Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Admin hajót kb 8-10 éve láttam utoljára a játékban, amit Saxóról írtam lehet neked nem tetszik, viszont ő megtehette hogy elrendezzen néhány accot. Sok emberrel beszélgettem akkoriban TS és senki nem panaszkodott amikor ezt tette, egyedül FreeGi nevű játékos, akit nem azért zárt ki párszor mert csalt, hanem a cseten művelt dolgaiért. Akkor még élt a cset mára már az is meghalt mint minden más.
    Még valami, aki nekik dolgozik és nem tesz érdemben semmit, ugyanúgy bűnös. A munka akkor munka, ha van értelme. Ellenni a híg ...-ban nem munka csak evickélés, bár a túlélésben segít ideiglenesen.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.2.23
    kicsifoxi27 és Anita30.. kedveli ezt.
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Mindenkinek megvan a maga véleménye. Én nem mondtam, hogy " néha " nem jó csinálta amit csinált, csak ahogy csinálta az volt a gond. Kicsit túltolta a végére, de ez csak az én szerény véleményem. Így a végére lezárásnak engem konkrét azért rakott ki mert, hát őőő burkoltan le szaroztam mert nem tudott kilőni saját hajóval. Cserébe átloggolt és kirakott szolíd 2 évre ... ha ez neked jó akkor sajnállak, nagyon más a " világ " nézetünk mi a helyes és mi nem ... Tudnék pár játékost és konkrét egész klánt felsorolni aki pont miatta hagyta abba a játékot. Mint mondtam te tudod " Istenítsd " akkor ha neked Ő volt a jó. Én köszönöm nem kérek belőle, de ahogy elnézem a vezetőség se mert kilett rakva lehet azért mert " jól " végezte a dolgát.
     
  3. Ohh SAxo... Hát nekem is van (v)éleményem vele kapcsolatban.
    Amikor verték nálla az ajtót a panelban nem jött ki kvzni :):):):):)

    Node én is pont ugyanigy csináltam volna. Ha van hatalmam akkor azt használja is ki....
    DE.... egyik foga kitört igy abba hagyta ...... (lehet rágos vagyok nem tudom)

    Node szép estét éljenek a botosok ......
    Döbbenet hogy 5/3 mon szénné lehet löni még a dandárt is mert ott szedeget.....illetve nem ö mert normális ember nem löveti le magát 178x......
    De ez nekem jo.....is lehet...... kár hogy már nem sérülnek a dronok mert sokat legallyaznék mint régen !!!!!!!
    Tiszta jo volt látni:p:p:p

    ÜDV SYS
     
  4. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Ember még nem született akit istenítettem volna, csak megjegyeztem valamit, nekem sem tetszik sok ember véleménye ezért ritkán is írkálok fórumra, (csetet is csak akkor nyitom ki amikor ismerős meghív) Tudod egy játék azért játék hogy szórakozz, sosem vérre megy, bár én is jobban jártam volna ha valaki miatt abbahagyom ezt a vacakot, 2009 óta itt vagyok sok mindent megértem már engem is zártak ki és akkor mi van? Jövök kikapcsolódok kicsit ránézek fórumra és néha reagálok. Nem szerettem volna megbántani senkit.
     
    HU-Taurus és SPILLER2 kedveli ezt.
  5. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Látom, megint hétvége van! megint nem működik a drónváltás és kapuugrás sem mindig...!

    :mad:
     
  6. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Csata bérletet mikor tervezték berakni? Ha már kell az új season pass-hoz is . Azért azt se 1-2 nap letudni főleg, ha valaki nem nagyon tud / akar játszani napi pár óránál többet.
     
  7. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia! Gondolom, áprilisig még lesz valami féle event féleség és az akkori csatabérletet kell majd teljesíteni..! o_O
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  8. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Az a baj pont ettől félek én is. Utolsó 4 nap eszükbe jut hogy húúú b+ elfelejtettük berakni ... sebaj megoldják majd 3 nap alatt :confused:
     
  9. Phoenix

    Phoenix Utánpótlás-írogató

    Olyan most is van, hogy "belenéznek" a kariba, akár úgy is, hogy az illető játékost megkéri írjon egy pontot a chat-re (szerintem ez a jobbik megoldás - csak nem olyanéba néznek bele, amelyikbe kellene..., nem tudom, nem ismerem)
    " 2022.06.06 18:42 Kitti: Szelion beírnál a chatre? :) - Kitti: Köszönöm :) - [ΘŁĐ] -Szelion-: mit szeretnél? :D - Kitti: Csak rád lestem ;) "
     
  10. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Akkor már érthető,miért sebzek ilyen keveset........ bár ezt már rég tudtam...
     
