Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Azon eddig is dolgoztak,, :)))
     
    Lanselott kedveli ezt.
  2. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, tavaly is bent volt pár jeges dizájn a naptárban, meg addig változik az obszidián láda is, hátha bekerül. Egyelőre nem tudom.
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Leeroy,aziránt esetleg érdeklődhetek,hogy ha már ilyen masszivan van nyomva ez a nyomorult program,hogy nélküle nem is igazán enged be a játék stb. És beteszik az event idejére a plusz bónusz jutalmakat azoknak akik ezt az új programot használják,akkor egyrészt miért nem keresik fel a programozók a virusvédő programok gyártóit,hogyan lehetne olyan klienst csinálni,ami nem csinál egy halom cart azoknál akik a gépen saját licenszes virusvédőt használ? Másrészt pedig ha már kikinlódom,hogy a virusvédő felengedjen a klienssel,akkor miért van az,hogy pl tegnap este feljöttem,beengedett a napi küldetések közül párat lenyomtam,majd megpróbáltam igényelni a napi belépési jutalmat a klienhasználatért,erre kivágott...Vissza se engedett,se a klienssel,se a régi módon,próbáltam hátha...Nyugodtan leellenőrizheted,kb 21,30 kor történt.Arról nem is beszélve,hogy szerintem én meg tudnám oldani aki nem vagyok programozó,hogy a nyavajás belépési oldalon ha már a jelszót nem lehet elmenteni,gondolom a botosok miatt,de azt a tetves nyelvet lehetne legalább beállitani. De ez lehet túl nagy elvárás egy programozó team felé....
     
    AsusNeXuS kedveli ezt.
  4. AsusNeXuS

    AsusNeXuS Fórum-zöldfülű

    Már nem azért a két forintért, de kibbanolni chat-röl amiért megfogalmaztam egy kritikát hogy dupla gg napon 15k urit dob a Kuiper mindeközben a ***** sok npc-töl kifagy a játék és hét ennek következtében még netán + életet is kell vásárolni.
    Tehát nem éri meg! (Mivel nem x1-el lpA legtrágárabb szó ami a "kritikában" illettem az a "xar" kifejetés. (Pont ebben a formában) Tehát a chat szabályzat tanulmányozása után, inkább a "lejáratás" szót kellene használni "ezek szerint" amit elkövettem.
    De ha ezzel a kedves teamet leégetem (lejáratom) akkor ideje lenne 16 év feletti TEAM tagokat is felevenni!
     
    Vadász kedveli ezt.
  5. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Tudom nem engem kérdeztek , de az a nagy büdös helyzet hogy mi ide írhatunk és Leeroy tovább postáz . Más nem nagyon történik !!
    Viszont a csalókat nem érdekli az hogy te játszani szeretnél vagy tudsz e érvényesülni ha neki megfel minden amit nyújtanak , hozzá teszem a semmiért ! Nem érzékel semmit hisz gép , azt sem tudja hogy a csalása okozza a laggot nem az NPC ami sok esetben ki is zár egy két embert a "játékból" , vagy ha tudja is mit számít ha összerogyik a szerver , ő él és virul aki kézzel tolja szenved ! Vissza fog ez a fagyi nyalni van egy olyan sanda gyanúm !
    Azt is meg merem kockáztatni hogy egyik napról a másikra bejelentik ennyi volt !!
    Nagyobb eventen megáll az élet , milyen szolgáltatás ez ?
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.20
    Leeroy kedveli ezt.
  6. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Mást nem tudok írni,nem hiába még csak Béta,meg nem is kliens ez,hanem egy böngésző... Elhiszem neked,megnézni úgy sem tudom,mivel moderátor vagyok,nem admin. Ha jól emlékszem,tegnap este nekem is gondok voltak vele.

    Nem a kritikával volt gond és nem a "xar" volt csak a trágár kifejezés,látom miket írtál,jogosan jártak el. Különben is kb 10 perc múlva le is jár,továbbá biztosíthatlak,mindenki elmúlt 18 éves,miszerint ez is feltétel. :)

    Ez lényegében valóban így van. Egyelőre én nem temetem a játékot,látom,hogy dolgoznak rajta,igaz nagyon lassan.
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Jó,értem én amit irsz,de ahogy mondják ,minden szamár a maga terhét érzi. Nem használtam a klienst,mert a virusvédővel nincsenek kibékülve. Konkrétan amióta felraktam azóta a saját gépemen bármit meg akarok nyitni,ami a böngészőben nincs lementve,vagyis új oldal,akkor leigazol,hogy nem vagyok e robot:) De feltettem,gondoltam legalább a programhasználati bónuszokat megkapom,erre lóalkatrészt,mert fagy meg minden és nemes egyszerűséggel nem jön össze hogy mind meglegyen. Ezt a rendszergazdák nagyon is tudják,csak nem érdekli őket....Azt nem is emlitem,hogy pl ide fórumra fel akarok nézni a klienssel,akkor 2-3 példányban nyitja meg a fórumot,külön oldalon,és lényegében egyik sem aktiv....A válasz,ez csak Beta verzió....Nos még halovány próbálkozásnak is gyenge.....
     
