálisan elutazni:)

Sörnyit kedveli ezt.

Az oldal megosztása