    Phoenix és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  11. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Azért sebzünk keveset mert "buták" vagyunk a játékhoz. :D Hanyagolva a viccet, csak szerintem rosszul számol 1-2 dolgot a játék. Tesztelgetni kell mert lehet érdekes sebzéseket kihozni viszonylag hulladék hajóból is. Nekem most van 1 kaki venom full lf4 ilyen " vegyes " sima meg fejlesztett ami jött az van kategória, 10 dron ful havoc így semmi pimpeléssel 40-45k 4x essel. Viszon ha túrsz egy kis sepit pár booster akkor befigyel ott is ilyen 120-155k 4x essel, ami piszok fura. Mert így akkor ezek szerint rosszul szorozza a sebzést, vagy ha alapból így tervezték akkor vannak gondok. Nem is nagyon csodálkozok rajta így, hogy van aki rommá fejlesztett hajóval kicsit fel pimpelve milliókat lő. Ami meg másrészról szánalmas mert az életbe nem éred őket utól a jelenlegi fejlesztési rendszerrel a fostaliga asv miatt :D mint írtam másik posztban alapjaiban rossz már a game lenen mit javítani csak nem foglalkoznak vele.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.23
    Phoenix kedveli ezt.
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Most hogy mondod,cirka 17-18 év alatt nem tanultam meg ezzel a hulladékkal játszani... Ez eszembe sem jutott :D
     
    Phoenix és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Épp tegnap találkoztam egy über játékossal, aki a regisztráció óta kb. 20 órát játszik naponta és a pusat plusz hajóval egy lövés voltam. 655000 élet és 344000 pajzs. 780 ezret sebez. Úgy kaptam tőle 380 ezret, hogy nem engem lőtt!!!
    A Disruptor tudja lelőni a zavaró képességével, csak sajna autoclickkel és keverővel (is) játszik. EMP hatástalan ellene! Azonnal visszafog.
    A sebessége alapján kb. 750-800-al megy
     
    Phoenix és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  14. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Igen van sajna ilyen is elég sok, de ez már nem a " legális " részlegbe tartozik. Ügye a fentebb emliített milliós sebzések meg a te példád is amit írtál. Én arra gondoltam, hogy csalás nélkül is lehet azért elég "szép" sebzést össze hozni ismétlem logikátlanul, vagy csak én nem értem, hogy számol a rendszer. Sajnos az előbb említett nem legális kollegák miatt ez a legális sebzés már nekünk " kicsi " pedig nem. Attól függ mihez viszonyítod ügye. :D Mondjuk inkább nem mondok semmit rá mert a jelenlegi sebzés számolást nem igazán értem. Neten egy régebbi " számolást " találtam sima lf4 16ra tolva alap sebzés 320-350k ilyen full kombóval na ügye még jön rá a fejlesztett verzió az kicsi plusz meg erre még rámegy a "rosszul / furán " számolt booster, sepi ... bla bla bla ... az úgy ... megvan milla körül. Na most a kérdés, hogy ez jó e így vagy bugos?! Mert akkor már bug kihasználásnak minősül. Igazából attól függ honnan közelíted meg a kérdést. :D + - esetlegesen lehet már én se mondom biztosra de lehet, hogy csalni is tudnak még ezen felül vele. Ami így összképnek kicsit lelombozó. Szóval lehet, hogy nem is " csalnak " csak tényleg mi vagyunk a buták mert nem használjuk ki amit ki lehet mondhatom úgy... legálisan függetlenül attól, hogy ténylegesen jó e avagy bugos.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.23
    Phoenix kedveli ezt.
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nos....én ha mindenhova csak lézert rakok,nagyrészt promi+néhány magma,stb....akkor sepizve,boosterekkel,modulokkal,FÚRÓBAN nem karcolom x4-el a 100k-t....na ezt hogy???????
     