  8. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Érdekes hogy téged kifaggat a rendszer robotolni akarsz e ? :D
    Tudom unalmas , és egyáltalán nem szórakozásból csinálja itt senki sajnos , amit !
    Viszont a te esetedől is kifolyólag , vajon mikor unja meg valaki hogy várakozzon ?
    Hol is van az a bizonyos határ ? Dolgoznak a problémán , eddig is azt tették vajon fognak e még ?
    Nekem ha azt mondanák hogy egy segédprogram miatt variáljam át az alprogramot biztos hogy nem vállalnám ! Főleg úgy hogy a szabályrendszere meg van annak a "játéknak" ! Sőt kiröhögném azt azért amit kér , mert tudnám csak magamnak okozok később gondokat ! Minden ment nekik karika csapásra , legyen vegyes klán rendszer így minden megbízó éllovasai egy klánba lehet (pipa) ,
    lehessen gg kaput segéd programmal farmolni (pipa) , eladhatja , kereskedhet a hajóval amit összebotolt (pipa) , eventezhet is és megy is eventenként a frissítés (pipa) , valakik ingyen is csalhatnak ( pipa) !
    Ezt a kívánalmakat és most lehet hőbörögni ki "sírta" ki ezeket magának ?
    Ki tartsa fent ezt az elvárást és ki dolgozik érte ? Szóval ha nem lennének talán futná kliensre is és nem böngészőre !!

    Nem csak te vagy ebben a cipőben szerintem !
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.20
  9. imperator888

    imperator888 Utánpótlás-írogató

    Sajnos nekem sincs a kliensről jó véleményem... Az, hogy még kezdetleges a felület, hát még elnézhető, de nekem egy valami nagyon furcsa. Úgy pörög tőle a gép, mintha a legdurvább program futna és 100%-ban leterhelné a gépet. Olyan emberek lettek a vezetők, akikből kinézem, hogy össznépi processzor kihasználás folyik és akár a mi, felhasználók gépein keresztül kívánnának bitcoint bányászni... persze ez csak feltételezés, de a kínaiak pofátlanul mennek a világgal szembe... Ha ez a leterheltség megmarad valószínűleg nem akarok ebben asszisztálni 2021. január 1 után, és mindenkinek ezt javasolnám...
     
    Lanselott és Páncélgránátos kedveli ezt.
  10. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Rendben,de ez szerinted megnyugvás kellene hogy legyen,több év becsületes játék után? Tudom nem egyedül,de EU-1 en cefetül nem volt egyszerű soha a Do-s lét,mindig is a legnépesebb szerver volt,és máig az,a legdrágábban lehet bármit megvenni,és Cubiról még igy 20. szint felett is 6-an lőnek le egyszerre csúcsidőben.... Ne érts félre,már letojom a hajót meg mindent,csak egyszerűen nem fér még mindig a fejembe,hogy lehet érdeke a játéknak fenntartani a csaló bandát...És amikor felajánlottam,hogy odaadok egy hajót akinek kell,rendre lettem utasitva.Azt már meg sem merem kérdezni miért egyoldalúan tartatják be a szabályokat....,De igaz,minden szóért kár....Valameddig még elvagyunk páran,utána az utolsó oltsa el a lámpát:)
     
