Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SPILLER2

SPILLER2 Fórum hercege

"BUG: Az Erős szpré nem jelent meg megfelelően – JAVÍTVA"

Eeeez, nagyon fontos volt javítani, mint ha nem szarná le bár ki is, jó magasról ezt az "Erős szprét"!

Sokat lendítene a játékon, ha szeméten kívül valami hasznosabb dolgot adogatna a DO alkalomadtán a dobozokból...!
    A Mimsesis lázadás eventnél is, a kísérő térképen 50-100 darabjával tolta a DO a játékosok képébe a sok szart!
    Én jobban örültem volna a sok szpré, meg emotikon helyett pl. kreditnek, vagy LCB-10-es lőszernek....!

¤HOFI¤ŁEGENФ és kusimitama kedveli ezt.
  2. Vadász

Vadász Aktív író

Szia HU-Taurus !

Boldog születésnapot kívánok!

3. HU-Taurus

HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

Köszönöm! :) ^^

4. SPILLER2

SPILLER2 Fórum hercege

Jóóó... ez az event...! :rolleyes:

Kár, hogy most sem adott használható modult!
    Igaz, még a csatabérlet-kulcsokból egyet sem váltottam be, de eddig amit adtak a Legendás Ürlények (18-at vittem ki eddig), és céloknál, amit kaptam, az összesen nem ér egy kalap sz...rt!
    Az elit hajókhoz semmilyen modult a világon nem ad!
    A Mimesis az egyetlen, amihez adott valamiféle modult, de az is sokkal sza..abb, mint ami már benne van hajómban!

Utoljára, a decemberi eventnél kaptam használható modult! :)

Meglátjuk, ha majd a csatabérlet-kulcsokat beváltom, ott mennyi szemetet fog a pofámba nyomni...!

Csak így tovább...! :confused:

5. SPILLER2 drága... progizz.. mokányolj.. akkor ad ez mindent:D
    Fejlesztők minden napja:

Páncélgránátos és csaba238 kedveli ezt.

Az oldal megosztása