    Phoenix kedveli ezt.
  16. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Na ez 1 jó kérdés. Nekem venom van vegyes lf4 , dronok ( 10 dron + havoc ) vannak csak húzva 9-11 között. Semmi nélkül alapba furoban 40-45k 4x-essel NPC-re képesség pontal! ezt azért hozzá tenném, meg ugyan ez sepizve boosterekkel 120-150k. Szóval tudja a fene. Én kajak nem értem, hogy számolja a rendszer. Meg azt se, hogy hasonló szinte full ugyan ilyen konfiggal mások mért lőnek többet vagy kevesebbet. Valami valahol nagyon belerondít a számolásba. Az a baj mint írtam is hivatalos számítási formula hiányában amit ügye sose kaptunk ki se tudod matekozni mi, hogy működik. Vagy éppenséggel mi érné meg így " fejlesztés " terén ami effektíven dob a sebzéseden. Linkelni nem szeretnék, de a fandom oldalon találsz sajnos viszonylag régi ( kb 7 éves ) ismétlen nem hivatalos teoria alapján levezetett számolást + videot hozzá ami hozzávetőlegesen pontos. Ebből gondolom, hogy valami nem feltétlen jól működik jelenleg, mert a számok amiket lehet produkálni mostanság azok bizony eltérőek elég csúnyán. Nem sértésből szántam, hogy buták vagyunk hozzá. Sajnos tényleg azok vagyunk mert egyszerűen nem értjük mi mért meg hogy van. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.23
    Phoenix kedveli ezt.
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Én arra tippelek,amit már egyszer itt írtam.....régebben volt olyan szokás,hogy ha valaki nem volt szimpi,stb...vagy bármi miatt büntetést kapott,annak a sebzését a supportok jelentősen vissza vették bizonyos időre....csak sajnos sokszor ez úgy is maradt a bünti letelte után is. A bünti akkor járt a fórumon tanúsított viselkedés után is.... szerintem most is ez van.... Hasonlóan a bot miatti kevesebb tp,becs,stb....retorzióhoz,egy darabig kevesebbet kaptál büntiből...
     
    Phoenix kedveli ezt.
  18. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Én őszintén nem tudom. Én legutoljára akkor játszottam még mikro bejöt taz aegis meg hozzá a dizik akkor abba hagytam mert voltak bajok a vezetőséggel ne menjünk bele, szóra sem érdemes. Most kezdtem újra nem rég, azota bazi sokat változott a játék részben jó részben iszonyatosan rossz irányba sajnos utóbbi ami dominál. Én hát idézőjelesen " szeretem " a játékot azért is játszok most is. bár nem sokat. De jelenlegi állapotában a játék, ahhoz képest milyen volt pedig akkor se volt tipp topp ... egyáltalán nem ajánlanám jó szívvel senkinek. Mondom ezt úgy, hogy most költöttem is a játékra x+1 összeget :D De azt is most megfogadtam, hogy addig semmi többet még nem lesz változás. Eljutottam arra a szintre, hogy eljátszogatom azt a pár órát amihez kedvem / időm van amúgy meg sz.rok az egészbe mi megy. Sajnos mindegy, hogy jelzed ha valami rossz vagy jó telibe sz.rják a fentiek. Mindegy mit írunk mi itt a kutyát nem érdekelte eddig se meg ezután se ahogy elnézem. Nem nem a magyar teamre gondolok ne értsétek félre, hanem konkrét a "fejesekre".
     
    Phoenix kedveli ezt.
  19. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Fórum nagymestere

    Most amúgy ez április 1 tréfa ez az Empyrian menet event? Mert amúgy én jót nevettem rajta köszi. :D Kajak a botoknak raktok be megint eventet ? Pár boss-ba meg uberekbe meg cubiba drop meg kapuk. Slow clap .... nice ... Amúgy az megvan hogy reggeltől estig a cubit lövik így is a botok ? A maradék pár bosst lekempelik majd, uber mapon meg majd konkrét fingani nem kelet a sok nagyitól. Zseniális event lesz ez is :D Kár volt elolvasnom ... szokták mondani boldog tudatlanság ... :( Igen megint én vagyok a rossz mert merek szólni ... jöhet a sárdobálás ... :oops:
     
  20. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    A sebzéshez annyit írnék, hogy nekem akkor bennragadt a bünti, mert egyszerűen nem megy, lassan full prométheus vagyok goli plusba (vagy 30 db van már benne, a többi magma, mindegyik 16-20 között) és molyba 60-70 ezreket lődözök PVP-be. fejvadász képik megvannak, sepi nyakig, 10 spartan, és mégse. Azt megfigyeltem még, hogy ha a 5% dmg modulomat kicserélem a 10% PVP modulra, akkor is ugyanannyit lövik, vagy még annyit se. Szóval Neptun raksivetőt hagytam is, maradt a hydra, azzal legalább nem tudnak félrevezetni.