  11. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Nem lehet kérni senkitől sem hogy fogadja el úgy ezt ahogy van , ha nem lenne kiút !
    Mi akik látjuk a túlzásokat , sorsára kell hagyjuk egy idő után még ha maga a lövöldözés és a társaság miatt jártál is fel !
    Mert nem történik semmi szinte !
    Hogy miért emel szót egy két ember mégis és miért foglakozik még ezzel ?
    Talán hűség , kitartás , becsület már nem számít nekik de az elején ezzel indult ez és megszoktuk a küzdelmeket ( valós életben is )
    Ne ajándékozza el azt senki amit össze rakott , tudom egyszerű módja a leköszönésnek még is nem oldja meg azt hogy ne vágyj vissza !
    NE KÖLTS ÉS NEM KELL IDEGESKEDNI ( Nem neked szól mert írtad hogy nem költesz rá ) ! Kevésnek látszik amit elmondunk vagy tanácsolunk , mást nem tehetünk ,haladunk az árral !
    Addig biztos amíg nem rendeződik ez valahová !
    Ahogy kinéz nem sok kell már neki , ha nem lépnek előbb megelőzve a kilátástalanságot !
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.20
    Lanselott kedveli ezt.
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Ezzel,mind egyezek,de még Te lehetséges megoldásról beszélsz,én ezt nagyon de nagyon nem látom.Régebben is volt párszor hogy megemlitettem,hogy felfogtam legális játékkal a közelébe nem szagolhatunk annak,hogy a rangsorpont nőjjön. De mivel minden belépésnél a képembe tolja a rendszer igy látom....Namost aki az orránál tovább néz,az láthatja,hogy az egész kliensesdi,hogy nem lehet beállitani automatára a belépést és számtalan dolog van amit mások is irtak....Szóval ez mind,ha jól értem,arról szólna,hogy a robotok automatái ne tudjanak belépni,vagy legalább ha kilőtted,ne tudjon azonnal visszajönni. Ugye a gondolatmenet folytatása logikusan az lenne,hogy ha nem is látványosan de szép lassan talán elindulhatott volna egy tendencia ,miszerint a legális kézzel játszóknak a rangsora elindul némileg felfelé.Ehhez képest amióta bevezették ezt az új klienst nagyjából HATSZÁZ!!!! -rangsorpontot csúsztam vissza,úgy hogy naponta feljöttem megcsináltam a napi küldetéseket és kapukat is vittem ki....És hozzáteszem nem a top 50 ben vagyok,sokkal hátrább,itt még nem miliókban beszélnek....Szerintem a ló megdeglett,ideje leszálni! Ezért akartam elajándékozni a hajót,nem másért....
     
  13. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    A játék olyan, amilyen. A kliens rosszabb. mint a régi volt, de ez se baj. A csalók meg viszik a rangsort, még nem kell nekik a kliens, pöröghet a hades-csopi és az abg, a rangsor az övék, 2 hónap alatt az előttem és a mögöttem lévő 25 milla rangsort vert rám, én csak 10 alatt toltam, kevés a heti két kronos és az összes küldi. De nem baj, amíg van kedvem játszok, pénzt is költök bele, a csalt rangsorról meg aki összecsalta, az is tudja, hogy mi van, vagy nincs mögötte. Örülhet neki, de nem játszott. Én játszottam, nekem ez elég. És nyugodtan alszom, ellenőrizhetnek, ha akarnak, ha őket nem ellenőrzik, és ha nem vágják ki, az nem nekem gond, hanem a lúzerkedő központnak, és főleg a gazdájuknak, hogy azt csinálnak velük, amit.
     
    xKolii és Lanselott kedveli ezt.
  14. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Hát kb. ennyit erről a nagy büntetésről és annak visszatartó erejéről! Ma láttam egy 1 hete még célkeresztes botos hajót,ma már főtörzszászlós és lazán tolja a botot újra 0/24-ben a BL mappon..... Hozzá tenném,vastag lövés,minden drón dizi,stb... ugyan úgy meg van neki....
     
    Utoljára szerkesztett: 26.10.20
  15. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    No lehet nekem ment már az agyamra ami itt megy,de az új beharangozott küldetést amit Grincs tett közzé ,leforditaná nekem valaki Magyarra,mert igy nem nagyon értem...:-D
     
  16. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Újfajta töredéket kell szerezni a Behemotból vagy Invokeból,mert majd jó esz valamire :) Persze hogy pont abból a 2 npc-ből,amit kb. 10-15 botos hajó farmól 0/24-ben :/ Férj hozzá és persze legyél a néhány sokat sebző közt..... 100+al nem kapok semmit sokszor.... A normál küldik közt pedig van 3 új küldi,bossok és überek....
     
    Lanselott és Leeroy kedveli ezt.
  17. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Van még további 4 Bl küldetés a normálak között. Többek között ilyen töredéket is adnak jutalomként az olaj és ASV mellett.
     
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nekem csak 3 normál küldit rakott a lista legelejére,boss+überek.... Lentebb találtam még egy 7.500.000 sebzés a Behemótost is,de az lehet már meg volt.... Nem találtam olajost,stb :)

    Update: Megtaláltam,kicsit jobban is el lehetett volna dugni :D Megnéztem miket kell csinálni,neki sem állok.... Esélytelen a sok pörgőtől.....
     
    Utoljára szerkesztett: 29.10.20
    Lanselott kedveli ezt.
  19. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Érdeklődnék,hogy van már olyan botos program is,amivel azt látja,hogy mikor nemesitem a nyersanyagot? Mert enyhén szólva gyanús,hogy ,most pl X-7 en , mindig pont akkor ugrik elő a ro..dék álcából amikor meg van nyitva a nemesités.....Hogy honnan tudom,hogy botos? Egyszerű,én nem tudom visszajelölni....Az 5. ilyen "kör" után inkább kiléptem....És csak azért jegyzem itt meg mert cefetül izgalmassá teszi a játékot.....neki ,gondolom....
     
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ezt már én is tapasztaltam, de nem gondoltam erre, hm. Érdekes felvetés!
     
    Lanselott kedveli ezt.