Kötetlen csevej

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Immáron már 20.. :D
     
  2. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    :) Lemaradtam. Immár 20-s. De helyette adták volna vissza az eredeti képességeit amit leszedegettek!
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Visszanéztem fél év után, kíváncsiságból.

    Összegeznék: azokon a szervereken, ahol van élet, kifejezetten tetszik az összkép. Egészen kiegyenlített a játék, a kicsik nem szívnak meg mindent, a nagyoknak nem 1-2 lövés, de jó harcok tudnak kialakulni. Látom, megint emelkedtek az árak, ezt sajnálom, de ez van. A csomagok nélkül (prémium, kedvezmény stb) legalább olyan nehéz, mintha semmit se venne az ember.
    Vannak hosszabb távú dolgok, amik bejöttek és viszonylag sokat kell dolgozni azért, hogy meg lehessen szerezni (spartan, új hajók), ez kifejezetten tetszene, ha az olaj megszerzése kevésbé lenne pay2win módon összerakva (persze érthető, hiszen az uridium, ami a játék alapjait tekintve a fizetős egységet képezte teljesen elértéktelenedett).

    Azért érdekelne még pár dolog. Ki az, aki még aktív, és mondjuk 1 éve is az volt (ugyanannyira, vagy még inkább). És egy kérdés a kedves TL-ünkhöz (@Nitronyussz), játszik-e jelenleg játkosként is a játékkal?
     
  4. Üdv ismét körünkbe!
    Van egy csoportos kapu, ahol olajhoz lehet jutni, csak kicsit hosszadalmas. És nem kerül uriba, csak össze kell lőni a hozzávalót. A Spártán, nos, nem bíztos, hogy mindent visz. Nézd meg jól a "képességeit", egy hibrid valami, ami ez is, az is, meg egyik sem.
    A szerverek összevonása megkezdődött és szó van a többmegbízós klánok felszámolásáról. A PET 20-as lett.
    EU1 időnként (hétvége, eventek) megtelik. Ami néha magával hozza a laggot is, de azért játszható.
     
    Moldvix, okoska76 és tg90000_2 kedveli ezt.
  5. Domee.

    Domee. Fórum-zöldfülű

    TG nem tudom számít-e de valami nagyképű dütt Halott még itt van :D
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    És mit keres még itt? :confused: Melyik szerveren keres mit? :D
     
  7. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Szia, én is kb 1 évet hagytam ki, most elég aktívnak mondanám magam :).
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  8. HOLŁÓ

    HOLŁÓ Fórum-zöldfülű

    A fórumeventtel kapcsolatban szereném kérdezni, azt hogy mind a 7 betű kell szerepeljen abban a szóban vagy elég ha 6 van?
     
  9. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Mind a 7 betűt fel kell használni.
     
  10. Menyus

    Menyus Junior szaki

    A tegnap esti kiesésért várható kisebb kompenzáció, vagy veszett fejsze az ügy?
     
  11. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nem tudjuk még.
     
  12. Kedves Kyrus.

    A bejelentett " nagy " :) javítások a napokban..
    Nálam annyit ért el, sokkal rosszabb mint volt, lag.. akad.. meg áll a hajó,,, stb-stb

    Elnézést..... ha csak én tapasztalom így.. :)
     
    Lanselott kedveli ezt.
  13. -Tr1pl3-xXx-

    -Tr1pl3-xXx- Járnitanuló

    szerintem biztos lesz valami, mert akik sok pénzt raktak bele és nem tudtak játszanni/ kapuzni fognak irni :)
     
  14. *¤Venom¤*

    *¤Venom¤* Fórum-zöldfülű

    Nem kéne ma bónusz dobozoknak lennie?Valami infót lökhetnétek róla.
     
    Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  15. Lássuk be jó ez a szülinap... :confused:

    Adnak egy olyan desing-t amit nem mindenki kap meg.. ( én sem ) Nincs Goli X-m..
    Se dobozok, se semmi.. Boldog szülinapot DO
     
    Szabyka88 kedveli ezt.
  16. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    A Kezemből vetted ki a szót :D
    Doboz sehol, napi bónusszal nem megyünk semmire stb stb...
    Érdekes "Event"
     
    okoska76 kedveli ezt.
  17. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Mint látod az adventi naptár az utolsó napon ad goli-x-et, dobozok meg nem sokban különböznek a normál doboztól. Kellemes napot.
     
  18. EperFagyixDDD

    EperFagyixDDD Utánpótlás-írogató

    Hello, bocsesz, de a 25. napi kiírás is ugyanazt írja ki, mint a mai: Hajó. Nem design, hajó. Ennek ellenére mégis dizi. (Nem sírok, nincs szükségem rá, csak mondom)
     
  19. Így igaz...
     
  20. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    S ami még durva, a 25. napi bónuszt se tudjuk használni, mert ahhoz is kell a X- Góli hajó :D